Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Mobilní telefony se jistě stávají součástí lidského života. Někdy se lidé nebo reklamní společnosti nudí svými neustálými hovory, chci na chvíli přestat s nimi komunikovat. Zaměstnanci společnosti Megafon tak přišli s pohodlnou blokovací funkcí. Porozumět tomu, jak blacklist čísla a omezení komunikace.

Popis služby Černý seznam

Touha omezit příchozí hovory od určitého účastníka se opakovaně objevila u mnoha uživatelů všech mobilních společností. Vědět, jak přidat číslo na černou listinu na megafonu, člověk snadno omezí nežádoucí komunikaci. V mnoha moderních smartphonech, funkce blokování příchozích hovorů od specifického účastníka je poskytována v zařízení. Pokud víte, jak blacklist v telefonu, pak nebudete potřebovat žádné další služby.

V nastavení telefonu musíte najít řádek „Blokování hovorů“ nebo podobně. Můžete zablokovat pouze neznámá čísla nebo vytvořit seznam telefonů, s nimiž nechcete komunikovat. Tam můžete také povolit, aby se zprávy dostaly do zařízení, ale nikoli „rušit“ vlastníka. Je výhodnější zadávat čísla jeden po druhém: tímto způsobem se můžete vyhnout chybám a možnosti ztráty kontaktu s důležitými lidmi v důsledku nepřesné práce s miniaplikací.

Někdy však tento program nepracuje správně: SMS zprávy pocházejí od blokovaných uživatelů nebo příchozích hovorů. Pokud se Beeline při spojení s touto službou může zmást, pak je pro účastníky MegaFon vše jednoduché a jednoduché. Pro pohodlí přidávání nežádoucích hovorů a nastavení zákazu bylo vynalezeno několik možností blokování. Naučte se, jak přidat na černou listinu v megafonu, a vybrat si ten nejpohodlnější.

Služba blokování čísel pomáhá zachránit se před zbytečnými problémy a problémy z obsedantní komunikace s otravnými lidmi. To neumožní volání a správně vysvětlit to s chybou volajícího (jako kdyby telefonní číslo bylo nesprávně vytočeno). Neměli byste se však spoléhat pouze na tuto možnost, někdy je lepší získat odvahu a přímo říct osobě, proč nemá smysl v další komunikaci.

Jak připojit megafon černé listiny

Snadno vyhledejte informace o požadované službě. Můžete zavolat do servisního střediska a upřesnit, jak je číslo zakázáno. Musíte vytočit číslo 51-30 a stisknout tlačítko Volat. Operátor řekne, které telefony chcete dočasně blokovat. V tomto případě se objeví dvě informační zprávy s nezbytnými informacemi. Pokud je to nutné, obraťte se na zaměstnance všechny drobnosti a nuance spojovacích služeb. Blokování čísel je dobrovolný proces a možnosti můžete zrušit voláním 51-30.

Službu můžete povolit pomocí příkazu USSD * 130 #. Služba bude posílat SMS zprávy klientovi o změnách ve funkci. Dalším stejně pohodlným způsobem připojení je odeslání prázdné zprávy operátorovi na 51-30. Poté bude funkce aktivována a poplatek za přihlášení bude účtován z účtu. Pro moderní smartphony můžete použít aplikaci - "Můj účet", kde musíte vybrat požadovanou možnost ze seznamu nabídek a nakonfigurovat ji.

Jak přidat kontakt na černou listinu

Existuje několik způsobů, jak přidat kontakty blokováním. Můžete vytočit číslo * 130 * uživatelské číslo, počínaje sedmi (mezinárodní formát). Sms-ku je možné posílat do 51-30 s voleným číslem +7. Zvažte, jak můžete přidat na černou listinu uživatelů megafonů. Pro účastníky je přípustné telefonní číslo 7 nebo 8, ale obě čísla by měla být vymazána zvlášť. Vlastnosti:

  1. Služba umožňuje blokovat všechny účastníky ruské i zahraniční komunikace.
  2. Číslo by se mělo skládat z 11-15 číslic.
  3. Můžete nastavit omezení pro volání a SMS s libovolným počtem telefonních kódů. To nebude mít vliv na platbu za služby.
  4. Nežádoucí uživatel uslyší hlas záznamníku a nabídne telefon správně.

Jak odstranit číslo

Vrátit se zpět do kontaktu s nepřáteli je stejně snadné jako omezit spojení s nimi. Je nutné odeslat požadavek, který odpovídá kódu zámku: * 130 * zákaznické číslo prostřednictvím sedmi nebo poslat zprávu s telefonem na číslo 51-30. Bude nutné dát znaménko minus před text sms-ki místo plus. Stojí za to pozorně sledovat, jak je seznam bloků vytvořen. Zkontrolujte, které telefony jsou blokovány * 130 * 3 #. Pokud je stejné číslo zadáno dvakrát, ale jednou přes sedm, a podruhé přes osm, budete muset odstranit dvakrát, protože systém zachází s nimi jako se dvěma různými telefony.

Jak vidět, kdo volal

Když je známo, jak přidat na černou listinu na megafonu, musíte se naučit, jak sledovat, kdo volal z nežádoucích účastníků. Nejpohodlnějším způsobem je požádat o výpis hovorů v servisním středisku vašeho operátora. Bude tam napsáno, kdo, kdy a kolikrát zavolal během posledního měsíce. Díky této službě můžete sledovat všechny příchozí hovory i z blokovaných čísel.

Jediná možnost, jak se pokusit uspokojit svou zvědavost, však nemusí fungovat: v seznamu nemusí být datová volání. Síť nestanoví možnost otevření závoje utajení kvůli skutečnosti, že zablokovaná čísla jsou okamžitě přesměrována na záznamník, nebo program nemusí jednoduše nahrávat svůj hovor. Proto, pokud se rozhodne vypálit mosty komunikace s účastníkem, snažte se nezajímat, zda vám zavolal nebo ne.

Náklady na služby

Připojení nebo přidání blokovaných čísel je naprosto bezplatná služba. Pro realizaci této možnosti je však účtován měsíční poplatek - jeden rubl za den. Je důležité, aby když se bilanční účet přiblížil k nulovému bodu nebo když ho dosáhne a překročí, funkce přestane fungovat. Všechny hovory dosáhnou, i když byl tento telefon přidán do seznamu blokování.

Jak zakázat Blacklist na megafon

Chcete-li službu odebrat, měli byste vytočit příkaz * 130 * 4 # nebo hovořit s operátorem. Můžete poslat zprávu "off" nebo "off" na 51-30. Po všech pokynech, které přicházejí do telefonu, bude tato volba vypnuta. Pak může každý zavolat na zadané číslo a promluvit si s účastníkem. Jak přidat na černou listinu na megafonu a omezit komunikaci s nežádoucími lidmi a vrátit se ke kontaktu prostřednictvím nepoužívání této funkce je velmi jednoduché.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: