Úspěšného rozvoje individuálního podnikání je možné s dostatečnými finančními prostředky. Ne všichni podnikatelé mají takový finanční polštář. Co by mohlo být jednodušší, než si půjčit peníze na vlastní podnikání? Tato otázka však vyžaduje pečlivé studium, protože v současné době existují různé půjčky malým podnikům.

Peněžní úvěr pro FE

Je velmi problematické přijímat půjčky podnikatelům se skutečnými penězi, a přesto je tato metoda poptávka po financování vlastního podnikání. Ne každý si může pořídit hotovostní úvěr pro jednotlivé podnikatele, protože bankovní organizace stanoví specifické podmínky, jejichž dodržování výrazně zvyšuje možnost získání úvěru pro malé podnikatele. Dlužníci se špatnou historií riskují, že nedostanou dlouho očekávanou půjčku.

Řeknout, že podnikatel je povinen mít osvědčení o registraci bude pravděpodobně zbytečné, ale skutečnost, že předmět musí být registrován s daní a že všechny příspěvky musí být zaplaceny, je mimořádně důležitým faktorem. Doba podnikání by měla být více než šest měsíců a věk podnikatele by měl být od 21 do 60 let. Maximální částka, na kterou má jednotlivý podnikatel právo počítat, je půl milionu rublů, pokud neposkytujete zajištění, ale pokud máte co nabídnout bance z zajištění, může se částka výrazně zvýšit.

O peníze můžete požádat:

 • Alpha Bank;
 • MSP;
 • Raiffeisenbank;
 • Sberbank;
 • Sovcombank;
 • OPT Bank, atd.

Zápočet pro jednotlivé podnikatele bez zajištění a ručitele

Banky nabízejí úvěrové programy, které jsou vhodné pro různé účely, a výše půjček může být odlišná. Pokud potřebujete úvěr pro individuální podnikatele bez zajištění a ručitele, pak byste se neměli spoléhat na velké počty, protože bankovní instituce musí mít jistotu, že podnikatel peníze vrátí včas a v plné výši. Maximální úvěr pro malé podniky, které lze očekávat za těchto podmínek se bude rovnat 100-150 tisíc rublů.

Podnikatel musí pochopit, že banka je ochotnější poskytovat půjčky jednotlivým podnikatelům těm subjektům, které potřebují peníze na rozvoj podnikání, a neplacení nedoplatků na mzdách. Než si půjčíte peníze, měli byste pečlivě přemýšlet o účelu úvěru. Mezi bankovními institucemi, které půjčují peníze na půjčky malým podnikům, aniž bychom museli přijímat jakékoli závazky, můžeme vybrat:

 • Sberbank;
 • MDM;
 • VTB 24;
 • UBR.

Zajištěné IP kredity

Bankovní organizace s potěšením vydávají IP kauce na kauci, protože jsou tak přesvědčeni, že půjčka bude vrácena. V případě nezaplacení vypůjčených prostředků budou moci prodat zajištění za účelem obdržení hotovosti. Zajištěním mohou být jak movité, tak rozmanité nemovitosti, bankovní účty atd. Stojí za to vědět, že tyto nabídky úvěrů jsou poskytovány za nižší procento než nezajištěné vypůjčené prostředky.

Množství poskytnutých produktů se může lišit a závisí na hodnotě zajištění. Čím lepší je například byt (elitní lokalita, oblast, rozvinutá infrastruktura okresu atd.) Poskytovaná jako zabezpečení, tím větší je půjčka. Je důležité pochopit, že klient neobdrží 100% tržní hodnoty zajištění. Musíte být připraveni, že banka nabídne asi 60%, i když se toto číslo může značně lišit.

Spotřebitelský úvěr pro jednotlivé podnikatele

Vzhledem k tomu, že soukromý podnikatel je jednotlivec, neexistují žádné překážky pro získání spotřebitelského úvěru pro jednotlivé podnikatele. Žádost může být adresována jakékoli bance a obdržet určitou částku v závislosti na výši příjmu, zajištění nebo záruky. Úrokové sazby se mohou lišit podle banky, požadované částky a doby trvání úvěru.

Podobnou žádost lze podat v mikroorganizaci, která vydává expresní úvěry bez zajištění a záruk. Je však třeba mít na paměti, že budete muset obětovat značné částky na vrácení úvěru, protože finanční organizace jsou vystaveny vysoké úrokové sazbě: jako pojištění v případě nesplácení úvěru a krytí vašich vlastních rizik.

Úvěr na zahájení OP

Bankéři nevidí žádné překážky, aby neuznali začínajícího malého podnikatele při založení vlastního podniku nebo jiného podnikání. Nevýhodou je, že úvěrové instituce jsou vystaveny velkému riziku, protože budou k dispozici pouze vlastní představy podnikatele. Jako bezpečnostní síť nabídne finanční instituce začínajícímu podnikateli malou částku na realizaci svých nápadů.

Hlavní dokument, že podnikatel bude muset vytvořit podnikání od nuly a získat úvěr na otevření IP je podnikatelský plán, a čím gramotnější je napsáno, tím větší je šance na získání finančních investic do svého vlastního spuštění. Úvěr začínajícímu podnikateli do značné míry závisí na tomto dokumentu, protože obsahuje všechny odhadované příjmy a výdaje.

Peníze na propagaci vlastního projektu lze získat nejen v bankách. Stát plně podporuje iniciativy malých a středních podniků. Pro začátečníky můžete kontaktovat centrum zaměstnanosti a představit svůj podnikatelský záměr se svými nápady. Je důležité, abyste se mohli spolehnout na částku rovnající se 58 800 rublům. S rozvojem zemědělského podnikání stojí za to kontaktovat ministerstvo zemědělství Ruské federace za zvýhodněnou půjčku. Své podnikání můžete realizovat kontaktováním Banky malých a středních podniků v rámci programu státní podpory.

Jak získat kredit SP

V počáteční fázi, před podáním žádosti o vypůjčení prostředků, je nutné připravit balíček dokumentů (více podrobností o tom bude popsáno níže). Můžete získat úvěr IP v bance, a požádat o některé z nich on-line. V závislosti na požadované částce může finanční instituce stanovit pro úvěr různé podmínky.

Ne každý je připraven vydávat peníze v procentech začínajícímu podnikateli, aby mohl otevřít a provozovat svůj vlastní podnik. Pro některé podnikatele, kteří spolupracují s bankami, je pro první rok snazší tento problém vyřešit, protože mají důvěryhodný vztah a banky jim mohou nabídnout kontokorent. Pokud podnikatel spolupracuje s institucí déle než jeden rok, pak se tato příležitost může stát opravdovým záchranářem.

Jak získat půjčku na podnikání, pokud potřebujete peníze na nákup vybavení nebo vozidel? Nezapomeňte, že to vše lze zakoupit na leasing. Tato metoda může být prospěšná v tom, že netrvá dlouho, než se dokumenty provedou, a přeplatek bude minimální, pokud bude zcela nulový. Kromě výše uvedeného nezapomeňte na pomoc, dávky a dávky poskytované státem prostřednictvím SME Bank.

Podívejte se na službu pro tvorbu reportů FE online.

Dokumenty pro zápočet SP

Pouze na žádost osoby může být úvěr vydán pouze pro potřeby spotřebitele, a proto bude k tomu vyžadován pas. Jaké dokumenty jsou potřebné pro úvěr IP lze vidět v níže uvedeném seznamu. Je třeba mít na paměti, že každý věřitel má právo požadovat dodatečná potvrzení nebo doklady (prohlášení, statutární dokumenty atd.), A proto je důležité být připraven na tento obrat událostí. Zpravidla ze základních dokumentů, které budete určitě muset předložit bance, bude následující:

 • cestovní pas;
 • vyplněný formulář žádosti;
 • osvědčení o registraci IP;
 • obchodní plán (pro začínající podnikatele);

Zápočet pro jednotlivé podnikatele v Sberbank

Co nabízí největší banka v zemi? Na internetových stránkách se můžete seznámit s podmínkami, které jsou uloženy za účelem získání úvěru pro jednotlivého podnikatele v Sberbank. Nejjednodušší jsou následující:

Jméno

Sazba

Termín

Částka, rublů

Speciální funkce

Expresní kauce

16-23%

6-36 měsíců

300000-5000000

 • nemovitosti a vybavení jsou přijímány jako zajištění

Důvěra

od 19, 5%

až 36 měsíců

až 3 000 000

 • bez zajištění.

Obchodní důvěra

od 18, 5%

až 48 měsíců

až 3 000 000

 • bez zabezpečení.

Zápočet pro jednotlivé podnikatele ve VTB 24

Úvěr pro individuální podnikatele si můžete vybrat ve VTB 24:

Jméno

Úroková sazba

Termín

Částka, rublů

Speciální funkce

Expresní půjčka

14.00-19.00%

až 5 let

500000-5000000

 • minimální soubor dokumentů;
 • rychlé rozhodování.

Otáčení

od 11, 80%

až 3 roky

od 850000

 • slib;
 • provizi za registraci (sazba - od 0, 3%).

Investiční úvěry

až 10 let

Refinancování

Zápočet pro jednotlivé podnikatele v Rosselkhozbank

V závislosti na podmínkách úvěru bude sazba úvěru pro jednotlivého podnikatele v Zemědělské bance záviset přímo. V poslední době se podařilo otevřít několik produktů pro specifické účely:

 • pro nákup vybavení a technologií;
 • pro nákup komerčních nemovitostí;
 • pro nákup pozemků;
 • pro nákup hospodářských zvířat (mladých);
 • pro investiční účely;
 • komerční hypotéka (hypoteční úvěr).

Mezi nové produkty patří zvýraznění produktu „Investiční standard“ s následujícími podmínkami:

 • maximální výše je 6 000 000 rublů;
 • doba poskytování finančních prostředků - do 8 let;
 • zvláštní podmínky - individuální splátkový kalendář, možnost zpoždění až jeden a půl roku.

Úvěr pro jednotlivé podnikatele v Alfa Bank

Získání půjčky pro jednotlivé podnikatele v Alpha Bank je jednoduché. Pro malé podnikatele jsou 2 nabídky a závazek není vyžadován:

Jméno

Částka, rublů

Úroková sazba

Termín

Speciální funkce

Refinancování

500000-6000000

od 14, 00%

až 1 rok

 • zahajovací komise;
 • záruky jednotlivců.

Partner

od 12, 50%

13, 24, 46 měsíců

 • záruky jednotlivců.

Úvěr pro jednotlivé podnikatele v Sovcombank

S minimálním balíčkem dokumentů, můžete získat úvěr pro jednotlivé podnikatele v Sovcombank, a management reporting není nutné. Hlavní výhody - rozhodnutí bude učiněno do 1–3 dnů a auto nebo nemovitost může sloužit jako zajištění - tyto parametry ovlivní úroky a výši úvěru. Zde je to, co může banka dnes nabídnout:

Jméno

Částka, rublů

Termín

Superplus

až 600 000

12-60 měsíců

Na bezpečnost vozu

až 1 000 000

3-60 měsíců

O bezpečnosti nemovitostí

až 30 000 000

60-120 měsíců

Úvěr pro jednotlivé podnikatele v Post Bank

Pokud jde o Bank Post, pro podnikatele nejsou žádné samostatné bankovní úvěry. Nezajištěný úvěr pro jednotlivé podnikatele v Poštovní bance si můžete pořídit na jednoduchém spotřebitelském úvěru:

Jméno

Částka, rublů

Termín

Roční úroková sazba

Speciální funkce

Hotovostní úvěr

50000-1000000

1-5 let

od 14, 90%

 • minimální balíček dokumentů;
 • bez odkazů;
 • v den léčby.

Jen úvěr

30000-50000

1 rok

pevné platby

Zápočet pro jednotlivé podnikatele v bance Otevření

Po dobu až 3 let můžete získat úvěr pro jednotlivé podnikatele v Otkritie Bank. Úroková sazba je pevná a vypočítává se v závislosti na výši spolupráce (služby), je flexibilní. Peníze se vydávají na:

 • investiční rozhodnutí;
 • smluvní financování;
 • kontokorent;
 • doplňování pracovního kapitálu;
 • refinancování;
 • financování.

Pro udržení účetnictví IP online použijte užitečnou službu.

Video: kredity pro jednotlivé podnikatele

Kategorie: