Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Helminty mohou v lidském těle trvat roky. Paraziti mohou způsobit vážné poškození zdraví a vést k různým onemocněním. Farmaceutika nabízí mnoho léků, které mohou zničit červy a jiné parazity. Při aplikaci takových nástrojů je důležitá nejen efektivita, ale i jejich bezpečnost.

Tablety Troychatka parazity

Pro zbavení se hlístů parazitology se doporučuje Troychatka Premium - biologicky aktivní přísada (BAA) do potravin. Triplets parazit tablety jsou také nabízeny jako obecný tonický přípravek pro zlepšení stavu trávicího traktu. Nástroj se skládá z rostlinných složek, jejichž synergie umožňuje maximálně odhalit své vlastní biologické vlastnosti v boji proti helminthům a znásobit vzájemnou aktivitu, čímž se zvyšuje celkový výsledek.

Hlavními složkami potravinového doplňku jsou rostlinné extrakty známé pro své anthelmintické vlastnosti: hřebíček, kořen zázvoru a oves. Vzorec, nazývaný „triáda“, je navíc obohacen o plody ořechu - účinným prvkem, jehož antiparazitická vlastnost je potvrzena výzkumem vědců. Výsledek interakce všech složek zvyšuje účinnost léčiva s kratším průběhem použití ve srovnání s prostředky podobného účelu.

Kromě toho nejsou v kompozici žádné agresivní prvky, které jsou přítomny v produktech podobného účinku - tyran a pelyněk. Vzorec je založen na tradicích využívání potravin s minimálními vedlejšími účinky na tělo. Složení: hřebíček, ovesné vločky, sušený zázvor, suchý extrakt z ovsa a vlašských ořechů, antikombs - stearát vápenatý a oxid křemičitý.

Pokyny Triplet Premium

Indikace pro užívání léčiva:

  • zbavit se červů;
  • profylaxe červů, antimikrobiální působení;
  • normalizace trávicího traktu.

Doplňky zlepšují stav trávicího traktu při invazi parazitů, stimulují vylučování červů a toxinů z těla, výsledky jejich vitální činnosti. Vzhledem k tomu, že prémiová výuka triády zajišťuje normalizaci fungování střeva, produkci trávicí šťávy, přítomnost některých gastrointestinálních onemocnění je považována za kontraindikaci jejího užívání. Trojice od červů vyžaduje koordinaci s lékařem.

Kontraindikace užívání přípravku:

  • osobní nesnášenlivost složek;
  • těhotenství, kojení;
  • erozivní gastritida, žaludeční vřed.

Jak pít Troychatku

Lék je určen pro dospělé, dítě starší 12 let po dobu 5-6 týdnů. Denní dávka šesti tobolek dodává tělu dietní vlákna v objemu 210 mg, což je 11% požadované rychlosti. Instrukce poskytuje dva režimy, jak pít triádu:

  1. Dvě kapsle třikrát denně během jídla.
  2. 1. den - jedna dávka dvou tobolek; 2. den - dvě kapsle dvakrát; 3-7 dnů - dvě kapsle třikrát denně; 8-14 dní - dvě kapsle každý týden.

Druhé schéma je mírné působení na tělo. Během recepce může způsobit mírné nepohodlí ve střevech, oslabení židle, nevolnost, únavu. To je způsobeno aktivním uvolňováním toxinů parazity z působení prostředí, které je pro ně škodlivé, a proto je dávkování kouření poskytováno osobám citlivějším na projevy symptomů. Bez ohledu na režim, který si zvolíte, jak si vzít triádu, je na konci recepce pro účinnost žádoucí, aby trvalo až tři měsíce, dvě tablety každých 7 dní.

Cena za Triplet Premium

Droga je levná, dostupná pro nákup nejen v řetězci maloobchodní lékárny, lze ji snadno objednat nebo zakoupit z internetového obchodu. Cena prémie Troychatka se vyznačuje její dostupností a činí 126-139 rublů za balení 40 kapslí (pro region - Moskva, Moskevská oblast). Cena v katalogech online lékáren je obvykle nižší, ale musíte zvážit náklady na dopravu.

Video: trojice z parazitů

Recenze

Elena, 40 let

Chtěl jsem vyčistit tělo červů. Předpokládá se, že každý má hlísty a měl by být od nich pravidelně čištěn. Evalar a další vyrábějí takové nástroje. Vybral jsem si trojnásobek z červů se zázvorem a vlašskými ořechy. Viděl 1, 5 měsíce. Mírně nevolno během recepce, teď cítím světlo a střeva fungují jako hodiny. Moje zpětná vazba je pozitivní!

Alexey, 60 let

Lékárny nabízejí mnoho doplňků stravy. Prémie Troychatka se zajímají o biologicky aktivní látky. Rozhodl jsem se vyčistit parazity. Během recepce došlo k pohybu střev, pak se vše vrátilo do normálu. Užívám tento lék jednou za rok. Jsem rybář, raději jím rybu a musím se postarat o to, abych předcházel tělu z červů.

Svetlana, 55 let

Rozhodl jsem se napsat recenzi po boji proti parazitům v těle. Myslel jsem, že budu dělat bylinné infuze sám, ale bylo to těžké a problematické, a pak jsem v lékárně viděl hotový přípravek vhodné formy uvolňování v kapslích. Cena se také hodila a léčebná směs byla oblíbená - éterické oleje, výtažky ze zázvoru, ořech, oves. Alergie se nevyskytly, čištění bylo mírné.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: