Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Poprvé byla linie řemenů posunuta, když dominoval empírový styl. Lehké létající šaty, odříznuté pod prsy nebo zachycené pod pásem, učinily ženu velmi elegantní. První sukně s vysokým pasem se podle odborníků narodila z takových šatů. Jaký typ tvaru se vejde a jak se neztratit v různých modelech?

Tato sukně je vhodná pro vysoký pas

Stylisté souhlasí s tím, že neexistuje žádná ženská postava, která by taková věc nebyla ozdobena, kdybyste si ji vzali s myslí. Před zapamatováním si pravidel pro výběr ideálního modelu však vezměte v úvahu vlastnosti takové siluety. Sukně s vysokým pasem se vyznačuje tím, že:

 • modely sousední siluety vymezují boky a přitahují k nim pozornost;
 • všechny možnosti, bez ohledu na styl, zdůrazňují pas a vizuálně ho zužují;
 • nafouknutá linie řemínku opticky prodlužuje nohy;
 • posunu nahoru pas dává pocit natažené postavy.

Tyto nuance vám umožňují zobrazit několik tipů:

 1. ženy bez výrazného pasu, tato sukně pomůže harmonizovat proporce;
 2. majitelé nízkého růstu takový model budou tahat;
 3. s tendencí korpulence zúžit postavu nebude fungovat;
 4. odborníci doporučují nezavádět takové věci do šatníku žen s těžkou kostí, vyztužené typem jablka.

Jak si vybrat a co nosit

Kromě obecných vlastností, taková věc má několik nuancí, které závisí na konkrétním stylu. Při výběru modelu musíte být opatrní, zejména pokud se rozhodnete koupit takovou věc v internetovém obchodě a nikoli offline. Neměli byste se zaměřit na cenu, ale na soulad siluety s vlastnostmi vaší postavy:

 1. Dívky krátkého vzrůstu by měly odkazovat na dlouhé modely. Je nežádoucí, aby se džínové možnosti nad kolenem - mohou ošklivé "řez" tělo.
 2. V přítomnosti volumetrické horní části, je doporučeno koupit tulipán sukně: velmi úzké siluety budou příliš zřejmé, důraz na linii hrudníku a ramen.
 3. Volumetrické těžké spodní dobře létání styly, které mají lepení nebo boční řez.

Vybudovat módní soubory s takovou sukní je velmi jednoduché. Hlavní je zapamatovat si, že je vhodné zaplnit horní část dovnitř, jinak se zest zmizí. Příliš objemné by nemělo být, že nebyla žádná silueta disharmonie. Co mohu nosit s vysokou pasovou sukní? Profesionálové nabízejí tyto nápady:

 • Tělo - ideální volba, ale pouze pro majitele harmonické postavy. S tendencí k corpulence, by se neměla hodit kolem vrcholu.
 • Boty, doporučujeme zvolit s podpatky, pokud nedodržujete sportovní styl.
 • Obchodní modely (většinou „tužka“) mimo kancelář, které vyžadují přísnou halenku, jsou dokonale kombinovány s krátkými vrchními krajkami.
 • Ženský sportovní styl není podivná fráze, ale realita, pokud přidáte alkoholickou košili a kostkovanou košili do džínové mini sukně s vysokým pasem.
 • Demi-season modely vyrobené z tlustých tkanin mohou být nošeny, doplňovat pletené roláky a dlouhé vesty, nebo dresy velkého pletení.
 • Černé kožené sukně s vysokým pasem jsou skvělé pro párty nebo jiné neformální gala akce. Skvělá kombinace - s botami na těžké platformě, masivním doplňkem a prostými svetry. Pro každodenní nošení může být vrch reprezentován volnou halenkou bez rukávů v neutrálním odstínu.

Módní sukně s vysokým pasem

Stylisté doporučují, aby nebyli slepě vedeni trendy současné sezóny, které se velmi rychle navzájem nahrazují. Je moudřejší studovat soulad věcí se stylem, po němž následuje žena I když se vám líbil model sukně s vysokým pasem, nezapadal do výběru předních módních komunit, může najít své místo v šatníku. Jediné, co je silně ovlivněno sezónními trendy, je schopnost najít a koupit požadovaný model za výhodnou cenu. Pokud věc není v módě, je pravděpodobné, že není v běžných obchodech.

Klasická tužková sukně

Office možnost dna, která je uznávána jako relevantní pro všechny oblékání, ne vždy vypadá nudně. Tradiční přísná černá nebo šedá úzká sukně s vysokým pasem je velmi dobrá. Tento model doplněný jasnou blůzou vytvoří efekt skryté sexuality. Délka této sukně - většinou na koleno nebo mini. Je pravda, že tato možnost je nevhodná, ale je vhodná pro procházku nebo večer v klubu.

Fluffy bell sukně

Silueta, narozená díky Christian Dior v polovině minulého století, je stále relevantní. Tulipán nebo bell sukně zůstává mimořádně ženský, elegantní věc, která nevyjde z módy. Ona je stejně působivá může dívat se na štíhlé dívky a pevně složené, s vysokým růstem a miniaturní. Má tendenci vytvářet úzké úzké boky. Správný řez vyvažuje „typ lichoběžníkového“ typu. Klasické kombinace pro tuto sukni:

 • bílé tenké halenky;
 • kombinéza s vrcholem ve tvaru M;
 • bundy s pálením.

Lemovaná sukně s gumičkou

Takový model je odlišen od Dior tulipánu nedostatkem objemu - silueta na bocích je téměř vybavena. Sukně vypadá dobře na dívkách s ladnou a krátkou postavou, protože přidává vertikální linii. Nejtypičtější jsou modely se záhyby a „vánočními stromky“ - několik horizontálních řad stejné šířky. Trendem sezóny 2022-2023/2016 se staly krátké tylové sukně s vysokým pasem s elastickým lemem.

Midi sukně

Taková věc vypadá úžasně na štíhlých dívkách vysokých a dává postavě ženskosti. Středně sukní tandem světlé barvy a vestavěná halenka je večerní oblečení, které se ideálně hodí pro malou tašku nebo spojku. Pro každodenní nošení by měla být halenka nahrazena džínovou nebo bavlněnou košili, ale bez chytlavého potisku. Mezi neobvyklými siluetami sukní midi délky je nutné volit asymetrické styly z lehkých tkanin - to je vynikající volba pro léto.

Modely Maxi Length

Varianty dlouhých sukní jsou převážně klasické siluety. Jedná se o přímky nebo ty, které jsou připevněny ke spodní části modelu - slunce ve všech jeho variantách. Sukně na podlahu by neměla bránit pohybu žen. Výsledkem je, že i modely rovné silueta (tzv. „Trubky“) jsou poměrně široké, pohodlné a nutně sestavené na pás. Je nežádoucí nosit vysoké sukně dlouhé sukně majitelům vysokých, zejména v tmavých barvách, které zvýrazňují svislé čáry ještě aktivněji.

Cena sukní s vysokým pasem

Náklady na takovou věc závisí na typu a množství látky strávené na jeho šití, povědomí o značce a přítomnosti módních trendů. Nižší cena je pro masový trh nika - populární a cenově dostupné značky jsou Zara, Zolla, Mango, atd.:

Model

Cena, str.

Dlouhá sukně na podlahu

1900-3200

"Tulipán" na koleno

1400-2700

Tyl sukně

2500-4000

Krátká kožená sukně

1000-3500

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: