Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Parkinsonova choroba je chronické onemocnění, avšak za použití lékařských metod je možné stabilizovat celkový stav pacienta a zabránit rozvoji patologického procesu. Produktivní pilulky pro Parkinsonovu chorobu předepisuje ošetřující lékař, povrchová samoléčba je nebezpečná pro život klinického pacienta.

Příprava PK Mertz

Existují určité léky, které se vyznačují vysokou účinností u Parkinsonovy choroby. Mezi nimi jsou jména jako PC-Mertz a jeho analog Viru-Mertz Serol. Léčivý přípravek je k dispozici ve formě oranžových tablet a terapeutického roztoku pro injekce, v obou případech je aktivní složkou syntetická látka sulfát amantadinu. Působení PC-Merz je zaměřeno na zvýšení produkce dopaminu, což snižuje koncentraci produkovaného acetylcholinu.

Mezinárodní název (INN) je amantadin, který je odvozen od názvu aktivní složky. Lék je předepsán pro dospělé, má antiparkinsonikum, antivirové vlastnosti. PC-Mertz chrání nervové buňky před destrukcí, orgány centrálního nervového systému před patogenním vlivem provokujících faktorů - externích i interních agresorů. Dopaminergní lék lze zakoupit v internetovém obchodě, ale katalogy si také nárokovaly své méně produktivní protějšky. Kromě toho existují vedlejší účinky. Měli byste začít s lékařskými indikacemi PC Mertz:

 • neuralgie v případě herpes zoster;
 • extrapyramidové poruchy;
 • Parkinsonova choroba.

PC Mertz - návod k použití

Pokud máte zájem o PK-merz, neměli byste ji užívat bez předchozí konzultace s neurologem. Je důležité kontrolovat předepsanou denní dávku, dodržovat průběh léčby. Instrukce PK Merz uvádí, že přítomnost kontraindikací výrazně omezuje seznam pacientů, kteří tímto způsobem mohou léčit Parkinsonovu chorobu. Aby nedošlo ke zhoršení nemoci, je zakázáno užívat tyto antiparkinsonika ve všech formách: \ t

 • rozsáhlé patologické stavy myokardu náchylné k chronické transformaci;
 • selhání ledvin;
 • dětský věk pacienta;
 • během těhotenství, během kojení;
 • přecitlivělost na účinné látky;
 • deprese centrálního nervového systému;
 • hyperplazie prostaty.

V kombinaci s jinými farmakologickými skupinami je možné zvýšit terapeutický účinek, ale je možné zhoršit celkový zdravotní stav. Například interakce s takovými léky ke zvýšení QT intervalu, jako jsou makrolidová antibiotika, antidepresiva, antifungální látky, antipsychotika a diuretika, je nebezpečná. Pokud porušíte tyto předpisy, můžete jen zhoršit vedlejší účinky PC-Merz. Pacienti si tak mohou stěžovat na:

 • zvýšená úzkost, vizuální halucinace, podrážděnost;
 • závratě, bolesti hlavy, nespavost;
 • zjevné známky dyspepsie, zvýšená žízeň;
 • zpožděné oddělení moči;
 • zhoršení celkového blahobytu, snížení pracovní kapacity;
 • porucha srdečního rytmu;
 • kožní vyrážky, kopřivka, hyperémie.

Když je thyrotoxikóza, psychóza, delirium, předpis PK Mertz nevhodný, navíc jeho přítomnost komplikuje alarmující symptomy, vyvolává ataky intoxikace organismu. V epilepsii je také vhodné upustit od takového předpisu, protože podle ověřených informací odborníků může interakce se syntetickými složkami stát život člověka.

Infuzní roztok PC-Mertz

Další formou uvolňování je infuzní roztok Merz PC pro intravenózní podání. Lék je v ampulích, je možné aplikovat léčivou kompozici uvnitř nemocnice, domácího prostředí za účasti registrované zdravotní sestry. Jedna dávka MK-Mertz závisí na věku konkrétního pacienta, například důchodci je třeba systematicky snižovat. Instrukce ukazují, že dalším určujícím faktorem je povaha patologie, stupeň jejího rozšíření v těle pacienta:

 1. Při neuroleptickém parkinsonismu se používá 500 mg Merz PC dvakrát denně.
 2. V případě posttraumatického parkinsonismu aplikujte kapku 500 mg léku po dobu tří hodin ráno a večer.
 3. Proti virovým infekcím je nutné aplikovat lék 500 mg třikrát denně.

Tablety PC Mertz

Vzhledem k tomu, že léčba vede k trvalému terapeutickému účinku, většina pacientů si vybírá pouze tento lék, který se používá nejen pro Parkinsonovu chorobu, ale také pro chřipku. Častěji se jedná o tablety PK Merz pro perorální podání, které se užívají pouze po jídle a průběh léčby by měl být postupně ukončen. Tablety jsou levné a jejich správné použití poskytuje rychlou obnovu, stabilní pozitivní dynamiku.

Před objednáním léku je důležité vyšetřit léčebný režim. První tři dny pít 1 tabletu třikrát denně, pak můžete zvýšit dávku na 2 tablety najednou. Trvalý příjem může vyvolat účinek závislosti, takže průběh léčby je často omezen na období 2-4 týdnů. Zastavte PC Mertz postupně, dále ovlivňujte nervová zakončení, receptory.

PC-Mertz - analogy

Obchodní jméno je Amantadin, ale za ním leží několik lékařských přípravků domácí produkce. Tento Gludantan, Midantan, Remantadin za přijatelnější cenu. Většina léků je předepsána proti virovým onemocněním a při Parkinsonově nemoci vykazují spíše průměrný účinek. Analogy PC Mertz může jmenovat pouze ošetřujícího lékaře.

Cena za PC Mertz

Fotografie tohoto léku lze volně nalézt v internetové lékárně, kde jsou také uvedeny konečné ceny Merz PC v rublech. Celkové náklady na charakteristický lék se liší v rozmezí 150-200 rublů. Maloobchodní cena PC-Mertz je poněkud dražší, ale nebude snadné koupit lék v jakékoli lékárně bez předpisu.

Video: Sulfát amantadinu

PC Mertz - recenze

Lena, 27 let

Tento lék proti chřipce mi nepomohl, vybral jsem si levné tablety Rimantadine pro sebe. Vzal jsem si je 5 dní a na šesté jsem se probudil již zdravě. S tímto výsledkem jsem byl velmi spokojen, protože jsem již plánoval přechod na antibiotika a injekce. Doporučuji všem, aby si tento lék vyzkoušeli, pokud bolestivá infekce nakonec vzala veškerou sílu.

Alla, 41 let

PC Mertz mi hodně pomohl vyčistit katarální onemocnění komplikované formy. V noci jsem nespala, chodila jsem morálně, jako na špendlících a jehlách. Nervy specificky otřásly, ale tento lék opravdu pomohl. Pil jsem pilulky třikrát denně po dobu 6 dnů, pak jsem snížil dávku. PC Mertz je levný, ale v praxi to funguje, zabíjí infekci.

Marina, 35 let

Otec trpěl Parkinsonovou nemocí. Lék PK Mertz absolvoval pravidelné kurzy. Nebylo nutné hovořit o uzdravení, ale třes končetin zeslábla. Ruce poslouchaly lépe, akce se stávaly sebejistějšími. PC Mertz je velmi produktivní nástroj, ale bez integrovaného přístupu je k ničemu. To nevedlo k uzdravení.

Arina, 47 let

Lék je neúčinný, naprosto k ničemu u Parkinsonovy nemoci. Je lepší nahradit levné PC-Mertz drahými prostředky, než spoléhat na jeho činnost a vynechat jeho zotavení. Nebudu nic radit, je lepší kontaktovat neurologa. Zde je jen jmenování PC Mertz lékařské drogy v případě něčeho přehodnotit.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: