Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Nerovnoměrné rozjasňující prameny, zvané Californian, dnes módní, více než kdy jindy. Tak, zvláštní druh zbarvení stal se populární, který pomůže dosáhnout svůdného účinku vypalování, jak jestliže vy jste strávili celé léto na březích Tichého oceánu.

Co je kalifornské zbarvení?

Technika má odlehčit prameny, které se pak podobají přirozenému hoření na slunci. Jemné zvýraznění se provádí bez použití fólie nebo termálního papíru, tj. Otevřené metody. U tohoto typu barvení se často používá speciální pasta, která se vyrábí na bázi včelího vosku. Nerovnoměrné rozjasnění vypadá krásně na různých délkách blond vlasů. Při správném provedení této techniky umožňuje kalifornské zvýraznění harmonicky kombinovat asi pět odstínů blond: od studené po teplou.

Americká verze zbarvení je plynulý přechod barev: od světle hnědé v kořenové zóně až po čistou blond na koncích. Hlavním pravidlem procesu zesvětlování vlasů je individuální výběr odstínů, které by vypadaly co nejpřirozenější a napodobovaly vyhoření na slunci. Módní malba může být provedena i samostatně, pokud máte alespoň malé dovednosti v kadeřnictví a umělecké nadání.

Aplikační technika:

 • Účes je rozdělen do tenkých pramenů, z nichž každý je pokryt osvětlovací barvou. Můžete si vybrat pořadí kresby ve formě šachového příkazu, trojúhelníku nebo jiného geometrického tvaru. Povinná odrážka je vytvořena z kořenů.
 • Po vyčeření lze použít tónování, aby se barva vyrovnala a neutralizovala nadměrná žlutost.
 • Malování vybraných odstínů aplikovaných štětcem se svislými tahy. Je nezbytné pozorovat postupný přechod z barvy na barvu pomocí pěti nebo šesti odstínů, aby se dosáhlo efektu přirozeného vypalování.

Zdůrazňuje blond vlasy

Trendem posledních let je zvýraznění blond vlasů v Kalifornii, které aktivně využívají nejen hollywoodské hvězdy, ale i naše ženy. Tato technika je trochu jako ombra, ale má lehčí a měkčí přechod. Barva nevyžaduje časté aktualizace, takže je ideální pro ty, kteří nemají rádi návštěvu kosmetických salonů pravidelně. Barvení dodává vlasům objem, takže se doporučuje pro dívky s řídkými vlasy. Pokud jde o majitele světlých vlasů, jsou nejvhodnější barvení v odstínech karamelu, šampaňského a pšenice.

Kalifornské zajímavosti:

 • vlasové kořeny jsou plně chráněny před umělými barvivy;
 • otevřená technika nanášení barvy neumožňuje chemii proniknout hluboko do struktury pramenů, s výjimkou jejich významného poškození;
 • regrown kořeny vypadají přirozeně, takže nemůžete jít do kadeřnictví měsíce;
 • Popínavý odstín dokonale skrývá mírně šedé vlasy;
 • účes vypadá objemně a svěží.

Recenze uvádějí, že vyjasnění má nevýhody:

 • pruhované prameny se stávají suché a křehké, takže po změně barvy vyžadují další péči;
 • časem vybledne a vymyje se;
 • poskytování služeb v kabině je drahé.

Upozorňuje na tmavé blond vlasy

S malovanými barvami obdrží každá krása živější blond prameny, zbaví se jejich velkých kudrlinek z obyčejně vypadajících barev myši. Zde se hodí všechny druhy odstínů pšenice, platiny, světle hnědé nebo popelavé barvy. Vysoce kvalitní zbarvení tmavých kudrlinek je plynulý přechod, pomocí kterého mohou dívky osvěžit obraz, aby byly vlasy jasné.

Zdůrazňuje na světle hnědé vlasy

Tyto prameny jsou ideální volbou pro barvení odstínů pomocí kalifornské metody, protože pouze v této variantě můžete dosáhnout maximální přirozenosti barvy. Pro dosažení efektu spálených vlasů je nutné použít pouze dva nebo tři odstíny blond. Pro malování barvou, která je o jeden odstín světlejší než vaše vlasy, a nejlehčí zbarvení barviva.

Kalifornie tkát dlouhé vlasy

Zbarvení vypadá na dlouhých vlasech nádherně, protože přechody odstínů budou hladké. Dlouhé vlasy dívky mají různé barevné možnosti a konfigurace účesu. Světlo tekoucí prameny, duhově na slunci, vás oddělí od ostatních. Kalifornie zvýraznění pro dlouhé hnědé vlasy vyžaduje expozici: recenze říkají, že proces trvá o něco déle než barvení krátké. Výhodou je, že postup by měl být opakován v průměru jednou za tři měsíce.

Krátké blond vlasy s vrcholem

Pokud chcete změnit obrázek, měli byste se pokusit ozdobit krátkou změnu barvy, ale ne úplně a zčásti, jako na fotografii. Takže, pokud jde o karetu, kaskádu nebo čepici, zvýraznění dokonale zapadá, o čemž svědčí recenze mnoha dívek. Technika se provádí stejným způsobem jako na dlouhých vlasech - s použitím několika blond tónů. Tento postup významně osvěžuje vzhled, čímž je obraz elegantnější a zajímavější.

Jak udělat blond prameny na světle hnědé vlasy sami

Světle hnědé vlasy můžete vyzdobit doma tónováním v Kalifornii, ale pokud budete postupovat podle podrobných pokynů:

 • Umyjte si vlasy šamponem, ale bez klimatizace. Suché bez použití vysoušeče vlasů.
 • Připravte si všechny barvy barvy, které budete používat, podle pokynů. Pamatujte, že barviva by měla být ihned aplikována na prameny po naředění.
 • Všechny vlasy, včetně rány (pokud máte jeden), by měly být rozděleny na malé vodorovné prameny, které nejsou tlustší než dva centimetry. Vyberte si ty, které budete malovat.
 • Navlékněte každý pramen do svazku a pokračujte k barvení, ale naneste barvu štětcem, ustupujte z kořenů o dva až tři centimetry, a obvykle můžete začít od středu délky až do konce.
 • Po vyjasnění začněte zpracovávat špičky. Barva v závislosti na vaší přirozené barvě od 10 do 30 minut.
 • Po umytí barvy naneste balzám.

Foto: světle hnědá barva vlasů se zvýrazněním

Kalifornie zvýraznění pro blond vlasy vypadá velmi přirozené a krásné: vzhled se stává dobře-upravený, atraktivní a zajímavé. Svědčí o tom fotografie dívek, které můžete vidět níže. Osvětlení kroutí je téměř každý, bez ohledu na délku vlasů nebo věku ženy. Změna barvy tímto způsobem je vhodná i pro spravedlivější sex s mírně šedivými vlasy.

Podívejte se na další typy stínování pro světle hnědé vlasy.

Video: zvýraznění tmavých blond vlasů

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: