Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

V moderním světě se stravování vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí! Jsme Vám k dispozici donáška jídel do kanceláře, na návštěvu, doručení zásob, objednání recepcí a další. Dělat to restaurace a všechny druhy rekreačních agentur, které nabízejí konkurenční ceny za své služby. Jaký je termín tohoto směru veřejného stravování?

Co je stravování?

Stravování je jednou z oblastí veřejného stravování, jehož principem je poskytování služeb na dálku. Jednoduše řečeno, hotelová restaurace. Překlad do anglického stravování. Stravování - co je to - rusko-jazykové pojetí slova znamená "porod". Tato služba je v Rusku nedávno známa, takže ne všichni o ní ví. Mobilita je jednou z hlavních výhod této služby. Stravování je ideální pro oslavy narozenin, banketů, svateb nebo dětských outdoorových aktivit. Pestrá nabídka jednoduchých jídel a nápojů bude zdobit vaši oslavu!

Typy stravování

Stravování je obtížné rozdělit na jednotlivé typy. Liší se od sebe, pokud jde o akci a způsob poskytování služby. Vnitřní stravování, stravování na místě, sociální stravování, VIP stravování a mnoho dalšího! Hlavní způsoby poskytování služeb jsou uvedeny níže. Jídla a dekorace jsou navrženy podle přání zákazníka. Typy kitingu:

  • koktejly;
  • bufety;
  • piknik / grilování;
  • přestávka na kávu;
  • oběd (oběd);
  • banket

Stravovací služby

Stravovací služby jsou poskytovány mnoha organizátory. Můžete si objednat moučníky, večeře, nápoje z baru pro každou příležitost. Všechny druhy porcí jsou nabízeny, od tradičního sňatku až po catering. Poskytnutí plánu pro Vaši akci, odborníci pro Vás připraví stravovací restauraci. V interiéru nebo na ulici, bez ohledu na místo, bude vaření splňovat všechny podmínky dovolené. Tento typ služby je stále populárnější. A vážní organizátoři jsou stále na pojetí dovolené. Jakékoliv rozmary za vaše peníze!

Ukončení stravování

Ať už se jedná o jakoukoli oslavu a území, profesionální společnosti to pomohou organizovat. Hotelová restaurace poskytne vynikající dezerty a osvěžující nealkoholické nápoje pro letní svatební oslavu, jídla klasické restaurace pro oficiální recepci nebo bufet pro prázdninové jubileum. Organizace rautu na silnici vám umožní zbavit se některých úkolů spojených s jakoukoli událostí. Firmy organizující stravování poskytují vybavení, kuchyň, spolehlivý personál.

Vodní dýmka stravování

Kromě kulinářství se aktivně vyvíjí i vodní dýmka. Vodní dýmka doma nebo na výstupu. Tato služba vám umožní nejen vychutnat parní koktejly, ale také překvapit své přátele! Specialista na „parní servis“ připraví směsi vysoce kvalitních tabákových výrobků a podpoří kouř v průběhu celého procesu. Společnosti dodávají velký arzenál přípravků na vodní dýmky. Veletrh se svobodou, firemní večírek nebo rekreace ve venkovním prostoru se výrazně změní a promíchá živý rozhovor s voňavým kouřem! Jediným omezením těchto činností je věk většiny.

Dětské stravování

Pokud vaše dítě potřebuje uspořádat velkolepou oslavu, najdete zde mnoho společností, které vám rádi zajistí stravování dětí. Dětské prázdniny jsou vždy velmi jasné a upřímné. To by mělo být jídlo na stole. Chutné a zdravé! Kuchaři v takových společnostech porušují stereotyp, že zdravé jídlo nemůže být chutné. Spolu s jídlem vám bude poskytnuta dekorace stolu nebo rekreační oblasti. Dětské stravovací společnosti - kouzelná hůlka pro rodiče! Osvoboďte se od problémů v kuchyni a svěřte podnikání profesionálům.

Cena za stravování

Nejdůležitější částí jsou náklady na servis v terénu. Organizátoři nabízejí zákazníkům nejen chutné jídlo, ale také služby, vybavení a dekorace. Budete moci použít jak doručení, tak vlastní doručení. Cena bude záviset na mnoha faktorech. Níže je tabulka různých typů stravování pro některé z populárních moskevských firem nabízející levně a efektivně organizovat gastronomickou část vaší akce. Cena je uvedena od minimální částky až po maximum a pro různé druhy služeb.

Společnost

Služba (na počet osob)

Náklady na

BANKATERING

Sady salátů a sendvičů

Od 400 do 700 rublů / set.

Prestige Catering

Bufetový stůl

Banket (pro 1 osobu)

Grilování

750 - 1600 rublů.

1600 - 2700 rublů.

1200 - 2300 rublů.

"Catering"

megapoliscatering.ru

Banket

Koktejl (pro 1 osobu)

bufetový stůl

Od 2400 do 3700 rublů.

Až 700 rublů.

Od 1000 do 1900 rublů.

restaurace

"Anshante"

Bufet pro 50 osob (personál, kuchyně, dekorace)

34 000 tr.

Přestávka na kávu pro 50 osob (personál, kuchyně, dekorace)

22, 625 tr.

Grilování pro 50 osob (personál, kuchyně, dekorace)

109 000 tr.

MINISTERSTVO

Koktejl (pro 1 osobu)

Od roku 2000 do roku 2700 tr

Gril (pro 1 osobu)

Od 2000 do 4000 tr.

Recepce (pro 1 osobu)

Od 2500 do 5000 tr.

Video recenze: co je stravování

Recenze

Natalia, 34 let

Služba, jídlo a organizace jsou 100% spokojeni. Vždy se bojíte důvěřovat vaření někomu jinému než sobě. Chci udělat všechno chutné a rychlé. Ale není to tak jednoduché, proto je stravování případem, kdy stojí za to platit a být bez vaření a trávit více času se svou rodinou a přáteli na jiných příjemných problémech akce!

Nikita, 27 let

Jedna společnost nám přináší oběd. Dušená zelenina, Kungur, rýže. Z masa a vepřového masa a drůbeže, někdy masové kuličky. Vše je chutné, vařené pro sebe. Charakteristické pouze pozitivní. Dlouhodobě s nimi pracujeme a málokdy se nám něco nelíbí, je tu už osobní preference. Na oběd si odečítáme procento, zbytek platí společnost.

Irina, 47 let

25. června 2022-2023 objednal stravování pro promoce ve škole. Všechno šlo na vysoké úrovni! Chtěl bych pochválit personál restaurace: číšníky, kuchaře, manažery. Dodávka, úklid, nádobí byly součástí služby. Jídlo odpovídalo události, poskytli jsme program a některá přání. Děkuji. Doporučuji.

Maria, 29 let

Poprvé jsem si objednal stravovací servis k narozeninám dětí. Nebyl čas na vaření, protože v zemi po práci. Dodávka byla vydána, neodmítla vyvést z města, což potěšilo! Jídlo je zdobené a vařené skvěle! Zaměstnanci vypadali jako fantastické postavy, od organizátora to bylo příjemné překvapení! Ukázalo se, že je to levná volba.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: