Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Pro dosažení rychlého výsledku pro korekci problémových oblastí můžete použít speciální postup - balení. Než ztratíte váhu s potravin film, měli byste se dozvědět vše o báječný postup pro tělo, který má rychlý účinek. Díky aktivnímu potu pronikají užitečné látky z hmoty do hlubších vrstev, jsou vstřebávány a pomáhají eliminovat ochlupení, drobivost těla a celulitidu.

Co je potravinářský film

První použití potravinářského filmu je balení. S pomocí pružného prádla se čerstvost čerstvých potravin uchovává déle: oleje, klobásy, sýry, ovoce, sladkosti. PVC fólie se liší od prvního odolnějšího složení, pružnosti, takže je obalena tukem, masem, rybami a dalšími potravinářskými výrobky.

Potravinový film je transparentní tenký materiál z polyethylenu nebo polyvinylchloridu. Podnikavé ženy hádaly, že tím, že se aplikují na tělo a navštěvují sportovní aktivity, zvyšuje se pocení, uvolňují se strusky, tělo se čistí. Film se používá také pro různé obaly - urychluje proces vstřebávání účinných látek do hlubších vrstev kůže, což způsobuje, že působí účinněji a pomáhají zhubnout.

Je možné zhubnout pomocí lepícího filmu

Ti, kteří s metodikou neznají, bude zajímavé naučit se zhubnout pomocí přilepeného filmu. Existuje mnoho informací, které mají úžasný vliv na korekci postavy a hladké snížení hmotnosti, ale pro dosažení výsledku musíte dodržovat pravidla používání, seznámit se s možnými přínosy a škodami. Podle některých uživatelů film nespálí tuk, ale stimuluje zvýšený pot.

Vytvořením vzduchotěsné vrstvy a skleníkovým efektem tělo ztrácí vodu. V kombinaci se sportovním zatížením pomáhá použití filmu dosáhnout ztráty až dvou kilogramů týdně. Při vytváření tepelného efektu se zvyšuje cirkulace krve v problémových oblastech, kůže se napíná a stává se elastickou. Jídlo film pro hubnutí doma se používá k opravě břicha a stehen. S jeho pomocí pro několik procedur je celulitida snížena, krevní oběh je aktivován.

Jak zhubnout s přilepením filmu

Ti, kteří se chtějí naučit, jak zhubnout s potravinářským filmem, je vhodné studovat a možné kontraindikace pro použití při prevenci problémů po zákroku:

 • diabetes mellitus;
 • onkologie;
 • těhotenství;
 • metabolické poruchy;
 • křečové žíly;
 • plísňové, virové onemocnění;
 • vývoj alergií na složení směsi pro balení;
 • onemocnění srdce, cév;
 • zvýšený tlak;
 • menstruace;
 • je nemožné použít film po dlouhou dobu a pravidelně - kůže se potí a nedýchá, je narušena činnost ledvin a slinivky břišní;
 • když se situace zhorší a během balení se objeví závratě, musíte zavolat lékaře.

Stojí za zmínku, že film dočasně přehřívá místo aplikace, což negativně ovlivňuje ženský reprodukční systém. Časté používání materiálu může způsobit zánět děložních přírůstků a cystitidu. Aby nedocházelo k provokování výskytu problémů, držte na krátkou dobu zábaly - naneste film, spusťte, odstraňte a osprchujte se. Po každém použití materiálu naneste krém proti celulitidě nebo tonikum. Udržení pružnosti pleti můžete udržovat použitím zábaly každých 2-10 dní, ale ne denně - hrozí nebezpečí dehydratace kůže.

Balení

Jedním z účinných postupů, které se používají k hubnutí a úpravě postavy, je balení potravin. To dává vynikající výsledek v odstranění "pomerančové kůry". Doma je snadné provést postup - použijte přírodní přírodní směsi (s medem, jílem, řasami, kořením, solemi) a filmem. Zhubnout, když se zabalí odstraněním intersticiální tekutiny, která je obsažena v buňkách, ale nerozpouští tuk.

Výsledek je patrný od prvního použití, ale pro udržení účinku je nutné provést průběh v 3-6 týdnech 6-15 procedur. Tekutina se může snadno vrátit, takže účinek může být krátkodobý. Pro dlouhodobý výsledek upravte výživovou a vodní bilanci - vstupujte do stravy více zeleniny, ovoce, libového masa. Pít zelený čaj se zázvorem prášek urychlit metabolismus, vzdát se smažených potravin. Je nutné vést zdravý životní styl jako celek, a ne čas od času, začít sportovat, snížit nadměrný příjem kalorií.

Jak vyrobit potravinářské fólie

Doma, že balení potravin je mnohem levnější než v lázních krásy. Pro tento postup můžete použít hotovou směs nebo zakoupenou. Balení s lepící fólií pro hubnutí se doporučuje použít v kombinaci s masáží, dietou a sportem. Správný postup balení zahrnuje následující kroky:

 • čištění - na pokožku naneste čisticí prostředek;
 • snadná rychlá masáž - napomůže zahřátí pokožky, což zvýší účinek směsi;
 • použití masa - vařit sami nebo koupit ready-made;
 • ovinování - hmota by měla být aplikována silnou vrstvou na problémovou oblast, obalena fólií, pak můžete hodit na oděvy nebo se zabalit do deky, aby se zvýšila teplota;
 • čekání - doba expozice směsi je až 40 minut, je umožněno lehnout si nebo provést trénink pro zvýšení efektu;
 • spláchnutí - odstraňte film, osprchujte, naneste krém nebo olej. Tato fáze by měla být prováděna nutně tak, aby se kůže nestála.

Můžu spát ve filmu

Standardní postup balení trvá až půl hodiny, ale v noci se používají speciální směsi. Po jejich umístění je dokonce možné spát v potravinovém obalu. Závažná efektivita procesu byla prokázána z lékařského hlediska - od 22 do 24 hodin tělo produkuje hormon somatropinu a spalování tuků. Aplikovaná směs urychluje hubnutí. Zábal doporučujeme udělat hodinu před spaním.

Postup se neliší od klasického: očistěte pokožku sprchovým gelem, oloupejte, masírujte, naneste směs, proměňte ve film. Nasaďte si kalhoty, tričko, jděte do postele a ráno ráno opláchněte masku kontrastní sprchou. Pro noční zábaly jsou vhodné následující přísady:

 • med, citrusový esenciální olej, vanilkový olej;
 • jablko, vinný ocet, teplá voda;
 • olivový, kokosový olej, pomerančový esenciální olej.

Jídlo zábal a cvičení

Odborníci říkají, že balení potravin a cvičení přispívají k hubnutí, ale pouze v případě, že jsou správně použity. Materiál samotný nezrychluje metabolismus ani rychlost spalování tuků, pouze lokálně ohřívá pokožku. Sportovní aktivity s filmem aplikovaným na jednotlivé části těla neovlivňují příčiny depozice tukové hmoty, ale pomáhají silně zahřívat svaly, což zvyšuje rychlost rozkladu kyseliny mléčné.

Můžete zhubnout, když se pohybujete v potravinovém filmu pomocí stejného zábalu - aplikujte hodně, otočte se, cvičte alespoň půl hodiny. Díky aktivní práci svalů pronikají látky ze směsi hlouběji a zvyšují proces štěpení tuku. Použití pouze jednoho filmu je neúčinné - pouze v kombinaci se zábalem to pomůže v hubnutí v problémových oblastech.

Jídlo Wrap Recepty na hubnutí

Existuje mnoho receptů na hubnutí klipů pro hubnutí, které pomáhají dosáhnout hubnutí tvaru těla:

 1. Clay - udržuje krásu, zdraví pleti, obnovuje strukturu tkání, odstraňuje vlhkost, toxiny, strusky. Pro vaření můžete použít jakýkoliv druh hlíny. Optimálně ho naplňte vodou nebo odvarem z heřmánku, přesličky, třezalky, máty. Chcete-li zabalit boky, přidejte do směsi pomeranč, ylang-ylang, skořice nebo sušené éterické oleje z mořských řas. Doporučuje se provádět průběh 10-25 procedur, třikrát týdně rychleji zhubnout.
 2. Čokoláda - díky své pomoci můžete bojovat proti celulitidě, nadváze, zlepšit metabolismus, obnovit pružnost. Vezměte kakaový prášek, vmíchejte teplou vodu do krémové konzistence, přidejte bambucké máslo nebo olivový olej. Naneste na boky, jak zhubnout, zabalte deku, počkejte půl hodiny.

Zábaly z mořských řas

Populární účinné postupy v práci na krásném, štíhlém těle jsou zábaly s řasami. S pravidelným držením se boky zmenšují, kůže se stává elastickou, elastickou. Před použitím očistěte problémové oblasti čistícím prostředkem, aby se otevřely póry, odstranily se škodlivé látky, nechte namočit užitečné složky.

K přípravě směsi se suší suchá řasa, kosmetický černý jíl ve stejných částech. Míchejte v horké vodě až do krémové konzistence, přidejte pomerančový olej, špetku skořice. Naneste hmotu v tlusté, rovnoměrné vrstvě na stehna, zabalte do potravinového filmu, teple oblékněte nebo přikryjte přikrývkou. Nebuďte znepokojeni, pokud cítíte teplo nebo brnění - to je normální. O hodinu později odstraňte zbytky masky, naneste krém. Je optimální provádět proceduru každý druhý den po dobu jednoho měsíce.

Medový zábal

Řešením problému, jak odstranit žaludek pomocí přilepeného filmu, bude použití medových obalů. Přírodní produkt je bohatý na vitamíny, enzymy a mikrominerály, působí na podkožní tkáň, vyživuje a hydratuje pokožku. S pomocí medového obalu se odstraní přebytečná vlhkost, opuch zmizí a likvidace strusky se odstraní. Kůže se stává pružnou, tonizovanou, mladou. Chcete-li efektivněji zhubnout, můžete kombinovat med s dalšími složkami:

 • s hořčicí - suchý prášek může lehce popálit pokožku, ale aktivně ohřívá problémové oblasti;
 • se zeleným čajem - 100 gramů listů, nakrájíme na prášek, nalijeme vroucí vodou, promícháme se špetkou skořice, medem;
 • s kávou - vezměte určité množství spacího terénu (několik lžíce), smíchejte s medem, éterickými oleji.

Video: Hubnutí potravinářským filmem

Recenze

Zhanna, 25 let

Moji přátelé se mě ptají: jak zhubnout pomocí obyčejného filmu, protože vědí, že jsem fanouškem této metody. Neskrývám recept - vezměte si med nebo léčivé bahno z lékárny, potřete je problémovými oblastmi a natáhněte film. Po půl hodině opláchněte výrobek a vychutnejte si štíhlou postavu. Pravidelně dělám takové postupy a vypadám skvěle.

Marina, 23 let

Po porodu se moje váha zastavila u jedné značky, abych ji snížila, začala jsem hledat účinné způsoby. Známý dal radu, jak zhubnout s potravinovým filmem - zabalit v noci. Poslouchal jsem doporučení, začal používat med, oleje a hlínu. Bohužel jsem nečekal na výsledek - kůže se zpřísnila, ale tyhle kiláry nezmizely.

Elena, 34 let

Silně jsem se zotavil, ale pak se mi podařilo znovu zhubnout, což způsobilo, že se mi na břiše objevila natažená kůže. Rozhodl jsem se to zkusit odstranit sám - četl jsem o utahovacím obalu s filmem a hlínou. Líbila se mi první procedura - kůže se stala znatelně pružnější, takže jsem dokončil kurz. O dva měsíce později jsem začal vypadat lépe.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: