Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Dříve, motýl byl spojován s přísnými obleky, smokingy. Vrchol módy pro výzdobu v Evropě připadá na 19. století. Později, přední politici a hvězdy miloval ozdobit své kostýmy kravatou, která byla svázaná lukem. Dnes jsou tyto šperky nosí v každodenním životě, a mnoho způsobů, jak vázat příslušenství, aby to ještě přístupnější.

Jak uvázat motýlek

Přístupnost takového příslušenství jako motýlek je zajištěna přítomností hotových, vázaných šperků na elastickém pásku, který se nemusí učit vázat. Snadno se nosí. Nicméně, milovníci klasiků upřednostňují svázat to, používat různé režimy. Takové uzly jsou jednodušší než pro běžné kravaty a vzory pletení jsou mnohem menší. Naučte se, jak uvázat motýlek sami tím, že učí několik jednoduchých klasických možností. Můžete si vytvořit módní doplněk k oblečení:

  • ze speciálního produktu, který má zářezy, hotový formulář;
  • od obvyklé, jen úzké kravaty s dlouhými konci.

Motýlek můžete nosit pod pánskými tričkami s různými límečky, ale vypadá to lépe na oblečení s krátkým límcem. Postavte se před zrcadlo a zkontrolujte, jak motýl vypadá s různými košile. Každý muž může nezávisle vyrobit krásný pánský doplněk pod jakoukoli košili, a to pomocí několika podrobných instrukcí uvedených níže.

Motýl vázání vzor

Jak svázat krásný motýl sami? Je lepší to udělat před zrcadlem, na samém začátku s použitím instrukcí. Nejjednodušší schéma vázání klasického uzlu je následující:

  1. Umístěte výrobek kolem krku tak, aby pravý konec byl o něco delší než levý (3-4 centimetry);
  2. Překonejte konce pásky tak, aby křižovatka byla ve středu límce, zavázala jednoduchý uzel a procházela dlouhým okrajem pásky pod krátkým páskem.
  3. Krátká část stuhy, která zůstala na dně, by měla být složena na polovinu pravou rukou paralelně - to bude polovina přídě. Dlouhý konec vyhoďte na krátký konec a dvakrát jej sklopte tak, aby okraj produktu směřoval nahoru.
  4. Otočte přeložený konec rovnoběžně s prvním a protáhněte středem. Utáhněte oba okraje výrobku tak, aby byly symetrické.

Jak vázat motýla jednodušším způsobem? Krásná kravata může být vytvořena z produktu, který má stuhy s ready-made formulář pro luk. Je vázána stejným způsobem jako jiné pásky, pouze není nutné skládat ji na polovinu, aby vytvořila luk. Z předchozího schématu jsou první dva body stejné, pak musíte udělat trochu jiné akce:

  1. Krátká hrana musí být složena paralelně s velikostí budoucího luku a dlouhá, aby se pod ní projela, procházející shora. Střed uzlu by měl odpovídat středu límce košile.
  2. Po prvním složeném dílu navlékněte zbytek výrobku „jádrem“. Výsledný luk se upevní tak, aby vypadal symetricky.

Jak uvázat motýlek

Pokud nemáte speciální produkt, jak uvázat motýla? Z obvyklé kravaty s úzkými stuhami, jejichž délka není příliš dlouhá, můžete podle pokynů postupovat jako skvělý doplněk:

  1. Vytvořte uzel jako v předchozích pokynech. Pravý okraj je přehnutý paralelně přes druhý. Zbývající část dna, nahoře. Uchopte hrany složené části rukou, jako by jste sebrali luk.
  2. Ve smyčce, která byla vytvořena za složenou stranou kravaty, procházejte po celé délce zbytkové části rovnoběžně s první. Výrobek utáhněte tak, že vytvoří luk, podle potřeby uvolněte.

Video: jak uvázat motýla

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: