Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Zákazníci Sberbank úspěšně využívají službu online k dokončení platebních transakcí a získávání informací o provedených platbách a stavu účtu. Někdy jsou z bezpečnostních důvodů lidé ochotni opustit bankovní služby.

Jak odmítnout mobilní banku Sberbank

Tato služba je placená, ale výhodná pro zákazníky. Balíček navrhuje:

 • Přijímat jednorázové přístupové kódy na mobilní telefon.
 • Rychle převádět prostředky online.
 • Přijímat zprávy o převodech a zůstatcích bankovních účtů.
 • Náhle kartu zablokujte. Tato možnost slouží k zabránění krádeže peněz z účtu v případě, že klient kartu ztratil.

Klientovi je dána možnost odpojit se od balíkových služeb. Důvodem rozhodnutí o zrušení služby může být ztráta mobilní komunikace. Pokud změníte číslo účastníka, můžete číslo odemknout z karty Sberbank. Ztracený telefon nebo staré číslo účastníka mohou být použity třetími stranami k výběru peněz z účtu, proto je nutné odstranit bankovní kartu vázanou na telefon. Pokud ztratíte telefon, musíte okamžitě odstranit mobilní banku Sberbank.

Mobilní banku v Sberbank je možné zcela zakázat. Držitel karty se musí obrátit na pobočku banky a podat žádost, předložit cestovní pas a kartu zaměstnanci banky. O tři dny později obdrží na svém mobilním telefonu upozornění o odpojení bankovních služeb. Je užitečné, aby klient věděl, že když je služba odpojena, bude moci přijímat jednorázové přístupové kódy pro operace prostřednictvím bankomatu. V případě rozhodnutí vypnout mobilní banku Sberbank jsou k dispozici následující možnosti:

 • úplné odstavení z provozu;
 • blokování servisních výstrah a operací;
 • změnit balíček služeb.

Jak vypnout Sberbank mobilní banku přes telefon

Existuje možnost samostatně oddělit číslo z bankovní karty prostřednictvím telefonu horké linky služby podpory banky. Služba je poskytována bankovním klientům po celý den zdarma, ale je těžké se jim dostat. Pokud je spojení úspěšné, můžete mobilní telefon Sberbank vypnout telefonicky po zprávě operátorovi:

 • jejich příjmení, jméno, patronymic;
 • čísla karet;
 • nedávné transakce;
 • kódové slovo uvedené ve smlouvě.

Jak vypnout Sberbank mobilní banku přes SMS

Nezávisle vypnout přenos bankovních oznámení lze vzdáleně z telefonu připojeného k kartě. Mobilní banka Sberbank může být odpojena prostřednictvím SMS zasláním oznámení „Blokovat služby“ bez mezery na číslo 900. V tomto případě budou zprávy poskytované službou a možnost účtovat finanční prostředky online zakázány, ale poplatek nebude pozastaven. Služba oznamování a provádění operací je dočasně zrušena, ale poplatek je zachován v nepřítomnosti peněz na účtu.

Nelze zrušit platbu na dálku, ale existuje možnost změnit tarif a připojit další balíček služeb Sberbank. V rámci tarifu „Ekonomika“ neexistuje „Rychlá platba“ a oznámení. Poplatek za užívání balíčku není účtován, poplatky jsou účtovány za jednotlivé jednorázové nezávislé žádosti a operace. Chcete-li balíček změnit na číslo 900, odešle se SMS zpráva „economy“ a zobrazí se poslední čtyři číslice bankovní karty.

Jak zakázat mobilní bankovnictví přes Sberbank online

Můžete odmítnout přijímat oznámení prostřednictvím internetu na oficiálních stránkách. Musíte odpojit mobilní banku přes Sberbank online nezávisle na počítači ve vašem účtu. Chcete-li se přihlásit, musíte použít vydané ID uživatele, heslo a další kód, který přichází do mobilního telefonu. Funkce zakázání existuje v části nastavení, ale nyní tento způsob odstranění na webu není k dispozici.

Jak zakázat mobilní banku prostřednictvím bankomatu Sberbank

Není vždy možné použít terminál k zablokování služby - ne všechny bankomaty a terminály podporují funkci správy služeb nebo nemají možnost tuto službu deaktivovat. Můžete se pokusit vypnout mobilní banku prostřednictvím bankomatu Sberbank pomocí hlavního menu v bankomatech a terminálech, kde je funkce poskytována. V něm musíte najít stejnou sekci a pak funkci "Zakázat". Po úspěšném pokusu o odmítnutí služby bude trvat tři dny, než bude služba zcela zablokována.

Video: Sberbank off mobilní bankovnictví

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: