Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Volba interkomu s videohovory se doporučuje velmi zodpovědně, protože bezpečnost rodiny závisí na tomto nákupu. Zde je nemožné řídit se pouze krásou nebo pohodlím. Aby bylo zajištěno, že systém je vhodný pro vás a váš byt, budete muset prostudovat technické specifikace, zabývat se principem provozu zařízení.

Video interkomy pro byty s napojením na přístup

Aby interkom prospíval majitelům žijícím na jakémkoli patře, musí se na monitor zařízení dostat ze vstupních dveří kvalitní obraz. Identifikace hosta, jeho vstup do domu by měl být snadný. Tyto požadavky odpovídají videotelefonům pro byty s připojením k přístupovému zařízení, které s ním souhlasí. Ideální je instalovat video zařízení ve spojení se zprovozněním video monitorovacího přístupového zařízení, ale to není vždy možné.

Problém lze vyřešit dvěma způsoby:

 1. Nákup a instalaci videotelefonu pro byt, který je vhodný pro kombinování se specifickým přístupovým systémem.
 2. Nainstalujte takzvaný modul rozhraní, který propojuje interkom s vaším domácím videotelefonem.

V první verzi budete muset zapomenout na vlastní preference. Volba video volání pro vás bude omezena na modely, které jsou kompatibilní se systémem interkomu. Ve druhé variantě je vše jednodušší: modul se instaluje za video panel, skrývají jeho přepínání za budovou nebo v rozváděči podlahy, v jeho nízkoproudé části, kde prochází linka přístupového interkomu. V případě poruchy lze snadno vyměnit levný modul. Oprava video zařízení v prvním provedení je obtížná, vyžaduje demontáž celého interkomu.

Je důležité si uvědomit, že při připojování videotelefonu ke společnému systému závisí kvalita provozu zařízení na parametrech, kvalitě, spolehlivosti a přesnosti provozu běžného zařízení. Při poškození hlasitého odposlechu na dveřích může domov pracovat nesprávně nebo vůbec selhat. Kvalita zvuku a obrázků, rychlost spouštění zámku závisí na integritě celého systému.

Se záznamem

Když se majitelé v práci, nebo v bytě jsou pouze děti, ne všichni hosté jsou šťastní. Nebojte se marně kvůli těm, kteří projevují zájem o váš domov. Pro takový případ existují videotelefony pro byt se záznamem, který vám určitě řekne, kdo vás konkrétně navštívil ve vaší nepřítomnosti. Pokud používáte hovor s videokamerou pro byt, aktivací funkce nahrávání se konverzace zaznamená do paměti přístroje. Takový videotelefon může být drátový nebo bezdrátový, podporující jednu, dvě nebo více bezpečnostních kamer.

Pro úsporu místa na paměťové kartě vyvinuli výrobci interkomy vybavené snímačem pohybu. Videozáznam je zahrnut v případě pohybu předmětů v blízkosti majitele bytu. Přístroj může mít funkci ukládání fotografií všech, kteří přišli k vašim dveřím. Moderní video interkom s kamerou má vysokou kvalitu obrazu a videa nahraného na paměťové kartě, má funkci škálovatelnosti (nahrávání nahrávek je zřetelně z různých vzdáleností). Snadná instalace a údržba.

Bezdrátové připojení

Vytvoření integrovaného bezpečnostního systému pro jednotlivé byty usnadňuje vystoupení speciálních interkomů na domácím trhu. Moderní bezdrátové videotelefony pro byty nezávisí na komunikaci. Pro ně nemusíte dělat stěny a lana. Videokamera, vysílání, dokonce i ovládání zámku se provádí na dálku. Videotelefon se skládá z ulice a vnitřní konzoly. Venku je jedna nebo několik videokamer a volací tlačítko a uvnitř bytu je monitor a mobilní telefon.

Bezdrátové interkomy s kamerovým systémem pro byt - zařízení blízké dokonalému. To dává majiteli možnost sledovat svůj domov přes internet, spravovat bezpečnostní systém, blokovat nebo otevřít elektronický zámek. Uživatelé si všimnou mnoha výhod, ale pro objektivní obraz musíte mít představu nejen o nich. Při výběru videotelefonu zvažte:

 • Bezdrátová komunikace reaguje na náhlé změny počasí. Bouřky, sněžení, nadměrná oblačnost mohou ovlivnit kvalitu a stabilitu signálu.
 • Instalace a uvedení zařízení do provozu vyžaduje kvalifikaci. Nepokoušejte se systém instalovat sami, budete potřebovat odborníka.
 • Ve srovnání s jinými systémy je cena bezdrátového interkomu vysoká.

Koupit video interkom pro byt

Chcete-li zajistit svůj majetek, dát klid a důvěru své rodině, koupit video interkom pro byt, ve kterém žijete. Přední výrobci nabízejí různé modely interkomů, které jsou připojeny k přístupovým systémům, mají funkci záznamu a ukládání video dohledu, jsou namontovány s dráty i bez nich. Být zodpovědný za výběr, bezpečnost je aspekt života, ve kterém experimenty nejsou vhodné.

Tantos

Moderní bezpečnostní a kamerové systémy jsou Tantos. Tým čínských profesionálů vyvíjí a vyrábí zařízení, která mohou pracovat v extrémních podmínkách nejméně 30 000 hodin. Společnost věnuje zvláštní pozornost bezpečnostní linii bytu. Nejoblíbenějšími modely této série jsou Tantos Prime Slim, Tantos Amelie, Tantos Sherlock, Tantos Stark. Tyto interkomy jsou spolehlivé, snadno ovladatelné, krásné, zpětná vazba uživatelů je vždy pozitivní.

Tantos Sherlock +

 • Cena: 13 593 rublů.
 • Vlastnosti: Přístroj má velký displej s úhlopříčkou 10, 1 palce; ovládané tlačítkovými senzory; mohou být připojeny k typu videotelefonu "Tantos" nebo k ostatním prostřednictvím modulu rozhraní. Podporuje systém Intercom (umožňuje volání z interkomu na interkom)
 • Výhody: Spolehlivé zařízení za svou cenu. Má menu v ruském jazyce. Můžete připojit dva panely volání, nainstalovat dvě kamery, integrovat až čtyři monitory do systému.
 • Minusy: Na obrazovce není zobrazen kalendář a čas, minimální počet funkcí, který je typický pro zařízení této cenové kategorie.

Tantos tvrdě xl

 • Cena: 20 217 rublů.
 • Charakteristiky: Přístroj má možnost nahrávat video, zapnout pomocí snímače pohybu. Každá aktivita bude zaznamenána a uložena na paměťovou kartu. Úhlopříčka displeje videotelefonu je 9 palců, dotykové ovládání, menu je tvořeno typem piktogramů moderních přístrojů. Podporuje Intercom. Do bezpečnostního systému lze kombinovat až čtyři videotelefony.
 • Výhody: Podpora pro paměťové karty MicroSD, ve kterých jsou uloženy nejen video nahrávky, ale také MP3 vyzvánění pro nastavení hovorů. Můžete nahrávat fotografie a používat zařízení v režimu fotorámečku.
 • Minusy: Když používáte systém více video interkomů, počáteční nastavení je obtížné, je lepší ho svěřit specialistům.

Commax

Společnost Komax (Commax), založená téměř před padesáti lety, je dnes jedním z nejznámějších výrobců zařízení pro bezpečnost a video dohled. Sedm z deseti prodejů interkomů v Rusku loni patří společnosti Commax TM. Zařízení této společnosti je spolehlivé, cenově dostupné, moderní a velmi krásné. Společnost vyrábí videotelefony a komponenty v různých cenových kategoriích, uspokojuje spotřebitele s jakoukoli úrovní bohatství a neomezenými požadavky.

Commax CDV-70P (spojené)

 • Cena: 7760 rublů
 • Specifikace produktu: Video interkom, který podporuje základní funkce, vybavený sedm palcovým displejem. Maximální počet kamer - pět, volací panely - čtyři (3 + 1 přístup). Krásné polyfonní melodie, čistota obrazu na monitoru a jedinečný design - to vše činí provoz přístroje velmi příjemným.
 • Výhody: exkluzivní design, spolehlivost, snadná správa a konfigurace, nízká cena.
 • Minusy: minimální sada funkcí typická pro zařízení v této cenové kategorii.

Commax CDV-72BE

 • Cena: 22.500 rublů.
 • Specifikace produktu: Video interkom má sedm palcový monitor, interkom. Má funkci ukládání fotografií návštěvníků bytů (automatický a manuální režim), které lze zvýšit. Obraz ze čtyř kamer je současně zobrazen na obrazovce, je možné vytvořit video komunikační a sledovací systém přidáním dalších dvou obrazovek. Počet panelů volání je čtyři. Intercom funguje.
 • Pros: 64 trvalých fotografií, schopnost vytvořit komplexní video monitorovací systém, Intercom.
 • Nevýhody: nastavení složitého systému bude vyžadovat odborníka, jednu volací melodii.

Vizit

Návštěva je tuzemská společnost, která se osvědčila ve výrobě zařízení pro zabezpečení bydlení. Vícekanálový přístup a individuální videotelefony - směr číslo 1 pro tuto značku. Moderní video interkom návštěva bytu se skládá z monitoru s přijímačem, panelu se zvonem a mikrofonu, kamerových kamer. Často je na verandě instalován jeden vícekanálový systém, ale je možné k němu připojit nový videotelefon přes vestavěný modul rozhraní.

VIZIT M406 (monitor)

 • Cena: 9207 rublů.
 • Charakteristiky: Mocný interkom s obrazovkou 5, 6 palce a sluchátkem může pracovat se dvěma panely pro volání. Jeden z kanálů může být připojen k přístupovému video systému. Schopnost upravit hlasitost signálu a audio propojení bude brát v úvahu vaše individuální preference. Ovládání osvětlení umožní dobrý výhled na návštěvníka kdykoliv během dne. Elektrický zámek bytu se otevírá stisknutím tlačítka.
 • Výhody: nízká cena s dostatečnou spolehlivostí, jednoduchostí a funkčností.
 • Nevýhody: Pouze nejnutnější možnosti, které jsou charakteristické pro interkomové vybavení v této cenové kategorii.

Wifi

WiFi video interkomy mají fantastické schopnosti. Přístroj obsahuje interkom, rekordér, bezpečnostní alarm a je řízen z mobilního telefonu pomocí speciální aplikace. Některé z nich, jako DIY wifi IP video interkom, jsou o velikosti mobilního telefonu a zvládají mnoho funkcí moderního telefonu. Nemůžete se jen dívat na dům v reálném čase, ale také otevřít dveře, blokovat zámek odkudkoliv na světě. Hlavní charakteristiky těchto modelů lze vidět na příkladu videotelefonu Slinex SL-10IP.

Slinex SL-10IP

 • Cena: 17700 rublů
 • Specifikace produktu: Video interkom má sedm palcový barevný displej, detekci pohybu (kamera se zapne, když je aktivita ve své zóně), maximální množství paměťových karet je 64 GB, simultánní přenos videa ze čtyř bodů, ovládání z mobilního telefonu.
 • Výhody: bezpečnost pod úplnou kontrolou, bez ohledu na to, kde se nacházíte. Stylový design, dotykové ovládání.
 • Nevýhody: vysoká cena, je obtížné synchronizovat s telefonem.

Falcon

Produkty této mladé společnosti se objevily v Rusku v roce 2005 a okamžitě se zamilovaly do domácího uživatele. Stylová, moderní, multifunkční zařízení pro ovládání videa jsou k dispozici v různých cenových kategoriích. Jakýkoliv video interkom Falcon, ať už je to levný nebo elitní, bude pracovat svou cenu, aby vydržel. Spolehlivost - hlavní koncept Falcon.

Falcon Eye FE-74R

 • Cena: 7 680 rublů.
 • Specifikace produktu: Rozpočtová verze videotelefonu, který může být připojen k panelu souřadnic (příjezdová cesta), vhodný pro byt nebo kancelář. Velikost obrazovky je sedm palců. Typ paměťové karty je micro SD. Pracuje v režimu Hands free (bez trubky).
 • Hlavní výhody: mnoho funkcí, které nejsou typické pro rozpočtovou techniku, maximální kapacita paměti je 32 GB, nastavení času, funkce detekce pohybu.
 • Nevýhody: nejsou. Vynikající hodnota za peníze.

Falcon Eye FE-101wt

 • Cena: 29930 rublů.
 • Specifikace produktu: Video interkom má obrovskou obrazovku (10, 1 palce), schopnost dodatečně připojit čtyři kamery s IR osvětlením, dva panely volání. Do systému lze kombinovat až čtyři monitory. K přístroji se připojí městský telefon a interkom. Video se nahrává a fotografie se ukládá.
 • Výhody: spolehlivost a odolnost, záznamník, skvělý design, digitální fotorámeček.
 • Nevýhody: vysoká cena.

Kenwei

Pod ochrannou známkou Kenwei se vyrábějí různá zařízení pro kontrolu přístupu, interkomy, komponenty pro bezpečnostní a sledovací systémy. Video interkomy Kenwei jsou tedy využívány jak pro soukromé domácnosti, tak pro byty na chodbách. Rating společnosti z roku na rok roste, získal oficiální uznání na výstavách ve Španělsku a ve Spojených státech, mezi deseti nejlepšími firmami v Číně, které vyrábí zboží pro Evropu.

Kenwei kw-s701c.

 • Cena: 11 000 rublů.
 • Vlastnosti: Barevný displej s úhlopříčkou sedm palců, funkce pro nastavení jasu, kontrastu, hlasitosti, změny melodií. Video interkom pracuje se dvěma připojenými panely a dvěma kamerami, které jsou navíc připojeny. Přístroj podporuje karty CD a je schopen ukládat fotografie návštěvníků.
 • Výhody: podpora interkomu, 12 vyzváněcích tónů, skvělý design, rozumná cena.
 • Nevýhody: pro tuto cenovou kategorii nejsou.

Kenwei (IIS) SA20C-PHM200

 • Cena: 20.267 rublů.
 • Vlastnosti: Deset centimetrů obrazovky, dotykové ovládání, možnost zobrazení obrázků na externí obrazovce, čtyřkanálové video - to jsou hlavní vlastnosti modelu. Kabelové připojení, typ napájení - 220-240 V. Vestavěná a doplňková (až 32 GB) paměť pomáhá zaznamenávat a ukládat video v okamžiku aktivity, fotografie návštěvníků.
 • Výhody: můžete se připojit k městské telefonní síti, použít další (externí) reproduktor, nahrávat melodie a hlasové zprávy.
 • Nevýhody: Cena je vysoká, ale model stojí za to.

Eltis

Společnost Eltis se společně s firmami Cyfral a Vizit specializuje na výrobu interkomů a příslušenství pro přístupová dvířka. Také uvolňují videotelefony, které lze připojit ke společnému panelu. Katalog Elits neobsahuje rozmanitost, ale produkty této značky jsou žádané z důvodu jejich kvality a spolehlivosti.

Eltis VM500-5.1CLM

 • Cena: 10 273 rublů.
 • Specifikace produktu: Navrženo pro práci s přístupovými systémy Eltis, Cyfral, Vizit. Možná, že síť zařízení čtyř monitorů pracuje se dvěma volacími jednotkami, čtyřmi fotoaparáty.
 • Pros: Schopnost uložit až 500 snímků návštěvníků s datem a časem.
 • Nevýhody: za tuto cenu žádné nevýhody.

Jak si vybrat video interkom pro byt

Zodpovědný tento podnik - volba video interkomu. Před objednáním a nákupem internetového obchodu. Zařízení pro kontrolu přístupu, zjistěte systém dveřního telefonu instalovaný na schodišti. Vytvořte seznam důležitých funkcí, které jsou pro zařízení, které kupujete, potřebné. Přečtěte si informace na webových stránkách výrobců, recenze uživatelů, sledovat recenze videí. Katalog značky, který se vám líbí, vám pomůže správně se rozhodnout.

Video

Recenze

Sergey, 42 let:

Když jsem se přestěhoval do nového bytu, nastal čas koupit video interkom. Koupil jsem Tantos Sherlock +, považuji to za dobrou akvizici. Pomocí modulu rozhraní připojeného k přístupovému panelu - velmi pohodlné. Instalace video interkomu v bytě je snadná, zvládla jsem to sám, model je dobrý, nic zbytečného, bez zvláštních zvonků a píšťalek, ale vše, co potřebujete, je tam a funguje jako hodiny.

Ivan, 36 let:

V naší kanceláři stála návštěva, pracovala v podmínkách blízkých extrémům (nemáme kancelář - nádvoří), odváděla vynikající práci. Koupil jsem stejný byt v mém bytě, propojil jsem ho, používám ho tři roky, jsem spokojen. Máme klidný, hlídaný vchod a dokonale plní funkce videohovoru.

Pavel, 48 let:

Hledám soubor video interkom pro byt, dívám se na katalogy, volím, ale nemůžu se rozhodnout. Poklonu se modelům s funkcí Wi-Fi. Myslím, že je velmi pohodlné vidět, co se děje u vašich dveří, nebo kdo se vloupá do bytu. Z bezpečnostních důvodů ne z nečinného zájmu. Bezpečnost rodiny je pro mě velmi důležitá.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: