Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Dobře zvolený účes je důležitou součástí promyšleného ženského obrazu. Výběr účesu závisí na délce vlasů, konturách obličeje, chuti a individuálních přáních zástupců slabšího pohlaví. Při výběru účesů pro kulatý obličej pro středně dlouhé vlasy je důležité mít na paměti nejen módní trendy sezóny, ale i vnitřní pohodlí v novém snímku.

Vlastnosti kulatého obličeje

Chubby dívky vždy přitahují pozornost měkkými rysy, které dávají ženskému obrazu pocit bezprostřednosti, otevřenosti, laskavosti, lehkosti. Charakteristické rysy zaoblených ploch mají přibližně stejnou šířku a výšku oválu, přítomnost druhé brady. Další funkce:

 • zaoblená brada;
 • stejnou šířku lícních kostí a baculatých tváří;
 • široká čela.

Výběr účesů

Při rozhodování o účesu se žena snaží skrýt vnější nedostatky, zatímco se snaží příznivě zdůrazňovat její výhody. K tomu, aby obraz získal výrazný tvar, je třeba baculatý důraz klást na svislé prodloužené linie. Aby nedošlo k omylu s výběrem účesu, je důležité věnovat pozornost těmto důležitým bodům:

 1. Kadeře by měly být středně velké. Při výběru malých kudrlinek dosahuje dívka opačného efektu (a bez této široké tváře se vizuálně stává ještě širší).
 2. Je také lepší nedělat zadní zdvih střední délky vlasů: s otevřeným širokým čelo, je vhodné skrýt uši.
 3. Doporučuje se vzdát se objemných a širokých rán rovnými řezy, protože jejich přítomnost vizuálně protahuje obličej.
 4. Podle zákazu spadají přímé dělení, horizontální sekce, stylisté doporučují vybrat asymetrické účesy.
 5. Vysoké vrcholy a zvýšený výstřih prodlužují obličej, takže tyto modely jsou vhodnější pro baculaté dívky.
 6. Zaoblené, sférické srážky dělají obličej širší, je lepší „vyzkoušet“ vícevrstvé srážky, například žebřík, kaskádu se šikmými rány a rozloučení pro průměrnou délku vlasů.
 7. Doporučuje se zvlnit konce vlasů z obličeje tak, aby byl pohled otevřený a lícní kosti vypadaly ostřejší.

Módní účesy pro kulatý obličej

Chubby dívky jsou často ostražité experimentovat s obvyklým způsobem, s ohledem na jejich ocasy jsou vysoké ocasy, nedbalý svazky nebo klasické chlupy. To je mylný názor, protože pro kulaté tváře stylistů snadno vybrat ženský, harmonický a krásný účes, který příznivě zdůrazňuje zásluhy a zakrývá nedostatky vzhledu. Volba možností pro střední délku vlasů je obrovská, hlavní je dodržovat doporučení profesionálního kadeřníka.

Kaskáda

Asymetrická kaskáda s ostrými nerovnostmi linky - výběr moderních dívek, které jsou zvyklé na experimentování s jejich vzhledem, mají tendenci vypadat jasně, elegantně, sofistikovaně. Tento model účes odstraňuje pozornost z kruhovitosti, vizuálně prodlužuje tvar obličeje. Kromě toho je univerzální možností pro všechny příležitosti. Tučný obrázek lze například vytvořit, pokud si vlasy narovnáte mimo železo. Chcete-li vytvořit jemný obraz, je lepší je zvlnit kulmou dovnitř a upevnit je lakem. Rány by v každém případě měly být šikmé, rozdělené - asymetrické.

Se stylem tohoto účesu nevznikají problémy. Po umytí hlavy při sušení musí být středně dlouhé vlasy uvnitř mírně zvlněné, zatímco horní část hlavy je objemná a bujná. Majitelé neposlušných kudrlinek musí klást kaskádu obtížněji, protože k vytvoření harmonického obrazu je navíc nutné použít žehlení a lak. Výsledek však bude příjemně překvapen jeho bezvadností.

Bob-caret s prodloužením

Při výběru takového účesu jsou vlasy na zadní straně hlavy kratší (vyčnívá nahoru), přední strana je prodloužena. Ovál obličeje se tak stává vizuálně delší, zatímco baculaté tváře, široké lícní kosti a masivní krk vypadají tenké a půvabné. Bob-caret s prodloužením je ideální pro dívky a dospělé ženy, které jsou majiteli zaoblené tváře a střední délky vlasů. Je žádoucí, aby rozdělení a rány šikmo, jinak můžete zkazit konečný výsledek a nápad prodloužit obličej.

Chcete-li dát obrázek prvek novosti a bezprostřednosti, účes bob s prodloužení může být mírně zkroucené. Tvar je zachován, mění se délka. Doporučuje se, aby se malé nepoddajné kadeře, které jsou určitě opravit lak. Tento účes vypadá stylově, a to je dobrá příležitost poněkud diverzifikovat obvyklým způsobem. Střední vlasy pro tuto verzi účesu nejsou vhodné.

Absolvoval auto

Výběr účesů pro baculaté, doporučujeme se zaměřit na tento model. Pro pokládku tříděného vozu není třeba trávit spoustu času a úsilí, ale výsledný obraz potěší jeho bezprostředností. Účes je dobrou kombinací čtverce a kaskády, která je relevantní pro ženy všech věkových kategorií. Brada je vizuálně zaměřená, lícní kosti jsou úzké, široké čelo už přitahuje pozornost.

Chcete-li vytvořit odstupňovaný čtyřdílný kus na hlavě, klient nejprve provede klasickou čtyřnásobnou o něco nižší úroveň, než je úroveň ramene, pak se provede žebřík, aby se zabránilo symetrii nežádoucí pro baculaté ženy. Ukazuje se, že v horní části vlasů je kratší, takže pocit objemu je vytvořen. Spodní řada je naopak protáhlá. Jedná se o kompromisní variantu pro ženy s jakoukoliv strukturou vlasů, ať už se jedná o zlobivé kadeře nebo dokonale hladké prameny. Optimální délka je střední (mezi úrovní brady a ramen).

Stránka

Při výběru účesu pro střední vlasy pro kulatý obličej je důležité zvážit strukturu vlasů. Pokud jsou tenké, kadeřníci doporučují účesy, které dávají vnější hustotu a objem. Optimální délka je od brady po ramena. Pro zakrytí viditelného zaoblení tváří by měl být okraj šikmý, asymetrický, roztrhaný. S ostříhanou stránkou se dívčí tvář stává tenčí, podlouhlou, zatímco tváře se vizuálně potopí, krk vypadá déle.

Chcete-li řádně provést takový účes na průměrné délce vlasů, je třeba mírně zvlnit kadeře na koncích, přičemž většina objemu na korunce. Pro spolehlivou fixaci nelze lak použít, doporučujeme jej nahradit pěnou nebo pěnou. Takovým způsobem si na hlavu vytvoří pocit lehké nedbalosti, bezohlednosti.

Srážky s rány

Příliš zkrácené srážky pro kulatý obličej nejsou vhodné, kompromisní možností jsou středně dlouhé vlasy. Moderní stylisté nabízejí širokou škálu modelů, které harmonicky doplňují jakýkoli ženský obraz. Některé baculaté dívky věří, že rány pro tento tvar obličeje nejsou vhodné. Další špatný názor, hlavní věc - vybrat správný styl. Níže jsou uvedeny průměrné srážky pro kulatý obličej s rány:

 1. Bob-caret s prodloužením vypadá perfektně s asymetrickým třeskem. Tvář se otevře, čelo není tak široké. Toto je oblíbená verze mnoha celebrit Hollywoodu.
 2. Na stránce účesu v průměru vlasy šikmé rány vizuálně prodlužují ovál obličeje a korigují zaoblení tváří. Dodatečné množství a objem v tomto designu není vítán. Nádhera jen oblévá obličej, skrývá ovály.
 3. Žebřík Při výběru takového účesu pro baculaté dámy je důležité si uvědomit, že řezy by měly být asymetrické a rány by měly být šikmo ušpiněny na stranu. Takže jí chybí oko, vizuálně vytváří kulatý obličej oválný, protáhlý.
 4. Pixie. Při výběru takového modelu je obzvláště důležitá přítomnost roztržených bočních rán. Zadní část hlavy je vysoká a svěží, vlasy střední délky jsou řezány zuby. Aby bylo možné udržet nově nabyté proporce obličeje, budete muset při natáčení rozčesávat nehty.
 5. Vícevrstvé účesy. Vrstvené prameny dávají obraz lehkosti a originality, hlavní věc je, že by neměly být česány dozadu, ale jdou po stranách, pokrývají tváře, lícní kosti, uši, část kulatého obličeje. Se šikmými řezy na průměrných vlasech vypadají vlny krásně, takže takové modely jsou vhodné pro majitele kudrnatých zámků.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: