Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Moderní manikúra je nejen krásná a zdravá péče o ruce, ale také způsob sebevyjádření. Podle barvy laku je vzor někdy určován vnitřním obrazem, náladou, kterou za danou dobu prožívá dívka nebo žena. Jaro a léto "inspirují" spravedlivý sex a odvážně mění svůj obraz. Křídla rostou nejen v obrazovém smyslu, ale také v přímém smyslu - ve formě obrazů na nehtech. Manikúra s barevnými motýly je trend této sezóny. Chceš jednoho?

Motýl design nápady na nehty

S příchodem tepla, mnoho dívek chce vidět kolem nich vzpouru jasných barev, které toužili po zimě. Touha klientů čerpat z manikérky na kreslení nehtů s nadšením. Velký výběr možností nail art této sezóny nikdy nepřestane ohromovat šířkou představivosti. Provedení manikúry s motýly může být různorodé, záleží na základním typu nehtového umění, od kterého mistr odpuzoval: francouzské, klasické nebo extra dekorace na nehtech v podobě zářících kamínků.

Hřebíky francouzsky

Bunda na nehty je určena pro stylové dívky. Je možné provést takovou manikúru s jinou délkou nehtu, od krátké až po velmi dlouhou. Servisní plášť se liší od ostatních druhů dekorativní manikúry tím, že hlavní část nehtové desky je pokryta průhledným lakem nebo barvou blízkou přírodní. Zarostlá část nehtu je pokryta jinou barvou, jakou má dívka ráda.

K dispozici je manikúra s černou bundou, růžová, modrá, červená - z barvy laku, která pokrývá extrémní část nehtu. Klasický favorit dívek je bílý s přírodním nebo růžovým základem. Velmi pěkná francouzština se dívá na prodloužený tvar nehtu, kde se kresba provádí na „linii úsměvů“. Jednoduchá technika použití tohoto typu nehtového umění ho přivedla na vedoucí pozice letošního roku.

Francouzská manikúra s motýly

Ale kdo říkal, že bundu nelze ozdobit romantickým vzorem? Skutečné motýli této sezóny jsou perfektně kombinovány s francouzskou manikúrou. Malá představivost, horlivost - a křídla na špičce prstu budou vypadat velmi živě. Na každém prstu může být malovaný hmyz různých velikostí, jeho pozice se mohou lišit nebo obraz bude pouze na jednom prstu. Na prstenu prstence je často umístěn jeden manikúrový vzor.

Motýli zdobené kamínky

Pro zvláštní příležitosti nebo jen na přání, manikúra s malovanými motýly je zdobena kamínky. Křídla začínají přetékat i při mírném dopadu světla. Oblázek může být sám, umístěný v rohu křídla, nebo obrysy obrazu jsou úplně zdobené. Naneste kamínky s jehlou nebo párátkem, navlhčete špičku a lehce ji zatlačte na místo, kde má být dekorace umístěna. S takovou manikúru, musíte pečlivě zpracovat vzor, aby nedošlo ke ztrátě lesklé šperky.

Po dokončení manikúry, naneste vrstvu nahoře nebo fixační na kamínky na vrcholu tak, že vydrží déle na nehty. Při potahování je lesk kamene mírně zmenšen, takže stačí jedna vrstva. Pokud opravdu chcete něco elegantního a mimořádného, nečekejte na sváteční večírek nebo jinou speciální příležitost, udělejte motýl na nehtech a ozdobte ho kamínky - získáte nezapomenutelné pozitivní emoce.

Mistr třídy vytváří motýly na nehtech

Pro letní manikúru zvolte světlé barvy, například zelenou, žlutou, modrou, tyrkysovou. Jednodušší možností je připevnit nálepku ve tvaru motýla. Pokud máte alespoň malé umělecké dovednosti, vyzbrojte se tenkým kartáčem. Nakreslete motýla tak, jak byste chtěli, aby byl na nehtech: pohled na obrys ze strany, shora, nebo v plném obraze s podrobnostmi. Zvažte jednoduchý vzorek fázového kreslení po dokončení hlavní manikúry:

  1. Určete, která část nehtu má být obrazem a jeho velikost. První mrtvice bude tělo.
  2. Světlé barvy táhnou horní křídlo ve formě okvětního lístku. Mělo by být větší než dno. Obrys dolního křídla se trochu protáhne.
  3. Barva křídel natřete světlou barvou. V tomto případě si jednu barvu, ale použití několika odstínů bude motýl barevné a jedinečné.
  4. Tmavým obrysem antén zakroužkujte obrysy křídel tak, aby se nespojily s hlavním pozadím nehtu.
  5. Poslední etapou bude dekorace křídel s kamínky. Pro jednodušší variantu si vezměte trochu laku s jiskrami a lehce se dotýkejte, zanechte duhové kapky.
  6. Obrázek je připraven. Naneste vrstvu fixačního prostředku.

Video lekce kreslení motýlů na nehty

Máte-li silnou touhu naučit se kreslit motýlky na nehtech - nezdržujte se, sledujte video dílnu na dekorativní manikúru. V závislosti na délce nehtové destičky, její kvalitě (přirozené, prodloužení), tvaru nehtu (oválného, mandlového tvaru, čtverce) bude vybrán motýl tak, aby vypadal harmonicky na manikúru. V navrhované videonahrávce jsou všechny stupně malby a kresby jednoduchých čar s akrylovými barvami podrobně zvažovány krok za krokem, odkud se pak magicky objeví motýl úžasné krásy.

Fotografie nehty s motýly v roce 2022-2023

Když jsem viděl motýla na úhledné manikúre, nemohu se laskavě usmívat. Světelný hmyz byl vždy symbolem radosti, tepla a světla. V roce 2022-2023 aktivně používají mistři manikúry letní symboliku. Vždy chcete, aby krásný vzor manikúry vydržel déle, protože z kontaktu s vodou a jinými předměty běžný lak rychle ztrácí svou přitažlivost. V uplynulých několika letech vzrostla dekorativní technika šelaku na olympijské slávě, která posunula akrylové prodloužení.

Gel leštidla vypadají přirozeněji, nehtová deska nezhustne, nehet dýchá. Při pečlivém nošení může gel leštit až 4-5 týdnů bez vady, dokud nenastane čas ošetřit zarostlou pokožku. Upevněte šelak se speciální lampou, po které není nutné žádné další sušení. Okřídlený hmyz je vymalován v gelu s akrylovými barvami, které jemně padají na povrch nehtu. Pokuste se vyrobit křídla pomocí stříbrné nebo zlaté fólie, která dodá motýlovi elegantní vzhled. Další nápady jsou na fotografii níže.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: