Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Pro sílu sportovců a mužů s nedostatkem androgenů, farmakologie nabízí lék testosteron cypionate, který působí přes tělo anabolické receptory a zvyšuje hladinu hormonu v krvi. Pouze hluboké studium účinků syntetického testosteronu, jeho výhody, nevýhody a konzultace s lékařem pomohou osobě vyřešit řadu problémů, aniž by to nepříznivě ovlivnilo jeho zdraví.

Co je testosteron cypionate

Hormon testosteron poskytuje nejen fyzickou sílu, ale také ovlivňuje práci celého organismu. Tento pohlavní hormon je produkován převážně mužským tělem, ale pro ženy je také vyráběn k výkonu určitých funkcí. Pokud je produkce testosteronu u lidí nedostatečná, vede ke zdravotním problémům. Cypionate testosteron (cypionate testosteron) - lék na intramuskulární injekce, který může zvýšit hladinu mužského hormonu může být pro tyto osoby nepostradatelným pomocníkem.

Sportovci zapojení do silových sportů, je nutné udržovat androgeny na určité úrovni, aby se zvýšila vytrvalost, rychle budovat svaly, posilovat kosti. Volný testosteron v těle není schopen fungovat na této úrovni. Testosteron Cypionate je anabolický steroid, vhodný pro dosažení atletického výkonu. Na účinné akci Tsipionata svědčí o pozitivních recenzích kulturistů. Tento lék byl vyvinut v Americe a je velmi oblíbený u amerických sportovců.

Jak testosteron ether

Syntetický testosteron byl získán vědci devatenáctého století. Mono-aplikace nepřinese požadovaný výsledek, protože poločas této látky je velmi krátký - jen několik hodin. Vědci dosáhli skvělých výsledků kombinací androgenů s ethery, což významně prodloužilo dobu trvání hormonu. Ether je organická sloučenina tvořená atomy uhlíku a vodíku. Non-etherová příprava pro efektivní silový trénink musí být podávána každý den a ester testosteronu se nerozbije do 15 dnů.

Účinek zpomalení uvolňování steroidu z etherového řetězce je postaven na schopnosti etheru pomalu se rozpouštět ve vodě. Struktura cypionátu má dlouhý ether, tj. Dlouhý poločas rozpadu a nízkou rychlost destrukce etherového řetězce. Toto dělá drogu efektivní a populární, protože atleti potřebují injikovat anabolický steroid ne více než 1 čas týdně.

Hormonální řetězec esteru testosteronu nemá nejvyšší aktivitu. Pro aktivaci svalového růstu sportovce je nezbytné, aby anabolický hormon pod vlivem speciálních receptorů byl transformován na aktivní formu - dihydrotestosteron. Tento nově vytvořený růstový hormon je schopen aktivně spolupracovat s receptory androgenů, což přispívá k růstu svalové hmoty a zároveň přispívá k rozpadu tukové tkáně.

Nízká hladina vylučování přírodního hormonu mu hrozí obezitou, impotencí, poklesem celkové fyziologické aktivity těla. Při prvních příznacích je nutné se poradit s lékařem co nejdříve, abyste včas získali kvalifikovanou pomoc. Použitím androgenního steroidu Cypionate ke zlepšení atletického výkonu lze dosáhnout zvýšení:

 • svalová hmota;
 • indikátory výkonu;
 • počet červených krvinek;
 • vytrvalost, schopnost rychle se zotavit po tréninku;
 • rychlost regenerace tkání;
 • retence tekutin;
 • syntéza proteinů;
 • chrání klouby, jejich uzdravení.

Průběh cypionátu testosteronu

Optimální sólový kurz Tsipionata - 7 týdnů. Je určen pro cyklus tréninku ke zvýšení svalové hmoty. Injekce by se měla provádět ráno jednou týdně při 200 mg ve svalech hýždě nebo čtyřhlavých svalů. Zkušení atleti mohou postupně zvyšovat dávku Cypionatu na 800 mg v každém následujícím průběhu. Překročení této dávky nevede ke zlepšení výsledku, ale pouze ke zvýšení rizika vedlejších účinků léčiva. Dávky vyšší než 500 mg jsou přísně určeny pro profesionální sportovce.

Cypionate lze kombinovat s injekcemi jiných steroidů, například nandrolon nebo trenbolon. S týdenní dávkou Cypionate 200 mg se současně používá 200 mg nandrolonu (trenbolon). Orální léky Methandienone, Stanozolol se také používá pro kombinovaný průběh, ale jejich dávkování by mělo být nižší, aby se zabránilo vedlejším účinkům.

Po ukončení léčby

Za účelem konsolidace tréninkového účinku získaného v průběhu cypionátu a zabránění projevu vedlejších účinků při užívání steroidních léčiv se provádí post-cyklus terapie (PCT). Je navržen tak, aby obnovil předchozí úroveň testosteronu, obnovil tělo po hormonálním stresu. Od osmého týdne musíte zadat příjem tamoxifenu 20 mg ráno po dobu tří týdnů.

Pokud byla dávka přípravku Cypionate vysoká a léčba byla delší než 7 týdnů, měla by být léčba po ukončení léčby závažnější. Jako inhibitory aromatázy byste měli zvolit Clomiphene, Proviron nebo Toremifen. Pokud například léčba Cypionate trvala 10 týdnů s týdenní dávkou 500 mg, pak během prvních 15 dnů je nutné aplikovat jeden z výše uvedených přípravků v dávce 60 mg ráno denně, poté 30 mg v následujících 15 dnech, pak 15 mg ve stejné dávce. lhůtu Antiestrogeny snižují riziko gynekomastie, odstraňují přebytečnou tekutinu z těla.

Přidání vitaminových a minerálních komplexů v post-kurzové terapii dá dobrý výsledek. Užívání léků se zinkem, vitaminem E, kyselinou D-asparagovou, glukosaminem bude aktivně ovlivňovat regeneraci organismu. Doporučuje se jít na školení se zvyšováním počtu opakování s malým množstvím cvičení.

Při kombinovaných cyklech Cypionate, dva týdny po zahájení injekce, je nutné podávat inhibitory aromatázy Anastrozol (nebo Exemestane) 10 mg každé ráno. Doporučuje se dokončit jejich příjem 2 týdny po skončení cyklu Cypionate s některým z kompatibilních steroidů. To usnadní snášení post-kurzové terapie a rychlejší obnovu těla.

Nežádoucí účinky testosteronu

Je třeba mít na paměti, že zvýšení počtu androgenních receptorů působením steroidního léku, stejně jako zvýšení hladiny dihydrotestosteronu u lidí vede k vedlejším účinkům. V tomto případě je narušena hormonální rovnováha a je zde více estrogenů (ženského hormonu). Vedlejší účinky Cypionate mohou vést k:

 • plešatosti;
 • kožní vyrážka;
 • vlasy pokrývající neobvyklá místa;
 • zvýšená viskozita krve;
 • ztráta síly;
 • opuch;
 • rozbití tubulárních kostí;
 • hroty krevního tlaku;
 • podrážděnost.

Kontraindikace

Přísná kontraindikace užívání Cypionate je rakovina prostaty. Další omezení používání tohoto steroidního léčiva zahrnují:

 • problémy s aktivitou kardiovaskulárního systému;
 • chronické onemocnění ledvin a jater;
 • věk do 15 let;
 • diabetes mellitus;
 • alergické na složky léčiva;
 • adenomu prostaty.

Cena

Droga Cypionate má různá obchodní jména. Nástroj vyrábí několik výrobců v ampulích různých kapacit. Ve srovnávací tabulce je cena uvedena v rublech:

Obchodní jméno

Výrobce

Země

Balení ml

Dávkování mg

Cena, str.

Testabol Deport - 200 BD

Britský drak

Čína

10

200

1245

Testováno s EPF

EPF SRL

Moldavsko

10

200

1270

Zkouška C 300 UFC

Ufc-pharm

Spojené státy

10

300

1560


Udělej jí křičet pro radost!
Tento lék je řešením všech potenčních problémů.
Další informace!

Video

Recenze

Sergej, 29 let

Moje zkušenost s Cypionate je následující. Udělal injekce 1000 mg. Všiml jsem si, že měl kašel a dusivý útok. Dokonce začal panikařit. Později chytil vzor - injekci, kašel, pak teplota stoupá, trvá šest hodin. Kužely z injekce za týden nevyřešily. Odmítl jsem Cypionatu. Neseděl mi.

Alexander, 25 let

Cypionate nebo enanthate? Snažil jsem se oba, ale zastavil jsem u prvního. Enanthát byl pokryt akné. Cypionate se podle mého názoru chová o něco rychleji. Myslím, že potřebujete znát počáteční úroveň testosteronu. Ovlivňuje vliv syntetického androgenu. Existuje také individuální přenositelnost komponent.

Anatoly, 33 let

Účinek Cypionate je velmi potěšen. Zřetelný výsledek byl pozorován od druhého týdne injekcí. Dává dobrý přírůstek hmotnosti. Voda se dokonale drží, svaly se nalijí, ale zároveň zůstávají husté. Je pouze nutné dodržovat proteinovou dietu a tvrdě cvičit. To je jeden z nejúčinnějších léků na zvýšení síly.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: