Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Pro doplnění rovnováhy fosfátových sloučenin se doporučuje užívat inovativní lék Keltikan-Complex. To není oficiální lék, ale biologicky aktivní doplněk stravy, který vám umožní opravit poškození nervových vláken na pozadí onemocnění páteře a periferního nervového systému. Než si koupíte Keltikan v Moskvě, musíte se poradit s odborníkem, dále si prostudovat návod k použití.

Keltikan tablety

Tento lék patří do farmakologické skupiny doplňků stravy, obsahuje především rostlinné složky. K dispozici ve formě tablet určených k perorálnímu podání. Účinně léčí neuralgii, ale více je pomocný prostředek. Tento aktivní doplněk může být užíván k léčbě, k prevenci. Vlastní ošetření povrchu je zakázáno, nezpůsobuje významné škody na zdraví, ale neposkytuje požadovaný terapeutický účinek.

Složení

Trvalý terapeutický účinek je zajištěn aktivitou dvou přírodních složek rostlinného vzorce. První element uridin monofosfát obnovuje poškozené nervy, zatímco vitamíny B12 a kyselina listová normalizují metabolismus neuronů. S jejich pomocí je možné snížit závažnost symptomů mikroangiopatie. Je důležité objasnit, že Keltikan-Complex neobsahuje lepek a laktózu, konzervační látky a látky živočišného původu jsou zcela vyloučeny. Další znaky vzorce Keltikan-Complex jsou uvedeny v tabulce:

Účinné látky

Pomocné látky

cytidin 5-monofosfát disodná sůl (5 mg)

stearát hořečnatý

trifosfát uridin-5-trisodný (3 mg)

kyselina citrónová

citrát sodný

minnitol

Farmakologické vlastnosti

V úsporném složení léčiva dvě nukleotidy - monofosfát cytidinu a monofosfát uridinu, které poskytují syntézu a regeneraci zakončení axonů, zvyšují citlivost jedné nebo druhé oblasti. Z rozsáhlého seznamu farmakologických vlastností je nutné zdůraznit následující body:

 • intenzivní saturace krve fosforečnými mikroelementy;
 • rychlá regenerace axonálních nervových zakončení;
 • účast na tvorbě myelinových obalů neuronů;
 • potlačení zánětlivých procesů měkkých tkání;
 • zajištění stabilního trofického účinku;
 • produktivní regenerace nervových vláken;
 • snížená hypersenzitivita postižených axonů.

Lék je k dispozici ve formě tablet, má kapsulární skořápku, takže začíná působit po proniknutí do trávicího traktu. Proces metabolismu je pozorován v játrech a inaktivní metabolity jsou vylučovány ledvinami v moči, částečně beze změny. Před přijetím mini-peletek je nutná lékařská pomoc.

Indikace pro použití

Charakteristické léky užívané perorálně jsou nezávislé léky (v raném stádiu onemocnění) nebo se přímo podílejí na komplexním léčebném schématu pro tyto diagnózy a klinické snímky:

 • metabolická, osteoartikulární, diabetická, infekční a alkoholická neuropatie;
 • zánět trojklaného a obličejového nervu;
 • lumbodynia;
 • infekce měkkých tkání;
 • ganglionit;
 • plexitida;
 • intercostální neuralgie.

Návod k použití Keltikana

Podle návodu k použití se tobolky doporučuje užívat perorálně, vypít velké množství vody. Plán recepce - přímo během jídla pro lepší vstřebání tohoto přírodního komplexu v těle. Léčivý přípravek Keltikan lze užívat na předepsaných 10 dní, ale lékař může tento průběh intenzivní terapie prodloužit. Je důležité nezapomínat, že je extrémně nežádoucí léčit tímto způsobem déle než 25 dní, jinak můžete vyvolat hyper-dráždivost a způsobit křeče.

Doporučený denní příjem je 35 mg Celtikanu, což odpovídá 4 tobolkám. Je žádoucí rozdělit uvedenou dávku na 2 - 3 denní přístupy, zároveň je dovoleno upravit předepsané normy pouze na doporučení kompetentního specialisty. Pokud má pacient selhání ledvin nebo chronická onemocnění gastrointestinálního traktu, musí být tobolky užívány s mírným množstvím tekutiny. Ujistěte se, že se celý kurz, jinak patrné zlepšení zdraví zůstanou dočasné.

Zvláštní pokyny

Je vhodné užívat potravinové doplňky k uklidnění uvolněného nervového systému, ale je důležité mít na paměti případy předávkování, lékových interakcí. Biogenní prvek v jeho přirozeném složení neinhibuje orgány centrálního nervového systému, a proto nevyvolává zvýšenou ospalost, apatii a depresi. Po dobu konzervativní léčby umožňující řídit vozidlo, zapojit se do intelektuální činnosti a jiných typů práce spojené se zvýšenou pozorností. Další pokyny podle níže uvedených pokynů:

 1. Léčivo Keltikan je schváleno pro použití u dětí od 5 let věku, ale v tomto případě je denní dávka určena podle převažující tělesné hmotnosti (nejméně 15 kg).
 2. V těhotenství se omezení vztahují pouze na první trimestr, ve druhé a třetí může konzervativní léčba keltického komplexu probíhat pouze pod přísným lékařským dohledem.
 3. Úroveň toxicity uvedeného dietního doplňku je minimální, proto je tento lék schválen pro použití všemi věkovými kategoriemi pacientů, včetně starších pacientů.
 4. Celulóza se používá při vývoji kapslí, ale tato látka nemá žádný živočišný původ, a proto touto konzervativní metodou lze léčit i příznivce vegetariánství.
 5. Pacienti s problémy trávicího a močového systému chronické povahy by měli užívat denní dávku pouze během jídla, nikoli během přestávek.
 6. Pacienti s diabetes mellitus v anamnéze také nezakazují takové farmakologické vyšetření, ale pouze s individuální úpravou denní dávky ošetřujícím lékařem.
 7. Skutečné informace o lékové interakci keltického komplexu v podrobném návodu k použití nejsou zohledněny, nebyly v praxi zaznamenány, zcela chybí.

Vedlejší účinky

Tobolky Keltikan nemají vedlejší účinky při správném používání a dodržování všech lékařských doporučení. Výjimkou jsou lokální a alergické reakce, které jsou výsledkem individuální intolerance složky v kompozici. Před provedením obnovy nervových tkání takovým způsobem je nutné vyloučit přítomnost alergie a predispozice v těle.

Kontraindikace

BAA Keltikan-Complex nesnižuje výkon pacienta a aktivně se podílí na regeneraci nervů, ale tento inovativní lék není vhodný v každém klinickém obrazu, a to ani ze zdravotních důvodů. Existují absolutní a relativní kontraindikace, které podle návodu k použití pokrývají následující klinické snímky:

 • děti do 5 let, tělesná hmotnost do 15 kg;
 • přecitlivělost na léčivé složky;
 • onemocnění ledvinového kamene;
 • žaludeční a duodenální vřed;
 • pankreatitida;
 • cholecystitis.

Podmínky prodeje a skladování

Aby bylo možné rychle a úplně obnovit nervy, můžete si koupit Keltikan-Complex v každé lékárně, zatímco charakteristický lék se prodává bez lékařského předpisu, je to levné. Domy by měly být uchovávány na suchém, tmavém místě, používaném výhradně k určenému účelu a vyhýbat se kontaktu s malými dětmi. Datum expirace se projeví na obalu, po skončení kapsle je nutné jej zlikvidovat.

Analogy keltického komplexu

Pokud se ukázalo, že konzervativní léčba periferních nervů v praxi je neúčinná nebo Keltican-Complex vyvolal alergickou reakci na kůži, je nutné zavést náhražku. Obtížnost spočívá v tom, že doplněk stravy nemá kompletní analogy, je považován za jedinečný ve svém druhu. Následující léky mají podobné farmakologické vlastnosti, které by měl předepisovat pouze znalý odborník:

 • Glycised;
 • Glycin;
 • Neurotrofin;
 • Tenoten;
 • Elfunat.

Keltská cena

Posouzení této léčby je pozitivní na straně pacientů i specialistů. V kompozici s multivitaminovými komplexy je možné nejen obnovit nervy produktivně, ale také významně posílit tělo oslabené onemocněním. Je velmi problematické kupovat lék v lékárně, je jednodušší a levnější si jej objednat na internetu, například v internetovém obchodě nebo na webových stránkách výrobce. Cena bude levnější a nebude pochyb o nákupu certifikovaného zboží. V průměru se ceny pohybují od 400 do 850 rublů, přesnější údaje jsou uvedeny v následující tabulce:

Název lékárny v Moskvě

Cena za balení číslo 20, rublů

Lékárna Stolichki

820

Planeta zdraví

760

Clover Pharma

755

Neopharm

900

Mosapek

810

Gorfarma

870

Onpharm

770

Recenze

Maxim, 24 let

Bolest v dolní části zad delší dobu nedala odpočinek. Přítel mi poradil, abych vypil kurz Keltikan-Kompleks. Lék je drahý, pro 40 tablet dával 1500 rublů. Nejvíce nepříjemné, že požadovaný terapeutický efekt nečekal. Pak zjistil, že jako samostatný lék je droga slabá. Chcete-li cítit zlepšení, museli jste si vzít 2 - 3 balíčky.

Olga, 36 let

Jednoho dne pracovala v chladném, zaníceném obličejovém nervu. Tvář se zkroutila, od bolesti noci nespal. Lékař předepsal Keltikan-Complex, ale okamžitě varoval, že léčba není levná. Všichni jsme souhlasili, takže jsem si tento lék okamžitě koupil. S výsledky jsem velmi spokojen, protože po 10 dnech byl můj zdravotní problém zcela vyřešen.

Inna, 42 let

Beru tento lék, abych rychle uklidnil roztřesené nervy. Necítím se ospale, ale přijde morální klid. Užívám 20 dní dvakrát za rok za účelem profylaxe a nedokážu si ani představit další sedativum ve skříni domácí medicíny. Ale tyto tablety jsou drahé, ale fungují.

Alla, 45 let

Soudě podle recenzí mých přátel, tato droga není levná, ale velmi hodná. V mém případě, následující den poté, co byl vzat dovnitř, se na těle objevila malá kožní vyrážka, která se svěděla a svěděla špatně. Proto jsem na samém počátku první léčby musel odmítnout takovou schůzku, ale moje kamarádky tyto prášky chválí.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: