Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Tkaní gumy - nový druh vyšívání, vynalezené dvěma americkými dívkami. S pomocí malých barevných rezinochek řemeslníků vytvořit stylové neobvyklé šperky: prsteny, náhrdelníky, náramky, popruhy a další. Díky bohaté barevné paletě je možné splétat doplňky různých odstínů, dokonce i neonových. Různé techniky tkaní umožňují experimentovat s použitím různých vzorů.

Co si vyberete pro tkaní náramků

Velká popularita nového průmyslu způsobila růst celého průmyslu: speciální stroje, spojovací materiál, háčky, příslušenství a celé sady pro tkaní náramků - to vše lze snadno najít v obchodech pro kreativitu. Nicméně, při nákupu vzniká otázka: co si vybrat? Souprava obvykle obsahuje několik stovek světlých gumiček, obráběcí stroj (nebo prak, háček), klipy a spony na náramky. Níže jsou uvedeny některé z nejvyhledávanějších souprav.

Profesionální duha tkalcovský stav s velkým strojem

Hlavní výhodou sady Rainbow Loom je velký, obdélníkový, informovaný stroj, pomocí kterého je možné splétat nejsložitější typy vzorů - „květina“, „hvězdičky“ a další. Toto zařízení je také používáno pro lehké typy tkaní, ale není vždy vhodné to udělat - často musíte otočit stroj, což je pohodlnější s malým zařízením. Souprava Rainbow Loom obsahuje také plastový háček s přípojkou pro mini stroj. Tato sada je vhodná pro děti od 8 let.

Děti pro tkaní žvýkačky s malým strojem

Další řada souprav pro tkaní náramků - děti. Obvykle obsahuje gumové pásy několika barev, mini stroj ve tvaru vidlice, plastový háček podobný pletacímu nástroji. Stroj má dva sloupy a několik průhledných plastových západek. S takovým souborem je snadné se naučit základy jednoduchých technik tkaní, například „Fishtail“, „French Braid“ nebo „Pavement“.

Mini set s malým strojem

Složení mini-souborů často zahrnuje několik stovek barevných gumiček, vidličku (malý stroj) a klipy jako náramky. Taková sada je ideální volbou pro začínající pracovníky. Pomůže rozvíjet jemné motorické dovednosti, přesnost, vytrvalost. Když se dítě učí pracovat s mini-strojem, bude pro něj snazší zvládnout pokročilejší soupravy pro kreativitu, jako je například Rainbow Loom.

Sada s hodinami

Sada s hodinami je skvělý dárek nejen pro malé jehly, ale i pro zvědavé chlapce. Ty děti, které milují pohrávat si s jemnými detaily a sbírat různé předměty, si budou moci vychutnat kolekci gumiček, z nichž je třeba splétat náramek pro skutečné hodinky. Sada obsahuje pár háčků, západky pro uchycení náramku a módní hodinky z křemene.

Velké pouzdro ve tvaru jablka

Velká sada je vyrobena ve tvaru jablka a je rozdělena na 3 vrstvy s patnácti přihrádkami, z nichž každá obsahuje 200 různorodých dásní. Dítě bude mít rád neobvyklý tvar malého kufru. Tato sada má vše, co potřebujete, aby se náramky, prsteny a další dekorace. K dispozici je 6 různých strojů (oválné, kulaté, "prak", mini-stroj s plastovým háčkem, dva běžné malé háčky).

Populární sady gumiček pro tkaní náramků

Každá sada má jinou konfiguraci. Standard obsahuje od 200 do 600 gumiček, háčků, strojů, klipů a instrukcí. Tyto typy souprav jsou cenově dostupné a vysoce kvalitní. Po zakoupení jednoho z nich za rozumnou cenu budete moci potěšit své dítě a diverzifikovat jeho volný čas. Základní sada je ideálním řešením pro začátečníky a úplnější jsou vhodné pro ty, kteří se již naučili základy tkaní. Každý box má určitý počet gumiček, které se liší v barvách, tvarech, struktuře.

Barevné nebo duhové barvy

Nejoblíbenější druh materiálu - barevné nebo duhové gumy. Často se nacházejí v tkalcovských soupravách. Pokud nakupujete spotřební materiál pro koníček dítěte, zkontrolujte jeho kvalitu. Výrobky by měly být dobře natažené, nemají cizí chemický zápach, nenechávejte barvu na prstech. Výběr bezpečného materiálu, budete klidný pro vaše dítě.

Pimply s perlovými výstupky

Místo obvyklého plochého povrchu má hrbolatá guma zubaté nebo perlové výčnělky. Díky této originální podobě jsou náramky velmi krásné, neobvyklé, velkolepé. Buďte o tom přesvědčeni, když jste se podívali na prezentovanou fotografii. Nestandardní struktura materiálu neovlivňuje složitost tkaní náramků, takže dítě nebude v procesu tvorby řemesel trpět nepohodlí.

Převodovka se zuby na povrchu

Řemeslníci, kteří již pochopili různé techniky a typy vzorů, mají tendenci nějakým způsobem své koníčky diverzifikovat. S pomocí speciálních gumiček to není těžké. Můžete si koupit dítě místo obvyklé hladké žvýkačky, vybavené zuby. S jejich pomocí bude mít i jednoduchý produkt zcela nový, neobvyklý vzhled.

Zářící ve tmě

Společnost Rainbow Loom vyrábí neonovou gumu, která má tendenci svítit ve tmě. S jejich pomocí je snadné vytvořit jedinečné postavy, pouzdra na mobilní telefony, kabelky, klíčenky, náramky, prsteny nebo jiné dekorace. Aby materiál ve tmě svítil, měl by být ponechán pod lampou nebo slunečními paprsky alespoň hodinu.

Elastika „Chameleon“, která mění barvu od slunce

Odrůda "Chameleon" se vyznačuje schopností měnit barvu za působení slunečního světla. Takže ve dne může náramek několikrát změnit barvu. Věnujte pozornost štítku sáčku, pokud vidíte značku „chameleon“, víte, že náramek vytvořený z těchto průhledných gumiček střídavě změní barvu a změní se na modrou, žlutou, fialovou, zelenou.

Soupravy Rainbow Loom se prodávají v online obchodech, specializovaných bodech hobby zboží a kreativitě. Jejich cena se liší v závislosti na počtu, typu gumiček, obráběcích strojích, přídavných upevňovacích prvcích, klipech, špercích (korálky, oblázky atd.), Které jsou součástí jedné nebo druhé sady. Poskytujeme přibližnou cenu nejoblíbenějších souprav pro tkaní náramků:

  • Sada kapel Rainbow Loom (600 gumiček, velký profesionální stroj, háček) - 250-300 rublů.
  • Kapesní pásy Rainbow Loom 2200 (2200 gumiček, profesionální stroj typu, další závěsy, klipy) - 500-600 rublů.
  • Rainbow Loom Monster Tail (600 gumiček, plastový háček, 25 klipů, kompaktní trvanlivý stroj) - 300-350 rublů.
  • Figurální pouzdro z Rainbow Loom (3225 gumiček, 2 háčky, klipy a přívěsky, prak) - cca 1000 rublů.
  • Set pro Family Family tkalcovský stav z Rainbow Loom (18 tisíc gumiček, 3 různé stroje, plastové a kovové háčky, korálky a mnoho dalšího) - 4500 rublů.

Video

Náramky z gumiček jsou doplňky, které inspirují mnoho lidí, aby byli kreativní. Nicméně ti, kteří se nesnažili použít jednoduché techniky tkaní, by neměli spěchat, aby si koupili stroj. Pokud se okamžitě pokusíte aplikovat složité techniky, je pravděpodobné, že bude tento druh vyšívání zklamán a získaný stroj bude vyhozen do vzdáleného rohu. Koupě speciálního zařízení stojí za to, když je alespoň prvních 10 náramků úspěšně tkaných.

Fotky sad pro tkaní náramků gumy

Tkaní náramky je fascinující činností nejen pro děti, ale i pro dospělé. Díky své zručné ruce a pohodlné stroje, barevné vícebarevné gumy z Loom Bands promění v krásné, neobvyklé maličkosti. Soupravy pro kreativitu, které získaly velkou popularitu, lze použít k vytvoření různých šperků, hraček, figurek a mnoho dalšího. S jejich pomocí vám a vašemu dítěti zpříjemní váš volný čas.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: