Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Moderní život je založen na penězích, výdělcích a snaze o úspěch. Děti už od útlého věku přijímají žízeň pro dospělé, je zajímavé a krásné žít. Desková hra Monopoly s bankovními kartami umožní každému dotknout se světa velkých nákupů a majetku vážných nemovitostí. Ona byla schopná okamžitě zachytit pozornost všech účastníků před několika desítkami let, a dnes, ještě více aproximující realitu kvůli přítomnosti bankovních karet, to je dvojnásobně zajímavé.

Co je desková hra Monopoly

Ve vzhledu je hra Monopoly podobná mnoha běžným stolním hrám. Je to pole, ve kterém jsou čtverce umístěny po obvodu. Hráči na nich chodí. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že bude muset využít všech svých strategických schopností, aby neporušil, vydělal velký kapitál, „zničil“ své konkurenty. To je hlavní cíl. Monopoly jsou vynikajícím strategickým a ekonomickým nástrojem, který je úspěšný nejen mezi dětmi, ale i mezi dospělými od svého založení na trhu v roce 1935.

Podstata hry

Akce ve hře se odehrává kolem objektu. Můžete si jej koupit, prodat, pronajmout, postavit města pouze za účelem zbohatnutí. Ze startovní buňky se hráči pohybují po poli podle počtu bodů nakreslených na kostkách. Tím, že se stanete na buňkách, kde se tyto nebo jiné nabídky setkají, můžete je přijmout nebo odmítnout. Například si můžete koupit zdarma nemovitosti. Nekupované lze prodat v aukci. Když se stanete majitelem vlastních hotelů nebo domů, budete je moci v budoucnu vydělávat účtováním nájemného.

Stejně jako v životě, v monopolu, můžete si vzít půjčky na nákup nebo stavbu, koupit nemovitost, budovy, pozemky, hypotéky své nemovitosti, prodat. V tomto procesu se logické myšlení rozvíjí, hráči se učí, jak racionálně utrácet peníze, aby nezkrachovali. Hra je zajímavá přítomností všech druhů indikací, karet s šancemi. Lechtá nervy, protože v ní můžete dokonce jít do vězení. Význam všech akcí a hlavní podmínka pro vítězství je vykoupit většinu budov, zbohatnout a vyhnat konkurenty z trhu. K dispozici jsou krátké možnosti rychlé hry.

Pravidla hry

Instrukce říká, že na začátku hry budete muset vybrat bankéře, který může být zároveň vlastníkem. Bankéř míchá a rozděluje na každou ze dvou karet - dokument vlastnictví. Pak jsou pravidla hry Monopoly omezena na pohyb napříč polem, kde je čeká na různé události s popisem akcí na:

  • stavba domu;
  • nákup nemovitostí;
  • nájemné;
  • placení daní;
  • jít do vězení;
  • plnění různých pokynů;
  • parkování zdarma;
  • dostat se do různých odvětví, jako je burza, daň a další;
  • bankrot.

Jak hrát Monopoly s bankovními kartami

Podstata hry zůstává stejná, ale hráči jsou spokojeni s moderními zařízeními, jako je bankovní terminál a kreditní karty. Terminál běží na bateriích, které je nutno zakoupit samostatně. Čte všechny mapy obsažené ve hře, například mapy ulic. V nové verzi si stále musíte vybrat bankéře a pokusit se provést úmyslné nákupy, abyste se neporušili.

Co je jiné

Stará verze hry učila hráče používat běžné papírové peníze. Monopol s nejnovější verzí bankovních karet drží krok s dobou a učí používání moderních platebních prostředků. Musí být aplikovány na terminál, který je fascinující pro děti, které vidí, jak rodiče provádějí podobné akce se svými četnými reálnými kartami. Pro bankéře bylo mnohem snazší hrát hru, protože už nemusí počítat a počítat peníze.

Kde peníze šly do monopolu

Vícebarevné papíry různých jmen jsou minulostí. V moderní verzi Monopoly už je určitě neuvidíte. Hra nezaostává za realitou, takže místo papírových peněz používají hráči moderní plastové karty. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a udržují svůj vzhled po dlouhou dobu. Na každé kartě je otevřen "gumový" účet. Jeho stav je zcela závislý na činnostech hráče. Je doplněn a snížen v závislosti na vašich rozhodnutích.

Transakce bankomatů

Nové zařízení v Monopoly je ATM. Je nutné do ní vložit karty a vybrat potřebné kroky pro výběr nebo připsání prostředků. To zcela chrání hráče před chybami bankéře, protože již není možné náhodně vystavovat účty s nižší hodnotou nebo neoznámit pár tisíc. Hraní s bankomatem je mnohem zajímavější a upřímnější.

Kolik je monopol s bankovními kartami

Monopol s bankomatem není jednoduchá stolní hra. Učí se podnikat, takže design její vhodné, zahrnuje přítomnost velkého počtu karet, a dnes bankomatu. Můžete si koupit monopol s bankovními kartami za cenu několika tisíc rublů. Jednou z úsporných možností je objednávka s dodáním poštou z internetového obchodu v Moskvě nebo Petrohradu, kde jsou vždy promo akce a slevy a nižší ceny. Nejdražší variantou může být asi 4000 rublů. Všechny hry jsou produkovány Hasbro, ale cena jinak: \ t

Internetový obchod Cena
Chadorado2269 r.
Toysband2299 r.
Hračky-galaxie2403 r.
Techport2403 r
4Junior2467 r.
V Lukomorye2700 r.
TechnoSyla2780 r.
Dárky Awdie2937 str.
Festival hraček2899 r.

Video

Recenze

Tatyana, 34 let

Dcery na desetiletí, rozhodli jsme se dát monopol. Jak se hrálo na první noc, od té doby se nemůžeme zastavit. Strategie je velmi fascinovaná a dcera a můj manžel. To, že je to zajímavé, vzpomínám si z dětství a nová verze s kartami - ještě realističtější. Jeden "špatný" - to trvá spoustu času: 3-4 hodiny nemůže odtrhnout.

Ludmila, 41 let

Mám tři děti. Rozhodl jsem se dát jim nový dárek pro Nový rok - koupil jsem si Monopoly. Pro tři je to levné, jinak cena kousnutí. Jak to od té doby "ochutnali", aby ho neroztrhali. Děti začaly trávit více času společně. Hra je velmi užitečná přinejmenším tak, že odvádí pozornost od počítače a televize, učí, jak přemýšlet a likvidovat peníze.

Nikita, 36 let

Rozhodl jsem se koupit hru Monopoly s bankovními kartami svého syna. Cena není levná, ale kvalita to odůvodňuje. Karty jsou vyrobeny z plastu, čipy jsou nahrazeny zajímavými figurkami. Neexistují žádné peníze, ale jsou zde plastové karty a pokladna. Syn se mu líbí. Využívá bankovní terminál pro dospělé.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: