Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Popularita video bloggerů, spolupracujících s YouTube, se každým rokem stává stále více a více. Teenageři a starší lidé jsou přitahováni popularitou a finančními prostředky získanými prostřednictvím video kanálů a reklam. Taková jasná hvězda je blogger Kate Clap (Kate Clapp Blog). Je zajímavé znát detaily jejího života!

Kdo je Katya Clap

Pro některé je to stále záhadou, když se narodila Katya Clapová a jak se její život formoval. Skutečné jméno slavného bloggera Ekaterina Trofimova se narodila v Moskvě 19. května 1993 v běžné rodině. Když jsem dosáhl věku 16 let, cítil jsem touhu po režii a na to jsem použil materiály pořízeného videa - rozhodl jsem se vyzkoušet sám v oblasti montáže videí. Již několik let se stala populární osobností na YouTube, vedoucí Vlog Kate Clapp. Od ní někdo vezme příklad a někdo se mu nelíbí kvůli slávě.

Katya Clap v dětství

Kateřina studovala na střední škole (№1122) v Moskvě. Kate Clap projevila zájem o fotografování a videofilm jako dítě, zatímco studovala ve středních třídách. Společně se svým přítelem vedli školní tiskový blog, kde sdíleli myšlenky o životě, shkolote, zajímali se o fotografie, studovali, jak získat peníze tím, že natáčí video s kamerou a uvedou je na YouTube. První pokus o natáčení videa s názvem "Pollitrovaya Mouse" byl neúspěšný. Nedostatek triumfu nezastavil Ekaterinu Trofimovou, pobízel k aktivnějším akcím, které jí přinesly popularitu na YouTube.

Katya Clap - soukromý život

Po absolvování školy vstoupila Katya Clap na katedru režie Institutu současného umění. Po chvíli jsem si uvědomil, že praktické studium videofilmu je užitečnější než teorie. Katya Klapová - mladší generace se zajímá o její osobní život - málokdy zvedá závoj tajemství. Poté, co oslavila své výročí na internetu, vytvořila celou sérii videí, která je spojila do „kate clapp 2013“. V 21, Catherine začne vést samostatný život v samostatném bytě. Její sousedé jsou věrní jezevčík a kočka.

Dává přednost tomu, aby mlčel o vztazích s opačným pohlavím nebo mluvil neurčitě a nejednoznačně, bez specifik. Kdo se s Katya Clapem setkává, je stále neznámý. Její fanoušci vědí, že dívka miluje cestování, navštívila území Německa, České republiky, Velké Británie, USA, Itálie, Francie, cestovala velkým počtem ruských měst.

Výlety jsou nejen vzdělávací povahy, ale také velké množství materiálu pro budoucí reklamy, návštěvy koncertů světových osobností. Kvůli své popularitě byla pozvána na natáčení televizního seriálu „Molodezhka“ pro roli sebe sama, která otevřela svůj osobní filmografický seznam. Nově vytvořená vůně „Foggy“ zvýšila hodnocení video kanálu ještě výše. Obálka jedné z otázek časopisu „ELLE girl“ byla vyzdobena fotografií mladého bloggera, který se pokusil o model.

Blogger Kate Clap

Takové zvučné jméno videoblogger Kate Clap přišla sama pro sebe do roku 2010, kdy se rozhodla seriózně zapojit do propagace videoklipů s vlastním záběrem. Kolik let se Kate Clap stala slavnou? Rozvoj profesních dovedností na praktickém základě se rychle rozrostl do úspěchu vytvořených blogů. V tak krátké době se mladá blondýnka podařilo získat více než čtyři miliony předplatitelů. Krátké přehlídky ve stylu videa, kde vystupuje jako moderátorka, mají přes 30 milionů zobrazení.

Katya Clap - Youtube

S velkým zájmem o natáčení videa a psaní textu pro blogy si uvědomila, jak by mohla realizovat své schopnosti na internetu. Kanál YouTube v srpnu 2008 vytvořil humorný kanál FoggyDisaster (Foggy by kate clapp), kde osobně parodoval hvězdy, snadno vstoupil do jiných obrazů, vyprávěl vtipné příběhy svého života.

O dva roky později, vydání dalšího kanálu, TheKateClapp, byl vypuštěn, který také rychle získal hybnost v popularitě, ale jeho směr byl odlišný v tom videa obsahovala osobní úvahy, recenzi společenských událostí a cestovních příběhů. Katya Klep - Yutoub se svou masovou návštěvností se stala metodou realizace svých ambicí a způsobu komunikace - proslavila se svou bezprostředností.

Katya Clap - Instagram

Fotka uživatele Katya Clap na Instagramu často aktualizuje: má co sdílet. Kvalita obrazů vždy překvapuje profesionalitou a zajímavou perspektivou a jsou také vtipnými komentáři a reklamami pro nové záběry. Podle počtu fotografií zveřejněných na Instagramu je autor již téměř dva tisíce. Téměř všechny obrázky představují majitele slavné přezdívky Kate Clapp.

Katya Clap - Twitter

Špatná, s živým smyslem pro humor, dívka nemohla projít bez vytvoření stránky Twitter. Nepřesné fráze, satirické poznámky a komentáře k fotografiím nepoznají jeho obdivovatelé ani účastníci. Pojmy Katya Clap - Twitter jsou rovnocenné. Do malé prohlášení, můžete sledovat, co blogger žije a má zájem, jaké nákupy dělá. Katya Clapová a její přítel se rozešli, což zmínila na stránce svého blogu na Twitteru. Fanoušci a účastníci ve svých komentářích zpívají hymnu svých oblíbených bloggerů.

Katya Clap - VKontakte

Nejvyšší hodnocení je stránka Katya Clap - VKontakte. V sociální síti přijaté mladší generací je návštěva jejího blogu mezi dospívajícími považována za známku toho, že jste si vědoma současného trendu. Blogger sdílí jeho pozorování, vypráví novinky a vysvětluje podstatu připojených videoklipů. Na stránce Vkontakte jsou vždy odkazy na její webové stránky YouTube.

Video: kolik vydělává Katya Clap

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: