Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

S věkem, mnoho mužů čelí problému oslabení sexuální touhy. Hormonální změny, úroveň každodenního stresu, špatné návyky vedou ke zhoršení sexuální funkce a síly uchýlit se k různým metodám ke zvýšení libida. Jaké jsou přínosy křepelčích vajec pro potenci, jaké výhody přináší jejich pravidelné užívání pro zdraví mužského těla, jaké jsou androgenní vlastnosti křepelčích vajec, jak správně použít tento nástroj v boji proti sexuální dysfunkci?

Co je síla

Touha a fyzická schopnost (erekce) mít sexuální styk se ženou nazývanou potence je důležitou součástí plného života každého muže jakéhokoliv věku. Pro možnost realizace této biologické potřeby z endokrinního systému je pohlavní hormon testosteron. Kromě toho hraje důležitou roli krevní oběh v pánevních orgánech, zdraví genitourinárního systému a celkový energetický tón organismu. Správná výživa má příznivý vliv jak na sílu, tak na reprodukční funkci.


Udělej jí křičet pro radost!
Tento lék je řešením všech potenčních problémů.
Další informace!

Chcete-li vyřešit erekce problémy, které vznikly, moderní člověk může využít speciálně vyvinutých léků, jako je známý Viagra. Tato metoda však pomáhá dosáhnout excitace pouze v tomto konkrétním okamžiku, ale neovlivňuje příčiny onemocnění. Kromě toho jsou tyto léky kontraindikovány pro srdeční problémy, mají řadu silných vedlejších účinků. Pravidelná konzumace přírodních přírodních afrodiziakum vám umožní obnovit normální fungování celého reprodukčního systému mužů.

Jak jsou křepelčí vejce pro muže

Křepelčí vejce jsou téměř nepostradatelným zdrojem snadno stravitelného proteinu, který je přítomen v jejich proteinu. Složení tohoto výrobku navíc obsahuje:

 • stopové prvky - hořčík, draslík, fosfor, železo, zinek;
 • vitamíny skupin B, A a D;
 • aminokyseliny - histidin, glycin, kyselina nikotinová, threonin.

Všechny látky, které tvoří křepelčí vejce aktivně ovlivňují syntézu hormonů, posilují krevní cévy, normalizují složení krve, krevní oběh, zvyšují imunitu, pomáhají normalizovat hladinu cholesterolu, mají tonizující a omlazující účinek na lidské tělo. Léčivý účinek tohoto produktu bohatého na vitamíny a minerály se projeví až po několika týdnech pravidelné konzumace.

Výhody pro účinnost

Výhody křepelčích vajec pro muže, včetně jejich příznivých účinků na účinnost. Jedná se o přírodní afrodiziakum přírodního původu. Plným zdrojem příznivého proteinu má aterosklerotický účinek, který postupem času zlepšuje složení krve a pomáhá obnovit schopnost mužského reprodukčního systému normálně fungovat.

Jak křepelčí vejce ovlivňují sílu

Jaký je vztah mezi konzumací křepelčích vajec a rostoucí sexuální touhou? Je třeba poznamenat, že hovoříme o kumulativním prospěšném účinku, který má tento výrobek na mužský organismus jako celek. Účinnost závisí na kombinaci faktorů, u většiny z nich má dieta obsahující křepelčí vejce příznivý účinek:

 • produkce testosteronu je normalizována a rychlost jeho uvolňování do krve;
 • zlepšuje kvalitu přenosu nervových impulzů, což vede k exacerbaci sexuálních pocitů;
 • zvyšuje se kvalita krevního složení, což ovlivňuje kvalitu erekce a schopnost ji dlouhodobě udržovat.

Efektivní způsoby použití

Zahrnout křepelčí vejce do denní stravy je doporučeno lékaři různých specializací. Užitečné látky jejich složení pomáhají s metabolickými onemocněními, zánětem žlučníku, problémy s tlakem, patologií urogenitálního a kardiovaskulárního systému. Pro ovlivnění erektilní funkce existují následující metody použití:

 • syrové - vypijte 2-4 křepelčí vejce (v závislosti na tělesné hmotnosti) každý den po dobu 3-4 měsíců;
 • přidejte křepelčí vejce místo kuřecího masa do polévek, salátů, jiných známých jídel;
 • připravte speciální tinktury a koktejly s přidáním křepelčích vajec.

Jak pít křepelčí vejce

Vyvinul několik receptů na zdravé a chutné nápoje, které pozitivně ovlivňují účinnost. Mohou být připraveny doma, mají bezpečný účinek na mužské tělo, účinně bojují proti sexuálním poruchám jiné povahy. Například koktejl křepelčích vajec pro potenci „Mužské mládí“:

 • minerální perlivá voda: 100 ml;
 • med: 15 g;
 • citronová šťáva: 15 g;
 • Koňak: 20g;
 • křepelčí vejce: 3 ks.

Jak smíchat všechny ingredience, protřepat nebo protřepat s mixérem. Doporučená dávka pro přijetí - 2-3 krát týdně po dobu tří měsíců. Další způsob přípravy nápoje pro potenci - 4 syrové vejce se nalije s 30 g alkoholické tinktury na ořechové příčky. Při konzumaci syrových vajec nezapomeňte na riziko infekce salmonely - zkontrolujte skladovatelnost a celistvost skořápky.

Když se nedoporučuje jíst křepelčí vejce

Někteří lékaři se domnívají, že pro zdravého člověka nejsou žádné kontraindikace pro denní příjem křepelčích vajec v množství 2-4 kusů. Jsou však možné individuální alergické reakce, zejména při dlouhodobém užívání. Při nemocech jater a žlučových cest by měl být tento produkt přidán do stravy s opatrností, po povolení ošetřujícího lékaře.

Video: užitečné vlastnosti křepelčích vajec pro muže

Recenze

Alexander, 56 let

Skutečnost, že křepelčí vejce a potence jsou nějak spojeny, nikdy předtím neslyšela. Pravidelně je začal jíst z úplně jiného důvodu - na doporučení lékaře v souvislosti se zjištěným nedostatkem řady proteinů. Všiml jsem si, že o dva měsíce později působí vzrušeně - moje žena a já jsme začali mít sex častěji. Vypadá to, že to opravdu funguje.

Olga, 44 let

Manžel je o 12 let starší než já, před časem začaly problémy s erekcí. On odmítl jít k sexuologovi, na radu přítele začal přidat křepelčí vejce k mísám místo slepičích vajec. Nevím, zda je to náhoda, nebo ne - v tuto chvíli se sexuální život s manželem obnovil, jako by nebyly žádné problémy - skutečný zázrak.

Pavel, 58 let

Jedna stará známost mi doporučila pravidelně pít syrové křepelčí vejce pro potenci. Byl jsem skeptický k jeho doporučením, ale rozhodl jsem se to zkusit - věk již není mladý. Kromě toho jsem se od lékaře dozvěděl, že vejce tohoto ptáka mohou poskytnout potřebnou dávku řady důležitých stopových prvků pro zdraví. Piju každý den na prázdný žaludek, s erekcí nejsou žádné problémy.

Yuri, 42 let

Začal jsem mít problémy s erekcí kvůli nadměrné hmotnosti. Seděl na dietě, slepičí vejce nahradila křepelku. Ztratil jsem 24 kg, moje celkové zdraví se výrazně zlepšilo, vše je v pořádku se ženami. Myslím, že to pomohlo nejen dietní výrobek, ale také pozitivní postoj - začal jsem se cítit lépe, sebevědomější a všechno bylo v pořádku se sexem.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: