Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Při chronických onemocněních je nutná celoživotní léčba, která je nezbytná pro zajištění dlouhého období remise. U diabetu druhého typu klesá citlivost na inzulín, což vede k intoxikaci těla. Aby se tomu zabránilo, lékaři doporučují lékařský lék Gliformin, jehož činnost je zaměřena na nápravu nadváhy, snížení hladiny glukózy v krvi. Diabetik musí vědět, jak lék správně užívat a jaké dávky jsou bezpečné.

Návod k použití Gliforminu při léčbě diabetu

Léčivo patří do farmakologické skupiny biguanidů ve formě bílých tablet. Aktivní složkou chemického vzorce je metformin, jehož účelem je snížit vstřebávání glukózy ze střev, zastavit jaterní glukoneogenezi, zvýšit citlivost na inzulín, odstranit obezitu a udržet funkci pankreatu. Lék vstupuje do systémové cirkulace a dosahuje maximální plazmatické koncentrace 2 hodiny po jedné dávce.

Metabolismus se vyskytuje v játrech, neaktivní metabolity jsou vylučovány ledvinami. Pokud je práce těchto orgánů narušena, doporučuje se zvolit jiný prostředek. Gliformin je lék na diabetes typu 2, který se podílí na monoterapii, kombinovaný se zbytkem hypoglykemických léků s integrovaným přístupem. Hubnutí je nedílnou součástí úspěšné léčby, pokud pacient dodržuje svědectví a doporučení ošetřujícího lékaře. Po prvním kurzu, můžete stabilizovat váhu, kontrolovat chuť k jídlu, normalizovat laboratorní krevní obraz.

Mezi kontraindikace patří následující anomálie těla:

  • dysfunkce ledvin a jater;
  • diabetický precoma;
  • chronický alkoholismus;
  • těhotenství;
  • kojení;
  • zhoršená citlivost na složky;
  • operace zahrnující inzulínovou terapii.

Jak brát prášky na cukrovku

Denní dávka léku závisí na indikátoru hladiny cukru v krvi. Léčba je předepsána individuálně. Instrukce informuje, že počáteční dávka léku Gliformin s diabetes mellitus za den je 0, 5-1 g. Po 2 týdnech mohou být stanovené standardy postupně zvyšovány na základě hladiny glykémie. Při udržovací terapii se ponechá 1, 5-2 g denně, ale ne více než 3 g.

Tyto pilulky jsou určeny pro perorální podání. Denní dávka je lépe rozdělena do 2-3 dávek, aby se zabránilo vedlejším účinkům, aby se vyloučily případy předávkování. Při onemocněních jater a ledvin musí být sníženy předepsané normy, aby se zabránilo laktátové acidóze. Tablety pro diabetes typu 2 se doporučují polykat celé a zároveň pít dostatek vody. Po ukončení léčby by měla být postupně snižována obvyklá dávka pro tělo, jinak se mohou objevit vedlejší účinky.

Cena

Pokud je pacientovi předepsán lék Gliformin pro diabetes, je důležité zjistit jeho cenu. Lék si můžete koupit v lékárně, ale předem určete dávkování účinné látky. Gliformin 1000 mg, 850 mg, 500 mg jsou v prodeji. Lék poskytuje rychlý pokles hladiny cukru v krvi.

Název léku

Cena, rub

Poznámka

Gliformin (tablety), 500 mg

105, 00

Na předpis

Gliformin (tablety), 850 mg

190, 00

Na předpis

Gliformin (tablety), 1000 mg

220, 00

Na předpis

Recenze léku na diabetes Gliformin

Oksana, 42: Trpím touto nemocí dlouho. Už za celý život si vzal spoustu léků, ale všichni měli průměrný účinek. Tyto diabetické pilulky jsou skutečnou záchranou. Užívám Gliformin v léčbě diabetu několik měsíců, cítím se lépe. Lékař říká, že krevní obraz se vrátí do normálu, vše, co zbývá, je udržení celkového stavu.

Ilona, 43 let: Nebudu zobrazovat fotku svého aktualizovaného vzhledu, ale upřímně přiznávám, že tyto prášky mi pomohly zbavit se obezity. S diabetem je to velmi obtížné, ale podařilo se mi to. Po absolvování třetího kurzu: pokles ukazatele hladiny cukru v krvi, odeznění obezity, ztráta dechu a vymizení nadměrného pocení, zlepšení celkového zdraví.

Sveta, 45 let: Tuto schůzku jsem odmítl, protože po užití vedlejších účinků začal. V mém případě jde o silné zažívací potíže a celkovou slabost v těle. Chodila jako ospalá moucha, takže mi doktor doporučil analog a další prodloužený příjem pro nervy. Takže Gliformin v léčbě diabetu není pro každého.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: