Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Hollywood je plný pověstí, ale bez ohně není kouř. Všichni jsou rázně diskutovat o románu mezi Bradem Pittem a Marionem Cotillardem, který začal na souboru vojenského dramatu "Spojenci" a také se údajně stal hlavním důvodem rozvodu slavného páru - Angeliny s Bradem. Neexistují žádné skutečné důkazy o budování vztahů mezi celebritami, ale jejich spojení je těsné.

Co spojuje Pitt a Cotillard

Mezi slavnými herci, náklonnost vznikla během účasti ve filmu "spojenci". Říká se, že vztahy mezi celebritami nebyly omezeny na setkání nebo chatování na scéně. Marion Cotillard a Brad Pitt byli více než jednou spatřeni a fotografováni zvědavými paparazzi během společných procházek po mlžných ulicích Londýna při návštěvě divadla. Herci se během filmového adaptačního období velmi přiblížili a podle režiséra byly z jedné scény natočeny milostné scény.

Brad Pitt a Marion Cotillard na scéně v Anglii

Na novém snímku Roberta Zemeckise je asi šest měsíců. Události druhé světové války jsou zobrazeny ve scénáři Stephena Knighta, a talentovaná hra hlavních hrdinů, charismatického Brada a okouzlující Marion, je vystavena na displeji. Hollywoodský herec si harmonicky zvykl na roli americké superspy, která musí cestovat do severní Afriky, aby splnila zvláštní misi ve vojenském roce 1942, kde se setká se zástupcem francouzské zpravodajské služby Marion Cotillard. Mezi postavami je svázaná turbulentní romance, která podle mnoha přebudovala film.

Rám z filmu "Pět minut ticha"

Angelina Jolie a rozvod Brad Pitt

Zatímco hollywoodská hvězda hrála v novém snímku, Angelina Jolie podala žádost o rozvod. Hlasité rozloučení slavného páru se hromadí stále více a víc zvěstí a předpokladů každý den. Už bylo jasné, že silné manželství hercovy dvojice nelze zachránit. Jeden z hlavních nedávných verzí rozvodu je že Brad začal vztah s francouzskou herečkou Marion během natáčení vojenského filmu “pět sekund ticha”.

Angelina byla v poslední době hysterická manželka o jeho příliš teplém vztahu s kolegou. Milostné scény byly tak upřímné, že způsobily rozhořčení Jolie, dokonce i vztek. Dívka z Francie však není jediným důvodem, proč se rozvést s krásným párem, protože zahrnuje neustálé pití herce, zneužívání marihuany a negativní dopad na děti. Poslední zvěsti říkají, že zpráva o rozvodu překvapila manžela, protože neměl vůbec žádnou představu, že by se jeho žena chtěla od něj odloučit.

Brad Pitt a Marion Cotillard - zprávy

Trvalá americká média tvrdí, že Marion Cotillard a Brad Pitt mají romantiku, ale mladí lidé to popírají. Francouzská herečka tak opakovaně uvedla, že mezi nimi není nic kromě přátelství a společné účasti ve filmu „Spojenci“. Dívka žije šťastně s Guillaume Canet, vznáší od něj syna, ale skutečnost, že se Angelina Jolie a Pitt v roce 2022-2023 rozvedli, není její vinou. Stojí za povšimnutí, že její milovaná se dokonce postavila za herečku, když prohlásila, že novináři zkorumpovaní blázni, kteří jsou v zájmu vydělávání peněz, jsou připraveni jít na jakoukoli zradu, dokonce i koupit lidem absolutní lež.

Video: Marion Cotillard komentovala rozvod Jolie a Pitt

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: