V touze ozdobit se neobvyklým způsobem as krásným doplňkem si lidé často vybírají bradavkové piercingy, i když postup nelze nazvat příjemným a propíchnutí vyžaduje pečlivou péči. Tento typ bodimodifikace je zpravidla považován za převážně ženský a je prováděn v mladém věku. Kromě vizuálních faktorů je nutné brát v úvahu vliv procedury na zdravotní a individuální parametry. Kromě toho, rozhodování o každém piercingu, musíte kontaktovat osvědčeného mistra pracující v hygienicky vhodných podmínkách.

Co je piercing bradavek

Pojem krásy chápou každý člověk svým vlastním způsobem a ten, který ho přitahuje, pouze odcizuje druhého. Piercing bradavky nelze nazvat způsob vyjádření v jeho obvyklém smyslu, protože dekorace v takovém intimním místě není povoleno pro každého. Představuje vodorovný nebo svislý podélný bod, do kterého je vloženo jakékoliv příslušenství. V podstatě se nejedná o nic víc než o otevřenou ránu, která by měla být ošetřena přinejmenším zpočátku s plnou odpovědností a nezapomíná se řídit pokyny velitele.

Proč propíchnout bradavky

Módní trendy, které nutí lidi měnit svůj vzhled různými způsoby, se dostaly do nejintimnějších částí těla. Pierced bradavky jsou dány vidět pouze milovaného člověka, pokud je to dělá za účelem šokující veřejnosti. To je věřil, že ženy, které propíchly v tomto místě, zvýšená sexuální citlivost. Aby to bylo možné zkontrolovat, měl by se propíchnout dobře. Kromě toho se lidé obou pohlaví v některých případech tímto způsobem snaží odstranit nedostatky a tvar bradavky, například jejich asymetrii nebo nadměrné vyboulení.

Piercing

Například, propíchnout uši v desítkách různých způsobů, které prakticky každý kvalifikovaný řemeslník může vyrábět. Piercing bradavek se neliší o velký počet odrůd, ale dává určitou možnost:

 • Proražení bradavky. Piercing se provádí pro pigmentovanou oblast.
 • Prorážení dvorce. Otvor je několik milimetrů pod bradavkou.
 • Piercing do bradavky sám. Zde je vše velmi jasné - dekorace je vložena do samotné bradavky.
 • Různá orientace. Bradavky umožňují experimentovat se směrem díry, která pak bude vložena dekorace. Existují horizontální, vertikální a diagonální typy piercingu.

Piercing šperky bradavky

Tento mírně riskantní způsob, jak bodimodikations, stejně jako všechny ostatní, se začíná nosit krásné doplňky. Jejich volba závisí na typu piercingu. Co se týče kovů, ze kterých se vyrábějí šperky, je lepší dát přednost titanu. V budoucnu si můžete vybrat příslušenství z bioplastů, zlata nebo stříbra. Rozlišují se tyto odrůdy, na jejichž základě se vyrábějí ozdoby bradavek:

 • Pruty. Mohou mít různou délku, kuličky nebo body na koncích.
 • Prsteny. Průměr se volí individuálně v závislosti na pohodlí.

Jak probodnout bradavky

Často, pouhá myšlenka na bolestivý postup zastaví člověka dostat se propíchnout. Bolí to prorážet bradavky závisí pouze na vašem prahu bolesti a kvalifikaci mistra. Je důležité, aby byl přístroj, který je dlouhou jehlou, dezinfikován. Riziko infekce pak může být výrazně sníženo. Samotný proces je následující:

 1. Bradavka je ošetřena speciálním dezinfekčním roztokem, pomocí kterého je možné se vyhnout infekci přes otevřenou ránu.
 2. Pokud si to klient přeje, provede se anestezie mastí nebo sprejů s lidokainem.
 3. Bradavka je ve stavu vzrušení. Zaznamená se bod pro následnou propíchnutí.
 4. Je možné provést propíchnutí jehlou s ozdobou, která je k ní bezprostředně připojena, nebo k jejímu vložení později.

Péče

Piercing jakékoliv složitosti je doprovázen postupy péče o rány. Doporučuje se zkontrolovat u mistra, který práci provedl, jak se během období zotavení starat o bradavku. Obecná pravidla jsou:

 • Bradavky po propíchnutí je třeba léčit antiseptikem a postup opakovat několik dní ve formě obkladů. Poprvé se můžete cítit nepohodlně - je to normální.
 • Přikryjte bradavku obvazem po dobu sedmi dnů a nahoře na omítku. Musíte změnit design několikrát denně.
 • Ženy nemohou nosit pevnou podprsenku a oblečení je lepší používat přírodní tkaniny.
 • Nepokoušejte se vytahovat dekoraci, dokud se neprojeví konec.
 • Vyhněte se koupání v bazénu a otevřené vodě po piercing na měsíc.

Jak probíhá léčení

Mírný zánět - cena piercingu v prvních týdnech. Vyskytuje se bez ohledu na kvalitu provedené práce a na to, jak konkrétně mistr píchal. Piercing bradavky může vést k mírnému otoku, který by měl postupně ustoupit. Kromě toho se po propíchnutí vyskytují také malé krusty a výtok lehké tekutiny. Proces hojení trvá 1, 5 až 2, 5 měsíce.

Pravděpodobné komplikace

Touha přeměnit se a ozdobit se piercingem často vede k katastrofálním výsledkům a vede vás k lékaři. Mezi nimi vystupují:

 • Špatný piercing. Pokud jde o netestovaného mistra, riskujete, že do svého života přidáte slušnou hrstku problémů ohrožujících špatné zdraví. Nejen, že vložené dekorace se budou postupně posouvat, ale i kanály se mohou výrazně deformovat.
 • Infekce. Nejvíce pečlivě při výběru salonu potřebujete ošetřit jeho čistotu a dodržování hygienických norem. Pokud toto zanedbáte, pravděpodobnost infekce rány bude vysoká. Pokud hnis začne vystupovat z místa vpichu, je to důvod, proč se ozve poplach a poraďte se s lékařem.
 • Odmítnutí dekorace Alergie člověka na určitý kov se může objevit po propíchnutí ve formě svědění a vyrážek, které mohou způsobit spoustu nepříjemných pocitů.

Důsledky piercingu

Pokud je to nutné, lze ozdobu bradavek vytáhnout a po chvíli se vyléčit. Je však lepší zvážit klady a zápory piercingu, než se vydáte na pána. Kromě deformace bradavek, pravděpodobnosti infekce a alergie na kov, existují méně nebezpečné následky, které mohou také pomoci rozhodnout, zda je nebo není piercing nezbytný:

 • Dlouhodobý kontakt bradavek s oblečením způsobuje nepohodlí. Na rozdíl od piercingu v otevřených prostorách nelze zabránit tření.
 • Pokud v létě probodnete bradavky, můžete dočasně zapomenout na koupání v rybnících. S otevřenou ranou po propíchnutí by se člověk neměl ponořovat do příliš čisté vody.
 • Piercing je doprovázen sekrecemi, které mohou trvat déle než týden, odnášet je překvapením a obarvit si oblečení.

Je možné kojení?

V online komunitách je často válka mezi matkami, které jsou v opozici vůči tělesným modifikacím v intimních místech, a dívky, které probodly bradavky. Bez ohledu na společný názor, pokud uděláte piercing, budou vaše prsa také přizpůsobena pro krmení vašeho dítěte. Bod je v porézní struktuře bradavky sám, přes kterého mléko je propuštěno. Punkce ovlivňuje pouze malou část. Několik měsíců před vzhledem dítěte se dekorace doporučuje odstranit, ale můžete si to udělat bez ní. Re-do piercing na stejném místě bude nemožné.

Kontraindikace

Se zdánlivou nevinností postupu se to všem neukázalo. Existují nemoci a okolnosti, za kterých je pronikání přísně zakázáno. Mezi nimi jsou:

 • poruchy krvácení;
 • diabetes mellitus;
 • kožní onemocnění jakéhokoliv typu;
 • exacerbace chronického onemocnění;
 • hepatitidy B a C;
 • nachlazení doprovázené horečkou;
 • intoxikace;
 • menstruační období;
 • těhotenství a kojení;
 • alergie na léky proti bolesti při použití anestézie.

Cena

Kolik to stojí propíchnout bradavky, záleží na regionu a ceny konkrétního salonu. Příliš nízké náklady na piercing ve srovnání s konkurenty by měly být upozorněny, ale nadhodnocené často nejsou indikátorem kvality. V Moskvě tento cenový rozdíl vypadá takto:

Postup

Cena

Punkce bradavky

v průměru 3000 rublů

Anestezie

od 300 rublů

Dekorace

od 500 rublů

Video

Kategorie: