Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Elegantní formy bez jediného gramu přebytečného tuku a ošklivé drobivosti jsou přístupné naprosto každému. Ano, práce na nich bude mít dlouhý, tvrdý, ale jaký úžasný výsledek! Jedním z vašich věrných asistentů bude zábal na hubnutí, doma je to snadné a celý postup nenarazí na rozpočet. Příjemné vůně se šíří přes dům, budete cítit nárůst energie a touha změnit k lepšímu.

Jak si doma připravit kávu na hubnutí

Očití svědci tvrdí, že tento postup může odstranit 1 - 1, 5 cm obvodu v jednom sezení. Lákavé vyhlídky na hubnutí, že? Takový úspěšný výsledek balení je možný díky odstranění přebytečné vody z tkání a spalování tukových buněk. Správný boj s celulitidou doma bude vaše úsilí není marné. Podle níže uvedených kroků dosáhnete v krátké době požadovaného cíle:

 1. Denně musíte věnovat maximální pozornost relaxaci, dodržování vodního režimu, správné výživě. Je důležité pít asi 2-3 litry vyčištěné vody (při balení z celulitidy s kávou, také pít kapalinu v malých doušcích). Jezte zlomek, nechte jídlo lehké. 2, 5-3 hodiny před a po sezení, zkuste nejíst.
 2. Připravte pracovní materiál. Můžete provádět balení kávy nebo mleté kávy. Domácí zrna zaručují 100% kvalitu výsledků. Udělejte kávu v Turku bez přísad (1 sklenice vody - 2 lžičky. Zrna). Pijte voňavý nápoj a nechte tlustý.
 3. Získat tlustý role přilepení filmu - budete zabalit problémové oblasti s ním. Množství drhnutí kávy závisí na rozsahu postupu. Je-li tlustý málo, sbírat na několik dní, uložit do těsně uzavřené nádoby.
 4. Předtím, než si doma vezmete kávový obal pro rychlé hubnutí, dobře větrejte místnost.
 5. Vezměte si teplou koupel, masírujte celé tělo jemnou žínkou. K odstranění přebytečného tuku použijte sprchový gel nebo peeling.
 6. Obal proti celulitidě v průměru trvá asi 1 hodinu. Aplikujte účinnou látku na oblasti těla, které vyžadují korekci. Jemně masírujte pokožku a poté ošetřené oblasti zabalte lepící fólií.
 7. Během procesu balení si můžete lehnout pod deku, dělat aktivní cvičení, uklízet dům a tančit. Pokud pokožku dobře zahřejete pod filmem, zvýší se účinek hubnutí.
 8. Po uplynutí času určeného pro zákrok opláchněte anticelulitidový zábal teplou vodou. Dopřejte svému tělu krém / krém na pleť nebo pravidelný hydratační krém.

Recepty na domácí kávu zábaly

Indikace pro tento postup celulitidy v raném stádiu, volná, suchá kůže, nadváha. Krása s modelovými formami však příležitostně drží kávové zábaly pro hubnutí doma, což umožňuje zachovat krásu těla. Existuje mnoho receptů, takže každá ženská reprezentace najde svou vlastní verzi. Pro vás jsou shromážděny nejúspěšnější kávové zábaly proti celulitidě.

S medem

Smíchejte mletá kávová zrna, tekutý med v poměru 1: 2. Naneste kompozici silnou vrstvou na problémovou oblast kůže. Zabalte plochu plastovým obalem. Vzhledem k tomu, že tento obal je považován za chladný (směs nemusí být zahřívána), měl by být uchováván po dobu asi 1, 5 hodiny. Sledujte svou pohodu. Pokud kůže začne hořet, okamžitě opláchněte účinné látky a postup neopakujte.

Frekvence balení kávy proti celulitidě je dána stavem kůže. S dostatečným výkonem 1 postup 1-2 krát měsíčně. Pro terapeutické účely je nutné provést komplex 10-15 sezení za den. Pak je důležité dát pleti odpočinek po dobu jednoho měsíce a v případě potřeby cyklus opakovat. Před zabalením se ujistěte, že máte alergie - aplikujte malé množství přípravku na ohyb kolene. Maximální nepříjemný pocit je mírný pocit pálení.

S mořskou solí

Budete potřebovat: 3 lžíce. Já mletá káva, 2 lžíce. Já mořská sůl, malé množství vody. Pokud chcete, nalijte 1 polévkovou lžíci. Já rostlinný olej, například olivový. Složky dobře promíchejte. Pro udržení směsi musí být do 60 minut. Při masáži pokožky opláchněte aktivní složky teplou vodou. Po zákroku vypijte sklenici vody nebo zeleného čaje. Kurz se skládá z 10 zábalů za den. Mořská sůl dobře odtáhne vodu, takže je zaručena redundance objemu.

S červenou paprikou

Pro tuto směs potřebujete také med (1-2 lžíce) a kávu (2 lžíce). Nalijte je 1 polévková lžíce. Já červená paprika. Opatrně naneste kompozici na kůži a lehce ji masírujte. Zabalte po dobu 30 minut a buďte připraveni hořet. Poté se zbytek směsi odstraní teplou vodou. Tento obal by měl být prováděn dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce. Pak 30 dní přestávku, a můžete opakovat kurz. Paprika je považována za velmi účinný nástroj, ale není to pro každého.

S kofeinem a kapustou

To je nástroj pro odvážné zástupce spravedlivého pohlaví, protože je nucen snášet nejpříjemnější pocity. Kapsicam - mast, která vyvolává silné zahřátí kůže, která je doprovázena pocitem pálení. Chcete-li připravit zábal doma, budete potřebovat 4 ampulky kofeinu-benzoátu sodného, malý hrášek Capsicama, 1 lžička. dětský krém.

Naneste směs pouze na problémové oblasti, přikryjte je lepící fólií. Udržujte kompozici po dobu 1-3 hodin a zaměřte se na vaši pohodu. Omyjte si tělo sotva teplou vodou. Pro dobrou ztrátu objemu je nutné provést 10 postupů. Pokud se cítíte dobře, udělej to každý druhý den. V ostatních případech musíte počkat 2-3 dny, ale ne více. Snažte se ve večerních hodinách dopřát proceduru, aby se později mohli plně uvolnit.

S papaverinem a kofeinem

Obsah dvou ampulí papaverinu a tolik kofeinu smíchejte. Jejich standardní objem je 2 ml. Do oka přidejte tekutý med. V důsledku toho byste měli mít dostatek směsi k léčbě problémových oblastí. Dále postupujte podle standardních pravidel. Celkově je nutné provádět 12 zasedání každý druhý den. Po sérii procedur ztratíte 1-2 kg a vyhloubíte kopce.

Kdo se nedoporučuje balení

Tento postup bude muset být upuštěn od těchto populací:

 • osoby trpící cévními a srdečními chorobami;
 • pacienti s onemocněním ledvin;
 • ženy s křečovými žilami, tromboflebitida, výrazná cévní síť;
 • těhotné ženy;
 • zástupci slabšího pohlaví s gynekologickými onemocněními;
 • pacienti, kteří ulovili nachlazení nebo virovou infekci;
 • lidé s kožními onemocněními, otevřenými ranami, benigními a maligními nádory.

Také zjistit, co je účinnost zeštíhlující pás.

Video: jak se obal z celulitidy pro hubnutí

Nepostihující hrboly na stehnech a hýždích vás už nebudou cítit plachý o své postavě. Celulitida zábaly jsou jednoduchý a levný postup, který je velmi snadné udělat doma. Jak to učinit efektivnějším a dosáhnout v krátkém čase úžasných výsledků? Správný přístup vám umožní získat maximální užitek z každého sezení krásy. Podívejte se na video, on stručně a jasně vypráví o všech fázích balení kávy, mechanismus působení účinných látek na vnější a vnitřní vrstvy kůže.

Zpětná vazba na výsledky po zákroku

Julia, 25 let: V poslední době začala dělat zábal s medem a kávou. Vůně je neuvěřitelná a výsledek je stejný. Položil jsem směs na nohy na kolena a zadek, zabalený do přilnavé fólie a hodil ji na hodinu pod deku. V první proceduře se kůže vztyčila a pak prošla. Po umytí výrobku a otření výživným krémem se pokožka stává měkkou a tonizovanou.

Nadya, 23 let: Jako příkladná holka jsem udělala 10 balicích procedur s kávou a medem. Cíl hubnutí je dosažen - mínus 5 centimetrů v hýždě! Plus, hladká a sametová kůže. Moje nenáviděné hrboly konečně zmizely. Během balení jsem aktivně dřepěl a mával nohama, a když jsem umyl směs, masíroval jsem kůži. To se stalo horkým, ale výsledek vyžaduje oběť.

Maria, 33 let: Začala jsem experimentovat s medem a kávovými zábaly. V prvním postupu bylo všechno peklo, kůže pak zčervenala, tento stav dlouho neprošel. Rozhodl jsem se pokračovat s myšlenkou, že by tomu tak mělo být. Po třetím zabalení se objevily pavoučí žíly. Doporučuji každému, aby se seznámil s kontraindikacemi, aby procedury nepřinesly újmu.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: