Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Jedna z nejvíce ženských věcí, které se nacházejí v dámském šatníku, je tužková sukně. Svůdně zdůrazňuje křivky postavy, která je schopna udělat každou dívku elegantní. Každá móda by měla vědět, jak si vybrat správnou věc a jak ji úspěšně kombinovat.

Tato sukně je vhodná pro vysoký pas

Mnoho lidí se mylně domnívá, že si to mohou dovolit jen štíhlé dívky. Plná dáma si může vybrat sukni s vysokým pasem, pokud nemá postavu typu jablko. To přispěje k prodloužení, přiměřenosti formuláře. Nepoužívejte jen model s kapsami, velkými výtisky, je lepší zůstat ve stejné barvě. Je žádoucí zvolit tmavou barvu, aby vizuálně zmenšila boky.

Štíhlá dívka může nosit tužkovou sukni jakékoliv délky a stínu. Pokud nejste příliš vysoký, dávejte přednost prodlouženým modelům s vysokým pasem a zipem. Tužka sukně je ideální volbou pro majitele hrušek, obdélníků a přesýpacích hodin. Přizpůsobuje se, zdůrazňuje linii pasu a upozorňuje na svůdné zaoblené boky.

Pro holky nejsou vždy vhodné tenké a podměrné tužkové sukně. Musí být velmi opatrní při výběru stylu, délky, barvy. Pokud je jeden z těchto parametrů stanoven nesprávně, pak věc vizuálně učiní ženu ještě nižší a tenčí než ona. Pokud opravdu chcete dostat sukni s vysokým pasem, pak se podívejte na modely s baskickou, volán. Majitelé obrázku "obrácený trojúhelník" je také vhodnější vzít tento typ.

Jak dlouho si vybrat

Móda nestojí klidně. Pokud dříve délka klasické tužky sukně dosáhl středu kolena nebo spodní části kalichu, nyní jsou různé modely populární a žádané: mini, midi, maxi. Chcete-li najít ten správný pro vás, musíte vzít v úvahu vaši výšku, typ postavy a další funkce. Důležité jsou také věci, které plánujete kombinovat s tužkou.

Klasická sukně - uprostřed kolena

Tato možnost vizuálně prodlouží číslo, ale není přijatelná pro každou mladou dámu. Můžete si vybrat pouze tehdy, pokud máte krásné kolena. Pak se tužka sukně sexuálně zalomí kolem boků, zdůrazňuje půvab nohou, štíhlost pasu.

Mini délky

Otevírá oči od začátku nebo uprostřed stehna. Krátká tužková sukně je vhodná pouze pro ty mladé dámy, které mají perfektní proporce. Bude vypadat krásněji s nízkým a středním růstem. Výhodou takových sukní je, že se mohou nosit s jinou botou než botou nad kolenem.

Midi

Délka od kolena do poloviny lýtka. Úzká tužková sukně není vhodná pro ty, kteří mají plná telata, nebo naopak příliš tenké nohy, protože to bude klást důraz na problémovou oblast. Nedoporučuje se nosit midi malým dívkám.

Maxi

V dlouhé sukni zůstanou viditelné pouze nohy. Nezkracuje nohy. Zpravidla je v zadní části podél podélného švu nebo přední strany štěrbina. Verze maxi skrývá všechny vady nohou, slim. Nevhodné pro zakrslé ženy, pouze s nadprůměrnou výškou.

Jaká tkanina dává přednost

Dříve byly pro krejčovství použity husté materiály sukně: tvíd, vlna s různými přísadami. Nyní se tento seznam výrazně rozšířil. Je nutné učinit volbu s ohledem na zvláštnosti vaší stavby a styl, ve kterém je obraz vytvořen. Guipure tužka sukně s krajkou je skvělá volba pro datování, chůze, večírky. Hustý tvíd nebo kožený tmavý odstín v kombinaci s lehce zastrčenou košili - volba pro kancelář.

Vysoce pasovaná džínová sukně, doplněná teniskami, teniskami a jednoduchým topem, je ideální pro sportovní vzhled. Pokud si vyzvednete více elegantní boty a elegantní top, pak dostanete úplně jiný obraz. Pletená sukně tužka s vysokým pasem bude vaše spása v létě, protože je velmi lehká. Pro každý obrázek vyberte různé odstíny.

Módní sukně s vysokým pasem

Rozmanitost odstínů nabízených módními návrháři je prostě úžasná. Tam jsou prosté sukně buď s výkresy, tisky, květinové ornamenty. Každá barva má své výhody a nevýhody. Pokud plánujete koupit tužkovou sukni, pak byste se určitě měli seznámit s vlastnostmi několika módních tónů. Díky tomu provedete nákup, ve kterém nebudete zklamáni.

  1. Černá Klasika, která neztratila popularitu. Tužka sukně bude vypadat příznivě s černým, bílým, mléčným, stříbrným, vínovým topem. Tyto kombinace jsou zpravidla typické pro kancelářský styl. Můžete si vybrat top nebo košili s geometrickým vzorem nebo klecí.
  2. Bílá Vypadá to velmi působivě, protože se může nosit jak odpoledne, tak večer. Top fit bílá, šedá, krémová. Můžete zvážit pastelové odstíny a možnosti s ornamentem. Černá halenka bude také vypadat krásně. Pokud se chystáte na párty, můžete si vybrat jasný top: modrá, červená, zelená, žlutá.
  3. Modrá Pro obchodní image si vyberte top, boty a doplňky v béžových, pískových, hnědých tónech. Další modrá tužková sukně bude vypadat krásně s bílou, bledě růžovou, citronovou, tyrkysovou, smaragdovou. Černý top je žádoucí, aby se zabránilo, to dělá obraz těžší.
  4. Červená Pod sukní této barvy musí být vybráno velmi pečlivě. Přizpůsobit hnědý top, béžový, bílý, černý. V každém případě bude obraz jasný a vzdorný, takže je nejlepší ho nechat na večer. Výjimkou bude kaštanová sukně, kterou by bylo vhodné nosit do kanceláře.
  5. Béžová. S jasným top obrazem bude velmi jemný. Namontujte například modrou košili s tenkým podélným pruhem. Neváhejte si vybrat věci z celé řady čokolády, krémové tóny. Klasický vzhled je získán s bílým top nebo halenka, někdy červená je také vhodná.
  6. Modrá Máte-li tužkovou sukni této barvy, je lepší zvolit bílé nebo světlé věci pod ní. Vhodné pastelově růžové a žluté, béžové a broskvové odstíny, šeřík. Pěkný vzhled se získá při kombinaci modré sukně s pruhovaným černobílým topem.
  7. Šedá. Tužky odstínů této barvy je univerzální. Vhodné pro jakýkoliv obraz a je s výhodou kombinováno s téměř všemi odstíny, a to jak tmavé, tak světlé. Pokud ho nosíte s neutrálním topem, dostanete obchodní pohled. Výběrem světlé blůzy nebo jednoduše přidáním několika nápadných doplňků si vytvoříte večerní outfit.

Jak nosit vysoké pasu tužkou sukně

Nejlepší volbou pro kancelář by byla klasická košile nebo halenka. Je lepší ho vyplnit, ale pokud je model namontován, pak je povolen a opustit skládku. Pokud máte masivní boky, zvolte horní část svazku. Pro večerní nošení nebo procházku si můžete vyzvednout upřímný korzet, tričko nebo top. Ten může končit okamžitě pod prsou nebo mírně nad pupkem. Tento outfit bude vypadat velmi sexy. V zimě, přes tužkovou sukni a halenku, můžete nosit vestavěnou bundu, objemný svetr nebo volnou vlněný svetr, koženou nebo džínovou bundu.

Jak si vybrat boty a doplňky

Win-win možnost - boty nebo sandály s tenkým jehlou nebo jen vysoké podpatky. V chladných dobách budou kotníkové boty dělat. Pokud je tkanina, ze které je tužková sukně šitá silně vysokým pasem, matná, mohou být boty lakované. Pokud je lesklý, například satén, pak je lepší zvolit boty z kůže nebo semiše. V létě můžete nosit mini nebo klasickou délkovou tužkovou sukni s baletními byty nebo sandály na ploché podrážce.

Příslušenství by mělo být vybráno s ohledem na konstrukci kostýmního stylu. Téměř vždy bude vhodný tenký pásek stejné barvy nebo kontrastu. Pro obchodní image si vyberte elegantní neutrální šperky a pro každodenní nebo večerní světlejší. S tužkou sukně je povoleno nosit tašky, pokud se vejdou do stylu. Pokud jdete na rande, můžete si vyzvednout elegantní lehký šátek na krk.

Video: vzor sukně s vysokým pasem

Stylové obrazy s tužkovou sukní 2022-2023 - fotografie

Pokud stále pochybujete o tom, zda stojí za to koupit nebo šití takové věci pro váš šatník, podívejte se na výběr obrázků. Na nich je tužková sukně se silně vysokým pasem líčena spoustou věcí, ve které lze vytvořit dokonalé módní obrazy. V takových šatech se každá dívka bude cítit krásná a sebevědomá. Při pohledu na fotografii pochopíte, že tužková sukně by měla zabírat hodné místo ve vašem šatníku.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: