Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Ne každý člověk je schopen zhubnout prostřednictvím stravy a cvičení. Někdy je to způsobeno vlastnostmi organismu, někdy na vině je nedostatek vůle. Pomoc v této situaci přicházejí s drogami - spalovači tuku. Jeden z nejznámějších prostředků - Lipo 6. Stojí za to říct více o tom, co to je.

Spalovač tuků Lipo 6

Lék je dostupný ve formě bílých kapslí. Hlavním principem působení spalovače tuku Lipo 6 je, že stimuluje zvýšené výdaje kalorií. Produkuje svou americkou společnost Nutrex. Hlavní výhody Lipo šest:

 1. V přípravku Nutrex jsou obsaženy suché i kapalné složky, které zajišťují dlouhodobý účinek spalování tuků. Lipo 6 má termogenní vlastnosti (mírně zvyšuje tělesnou teplotu). Přispívá také k aktivnímu spalování podkožního tuku.
 2. Léčivo Lipo 6 obsahuje složky, které přispívají k potlačení chuti k jídlu.
 3. Při sušení bude stimulovat centrální nervový systém a dodávat energii.

Typy Lipo 6

Nutrex má několik možností léčby. Typy Lipo 6:

 1. Bez páry. Léčivo Lipo 6, které neobsahuje složky stimulující nervový systém.
 2. Rx. Lék Lipo 6 je vhodný pro lidi, kteří vedou sedavý způsob života.
 3. CLA. Složení tohoto léku Lipo 6 je zcela odlišné od klasiky. Ovlivňuje metabolismus tuku v těle.
 4. Karnitin. Lék Lipo 6 tóny nahoru, zvyšuje vytrvalost. Obsahuje karnitin.
 5. Černý ultra koncentrovaný. Léčivo Lipo 6, obsahující zvýšenou dávku některých složek. Ultra doplněk mohou užívat muži i ženy, kteří hrají sport na profesionální úrovni.
 6. Black Hers Ultra koncentrát. Analog výše uvedeného léku Lipo 6 pro ženy, které nejsou profesionálními sportovci. Obsahuje sníženou dávku stimulantů.
 7. Lipo6-x. Klasická droga, která se poprvé objevila na trhu. Potlačí chuť k jídlu, stimuluje tvorbu hormonu, který snižuje tukovou hmotu.
 8. Její. Analog klasické drogy, která neobsahuje guggulsteronov. Skládá se z vitamínů, méně kofeinu.
 9. Černá Z výroby. Obsahuje pelargónový extrakt, vitamíny, vápník.
 10. Neomezené. Ve složení Neomezené, dvojité dávky všech složek. Má účinek zvyšující se účinnosti, zlepšuje duševní aktivitu.

Návod k použití Lipo 6

Tak, že lék nezpůsobí škodu, nezapomeňte si to správně. V návodu k použití Lipo 6 najdete informace o tom, co je obsaženo v kompozici, jaký časový plán užívání léku má být dodržován. Přečtěte si seznam kontraindikací a možných nežádoucích účinků. Pouze pečlivým studiem instrukcí a následným sledováním můžete zhubnout bez poškození těla.

Složení Lipo 6

Měla by uvádět složky, kterými lék dává konkrétní výsledek. V závislosti na verzi produktu, který si koupíte, může být složení Lipo 6 v různých koncentracích:

 1. Synefrin. Zvyšuje produkci tepla, snižuje chuť k jídlu, vytrvalost člověka. Stimuluje tvorbu adrenalinu, který z buněk odstraňuje mastné kyseliny.
 2. Yohimbin Jedná se o afrodiziakum rostlinného původu. Stimuluje spalování tuků tím, že blokuje účinek některých receptů. Dává stav mírného vzrušení. Zlepšuje účinnost u mužů.
 3. DMAE. Zlepšuje funkci mozku. Pomáhá bojovat proti stresu, který je doprovázen procesem hubnutí.
 4. Kofein. Stimuluje nervový systém a urychluje metabolismus.
 5. Stimulanty štítné žlázy. Podporují přirozené spalování tuků.
 6. Bioperin. Antioxidant, normalizující hladiny inzulínu.

Lipo 6 Aplikace

Jaký je účinek léku? Výsledkem Lipo je, že 6 lidí se stává aktivnějšími a pohyb je nejlepším způsobem, jak zhubnout. Lék musí být užíván denně. Jak pít Lipo 6:

 1. První kapsle se užije ráno.
 2. Po obědě vypijte ještě dvě věci.
 3. V těch dnech, kdy je školení určeno, se doporučuje používat obědové kapsle těsně před cvičením.
 4. S váhou nad 55 kilogramů ráno vypijte 2 tablety. Dávka na oběd - 2 kusy.
 5. Průběh přijímacího řízení je dva týdny. Pak je tu přestávka na 7 dní. Po použití můžete pokračovat.

Užívání léku, měli byste jít do sportu a držet se low-carb stravy, jinak všechno bude zbytečné. Energie, kterou vám kapsle dávají, musíte někde strávit. Pokud ho nebudete trávit v tréninku, tuk nebude nikam. Kdo by měl Lipo 6 pít:

 1. Lidé s příliš velkou váhou na hubnutí.
 2. Dívky a ženy připravují na fitness bikiny soutěže nebo prostě chtějí dát postavu, aby v létě.
 3. Profesionální sportovci, kteří chtějí zvýšit produktivitu školení.

Vedlejší účinky Lipo 6

Tělo může nezvykle reagovat na jakýkoliv lék. Vedlejší účinky Lipo 6 zahrnují:

 • závratě a tlakové rázy v prvních dnech přijetí;
 • přehnanost;
 • apatie;
 • zažívací problémy;
 • třes;
 • pocit těsnosti na hrudi;
 • bolest hlavy;
 • bušení srdce;
 • nevolnost

Kontraindikace Lipo 6

Existují kategorie lidí, kterým je zakázáno pít drogu. Kontraindikace Lipo 6 není tolik. Nelze použít:

 1. Když těhotenství.
 2. Lidé s hypertenzí a arytmií.
 3. Děti do 18 let.
 4. S diabetem.
 5. Ti, kteří mají problémy s ledvinami.
 6. Při kojení.
 7. Lipo 6 a alkohol jsou neslučitelné. Pokud užíváte lék, kategoricky se vzdejte alkoholu.

Jak užívat Lipo 6

Organismus každého člověka je individuální. To je třeba vzít v úvahu při výběru verze léku, který hodláte použít. Předtím, než užijete Lipo 6, je vhodné se poradit s lékařem o absenci kontraindikací. Některé varianty léku jsou vhodnější pro ženy, jiné pro muže. Kromě toho musíte vzít v úvahu intenzitu vaší fyzické aktivity a konečný cíl recepce.

Lipo 6 pro ženy

Ne všechny produkty řady jsou pro ženy stejně dobré. Varianty Lipo 6 pro ženy:

 1. Její. Lék poskytuje stabilní úbytek hmotnosti a spalování tuků v problematických oblastech žen. Kapsle tón, zlepšení nálady. Zrychlují metabolické procesy a snižují chuť k jídlu. Kromě toho léčivo přispívá k rozpadu tukové tkáně a zvyšuje vytrvalost.
 2. Black Hers. Lék je zaměřen na spalování tukové tkáně a neumožňuje jeho akumulaci.
 3. Black Hers Ultra koncentrát. Lék stimuluje štítnou žlázu a nervový systém, ničí podkožní tuk v problémových oblastech. Je to koncentrát účinných látek.

Ženy, užívající drogu, je zakázáno pít alkohol, protože srdce bude vystaveno zvýšenému stresu. Nelze kombinovat kapsle s jinými komplexy na spalování tuků. Dávka by měla být postupně zvyšována ze dvou tablet (ráno a na oběd) na čtyři. Musíte je pít s malým množstvím vody. Po sedmi dnech recepce si nezapomeňte vzít týdenní přestávku.

Lipo 6 pro muže

Zástupci silnějšího pohlaví jsou vhodní pro všechny produkty linky, včetně těch uvedených v části výše. Lipo 6 pro muže je velmi účinný a je považován za jeden z nejlepších spalovačů tuků. Působí rychle a nepřetržitě. Podle mnoha pozitivních recenzí mužů začíná potlačení chuti k jídlu po užití první kapsle. Když konzumujete lék, musíte vyplnit dietu nízkokalorickými jídly a hrát sport. Takže za měsíc můžete ztratit až 6 kg.

Lékaři o Lipo 6

Pro každého, kdo se stará o své zdraví, je důležité vzít v úvahu názory odborníků na konkrétní lék, než si ho vyberete. Lékaři o Lipo 6 jsou smíšeni. Droga opravdu pomáhá zhubnout, ale frekvence nežádoucích účinků, zejména v prvních dnech konzumace, je alarmující. Většina odborníků doporučuje přestat užívat, pokud nepohodlí a zhoršení zdraví neprojdou déle než týden.

Cena Lipo 6

Lék si můžete koupit v internetovém obchodě, objednat v katalogu dodavatelů sportovní výživy. Náklady na každou produktovou řadu jsou odlišné. Cena Lipo 6 závisí na počtu kapslí v balení. Cena 60 tablet se pohybuje v rozmezí od 500 do 1200 rublů. Cena 90 kapslí se pohybuje od 680 do 1400 rublů. Pro 120 tablet můžete zaplatit od 830 do 2500 rublů. Objem 240 kapslí bude stát až 4500 rublů. Nejdražšími produkty jsou Black Hers Ultra Concentrate, Nutrex Research Labs, Lipo-6 RX, Rapid Weight Loss, Maximum Strength a Nutrex Research Labs Lipo 6 Black Extreme Potency.

Video: kontraindikace a vedlejší účinky Lipo 6

Recenze

Karina, 29 let

Vzal jsem Lipo6 před šesti měsíci. Viděl dva kurzy s týdenní přestávkou. Nemůžu říct, že jsem toho hodně upustil, ale váha se již nevrátila. Trvalo to 4 kg, ale předtím jsem nemohl ztratit libru, dokonce jsem přestal fotit. Začal jsem jíst méně, moje chuť k jídlu nebyla ztracena, ale byl jsem uklidněn. Po první pilulce ráno jsem byl zvracen.

Alexander, 34 let

Pila jsem různé spalovače tuků, jiné pomohly sušení, jiné ne. Líbilo se mi Lipo-6. Svaly šlapou okamžitě. Po tréninku jsem byl strašně žíznivý, ale neřekl bych, že je to silný negativní efekt, jen reakce těla je taková. Při příštím sušení určitě koupím stejný lék, zejména, myslím, že je to levné.

Irina, 31 let

Připravoval jsem se na fitness bikiny a můj přítel mi poradil Lipo 6. Dobrý spalovač tuku, účinný. Přerušovaně jsem to vzal na tři měsíce. Chtěl jsem zhubnout a zviditelnit svaly. S oběma úkoly se lék dokonale vyrovnal. Nenašel jsem žádné minusy, i když jsem trénoval velmi intenzivně.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: