Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Přebytek tělesného tuku se často hromadí v pase. Zpravidla se tento problém vyskytuje u mužů, ale dívky také občas hledají účinná abdominální hubnutí, aby se po několik týdnů stali doma. Mělo by být okamžitě připraveno, že požadovaný výsledek lze získat pouze po několika měsících tréninku a diety. Skutečného pokroku lze dosáhnout snížením tukové vrstvy a posílením břišních svalů.

Jaká cvičení by měla být provedena pro odstranění žaludku

Chcete-li si vybrat správnou sadu pro hubnutí, musíte pochopit, jak můžete dosáhnout krásného tisku. Pro vytvoření krásného pasu by měl nejen začít spalovat tuk, který vytváří záhyby po stranách, ale také posílit svalový korzet. I v tenkých děvčatech není tisk vždy plochý a lehce vyčnívá, což naznačuje slabý tón břišní skupiny.

Ne každé cvičení na odstranění žaludku by mělo pumpovat svaly. Měly by být rozděleny cíle budování svalů a posilování. Pokud provádíte pouze kroucení, pak se pas nejen nesníží, ale také zvýší. Proto trenér nedoporučuje příliš často provádět klasické tréninky pro tisk. Tam jsou účinnější možnosti, jak odstranit žaludek s cvičením.

Břišní cvičení

Chcete-li získat štíhlou postavu, měli byste se přihlásit do fitness třídy. Program zahrnuje anaerobní a aerobní cvičení, které jsou zaměřeny na spalování přebytečného tuku. Není možné snížit mezivrstvu na určitém místě, protože tělo ztrácí váhu ve všech místech. Vzhledem k individuálním anatomickým vlastnostem některých lidí, některé oblasti rychleji zhubnou.

Cvičení pro hubnutí břicha by mělo začít kardiovaskulárním cvičením, které zajistí efekt spalování tuků. To pomůže zahájit metabolismus, zlepšit metabolismus, saturovat buňky kyslíkem a dalšími užitečnými látkami, způsobí, že tělo rozloží tukové buňky na energii. Trénink břicha a boků může začít:

 • běží na běžeckém pásu nebo na ulici;
 • procházky na kole nebo simulátoru;
 • plavání;
 • pilates

Pro ploché břicho

Pokud provádíte pohyby s velkým počtem opakování, dosáhnete svalového růstu. To může být zajímavé pro muže, kteří chtějí objemný, reliéfní tisk, ale absolutně není nutné pro dívky. Také, bude mít nízký účinek, pokud nechcete zbavit tuku. Pro krásný pas musíte provést cvičení pro ploché břicho. Jsou zaměřeny na posílení svalových vláken, a nikoli na budování. Pro tyto účely není nutné volit mnoho možností, dost pro komplex několika. Existují taková účinná cvičení pro hubnutí břicha:

 1. Klasické kroucení. Není to nejefektivnější, ale možnost utáhnout bříško. Leží na podlaze a začnou bradat kolena. Je důležité, abyste nezvedli tělo na úkor bederních svalů a specificky namáhali bříško. Vstaňte k východu a vdechněte se, jděte dolů.
 2. Při tréninku by měly být příčné svaly (strany) prováděny otočením s rotací. Leží na podlaze, ruce za hlavou, natáhne si pravý loket k levému kolenu, pak pravý loket k levici. To je dobrá volba pro čerpání podélných svalů, ale neměli byste se do nich zapojovat, aby nedošlo ke zvýšení pasu.
 3. Gymnastický film. Toto je již komplexní cvičení pro posílení několika svalových skupin. Když se provádí správně, používáte tisk, zadní, boční svaly. Nekomplikovaná možnost hrát na kolenou, něco jemného. Začněte pomalu na válečku, nedotýkejte se podlahy tělesem, pak se vraťte do výchozí polohy.
Podívejte se na video s množstvím cvičení pro ploché bříško.

Hubnutí břicha a boků

Chcete-li zhubnout, musíte dodržovat dietu a provádět cvičení, která zahájí proces ztráty tuku. Jedná se o trénink s vysokou intenzitou, takže nabíjení za hubnutí břicha a boků není vhodné. Není snadné, ale velmi efektivní komplex bude získán z kruhového tréninku. Takový program střídavě břišní a pasové cvičení a kardiovaskulární cvičení, které pomáhá zajistit rychlé hubnutí a posilování svalů. K provádění takového školení je možné v posilovně nebo doma. Ukázkový program, musíte opakovat 4-5 kruhů:

 1. Skákací švihadlo cca 3-4 minuty.
 2. Svahy ve straně, 20 v každém směru.
 3. Kroucení klasiky.
 4. Skákání přes švihadlo.
 5. Planck.
 6. Boční otočení.
 7. Svahy ve straně, 20 v každém směru

Spalování tuků

Pokud jde o trénink spalování tuků, znamená to vysoce intenzivní trénink. Efektivní cvičení pro hubnutí břicha - to je kardio-artritida, která urychluje metabolické procesy a metabolismus. Pouze takové školení pomůže dosáhnout hubnutí a ploché bříško. Cvičení na spalování tuků v břiše zvyšuje srdeční frekvenci na takovou úroveň, že tělo začíná získávat energii z tuků, nikoliv sacharidů (glykogenu). Toho lze dosáhnout pouze v případě, že doba trvání kardio tréninku je nejméně 30-40 minut.

Zeštíhlující spodní břicho

Někteří lidé se mylně domnívají, že tisk má horní nebo dolní část. Během cvičení musí být všechny části účinně čerpány. Do jaké míry bude svrchní nebo dolní břišní svalstvo zapojeno, závisí na schopnosti sportovce dodržet tuto techniku. Cvičení pro hubnutí dolní části břicha pomůže zdůraznit zátěž v této oblasti. Zde je jedno z provedení takového pohybu:

 1. Lehněte si na zem a držte se něčeho stabilního.
 2. Začněte zvedat rovné nohy.
 3. Zastavte je, když je úhel mezi nimi a podlahou 30 stupňů.
 4. Podržte v této poloze po dobu nejméně 30 sekund.
 5. Opakujte pohyb 4-5 krát.

Planck

Tam jsou možnosti školení, které pomáhají, aby vaše svaly pružné, silné a udržet je v dobrém stavu. Cvičení prkno pro hubnutí břicha a boků je univerzální a statické, pomáhá trénovat boky, hýždě, ramena, dolní část zad. Zároveň nezvyšujete svalovou hmotu, ale pouze ji posilujete. To je jedna z možností pro efektivní cvičení, které bude vaše bříško ploché, hladké. Třídy pro hubnutí břicha a boků musí nutně zahrnovat bar. Provádí následovně:

 1. Na podlahu položte něco měkkého, abyste si mohli položit na lokty po dobu 2-3 minut.
 2. Držte zastavení, jako byste chtěli tlačit nahoru. Pak se snižte dlaněmi na lokty.
 3. Udržujte tělo zcela ploché, nenechte hřbet nebo hrb na zadní straně.
 4. Tato pozice má současně nutit ramena, břišní svaly, dolní část zad, boční svaly, hýždě, stehna.
 5. Stejným principem můžete provést boční desku, která vám pomůže efektivněji se vyrovnat se stranami.

Dechová cvičení pro hubnutí břicha a boků

Jóga pochází z východní kultury, která se pevně zakořenila v jiných zemích, je považována za efektivní školení a je populární ve všech věkových kategoriích. Dechová cvičení pomáhají účinně dosáhnout hubnutí při správném cvičení. Jednou z možností pro spalování tuků cvičení je vakuum. Tento pohyb se provádí relativně snadno, ale je důležité pozorovat techniku, protože pokud se provede nesprávně, může začít pociťovat závratě.

Vakuum pomáhá trénovat celý tisk a aktivuje, zvyšuje tón i hlubokých svalů, které zabraňují šíření bříška kolem. Pomocí 1 lekce denně můžete lis dotáhnout, nechat ho být plochý. Vakuum se provádí podle následujícího algoritmu:

 1. Zhluboka se nadechněte.
 2. Pak řezání vdechu nosem a opět plným výdechem, nikde by neměl zůstat vzduch vůbec.
 3. Utáhněte lis a přidržte v tomto stavu po dobu 10-15 sekund.
 4. Pak můžete relaxovat a chytit dech.
 5. Opakujte 3-4 krát, v průběhu času, může být množství zvýšeno.

V tomto školení je třeba vzít v úvahu několik odlišností:

 • bude účinná pouze. pokud odmítnete mastné, sladké jídlo;
 • po takové dechové gymnastice může silně chtít jíst, omezit toto nutkání;
 • není možné provádět příliš mnoho vakua, pokud máte pocit, že se vaše hlava začala točit, musíte se zastavit.

Video

Všechny možné varianty tréninku lisu jsou redukovány na dva typy pohybu: zkroucení a statické zatížení. Nepotřebujete 10 cviků pro hubnutí břicha a boků, aby se plochý tisk jako na obrázku. Hlavní je naučit se dodržovat techniku, pravidelně cvičit a jíst správně. Níže jsou uvedeny možnosti pro programy pro čerpání břišních svalů, ale nezapomeňte, že sedí v přední části monitoru, vaše bříško se nestane plochým.

Tučné pálení cvičení pro hubnutí břicha doma

Plochý břicho na týden

Efektivní cvičení pro ploché břicho

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: