Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Každá žena chce být štíhlá a krásná. Krása však závisí nejen na vzhledu, ale také na vnitřním stavu, pocitu lehkosti, čistoty a spokojenosti s tělem. Toho lze snadno dosáhnout, pokud budete pravidelně jíst zdravý, téměř magický zeleninový salát s původním názvem "Whisk".

Výhody šlehacího šlehače

Známý fakt: stav našeho zdraví přímo závisí na stavu našich střev. Koneckonců, pokud je čistý a funguje normálně, cítíme se plná síly a energie. Pokud sbírá množství nezdravých odpadních produktů lidského těla - zhoršuje se stav kůže, snižuje se imunita, vyvíjejí se různé nemoci. Abychom se těmto problémům vyhnuli, je nutné čas od času poskytovat svým střevům hluboké očištění sebraného odpadu.

Existují různé způsoby čištění - někdo používá ricinový olej nebo rostlinný olej, někdo používá klystýr, ale je to jemnější, užitečnější, dokonce i příjemná možnost uklidit vaše střeva a zároveň ztrácet trochu větší váhu - prostě udělat zázračný čistící salát. Věřte mi, že to není přehnané - takové jídlo je pro naše tělo opravdu velmi cenné. Výhody bělení salátu jsou v následujících vlastnostech:

  • pomáhá čistit střeva před nahromaděnými toxiny a toxiny;
  • normalizuje trávení;
  • přispívá k účinnému hubnutí, zvyšuje aktivitu střevní motility;
  • Má laxativní vlastnosti, proto je vynikajícím prostředkem pro kontrolu nepravidelné stolice;
  • příznivý vliv na střevní mikroflóru - na celkový stav těla;
  • pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi.

Nicméně, ne všichni lidé vyhovovali tomuto způsobu čištění. Lékaři nedoporučují jíst koštětový salát lidem, kteří trpí různými žaludečními chorobami. Mezi nimi - vřed, gastritida, zvýšená kyselost. Diabetici by se také neměli připojovat k této metodě čištění střev nebo hubnutí - použití zeleninového kartáče může způsobit více škody než užitku.

Salátový štětec na hubnutí

Možnosti použití salátového kartáče pro hmotnostní ztrátu hmotnosti. Můžete uspořádat individuální půdní dny. Pokud chcete rychle ztratit a hodně - jít na týdenní dietu na jeden salát, ale v tomto případě budete potřebovat hodně vůle moci a žádné zdravotní problémy. Můžete střídavě dny na salát s bílkovinami dnů, a pokud nechcete, aby se zdržet ve stravě, můžete jíst latku pouze ráno nebo můžete jen nahradit večeři s ním - proces hubnutí bude hladký a bezbolestný, i když to bude trvat o něco déle.

Salát Panicle Cleanser

Tento salát je vyroben výhradně z čerstvé zeleniny nebo ovoce bohaté na vlákninu a hrubé vlákniny, které působí jako laťka pro střeva, takže nezanechává žádné stopy potravinového odpadu nebo patogenní mikroflóry. Výrobky, které prošly tepelným zpracováním, již nebudou mít takové silné čisticí vlastnosti. Salát Panicle k čištění střev je lepší vařit pouze ze zeleniny - pak čištění bude důkladnější a hluboké.

Kalorií salátový šlehač

Hlavní složky takového jednoduchého pokrmu jsou nízkokalorická čerstvá zelenina nebo ovoce. Je logické, že obsah kalorií v salátu Panicle bude poměrně nízký, a pak se kalorií hromadí díky rostlinnému oleji, který je miskou naplněn. V závislosti na složkách na talíři bude stanoven obsah kalorií v salátu. Zpravidla to není více než 65-70 kalorií na 100 gramů. Pokud dokonce sníte jeden a půl kilogramu salátu za den, celkové množství kalorií za den nepřekročí 1000 kg.

Šalát Recept štětec pro hubnutí

Jakmile začal salát získávat popularitu, byly tu desítky jeho variací. Můžete dokonce najít pouze recepty ovoce, dovolené s česnekem, ořechy nebo švestky, pikantní - s přidáním koření. Nicméně klasický recept na salátový štětec na hubnutí, kde základem bude následující zelenina:

  • zelí (bílé nebo červené);
  • surová řepa;
  • mrkev;
  • rostlinný olej a citronová šťáva.

Recept jakéhokoliv pokrmu lze interpretovat na základě jeho gastronomických preferencí. Můžete jednoduše změnit přísady klasického receptu, nahradit například obyčejné bílé zelí z Pekingu, místo mrkve přidat stonky celeru, okurky nebo jablka, přidejte stroužek česneku nebo zelení do salátové chuti (petržel nebo kopr je perfektní). Pokaždé, když se objeví nové jídlo. Pouze zde byste neměli odmítnout z řepy - řepa hraje nejdůležitější roli v procesu čištění, protože má silnou projímavou vlastnost.

Proces výroby tohoto salátu je elementární. Nejdříve je nutné zeleninu dobře umyt a rozsekat vhodným způsobem: nakrájejte na malé proužky, rošt nebo nakrájejte na malé kostky. Poté připravte obvaz: v oddělené misce, promíchejte pár lžic rostlinného oleje (je lepší vzít olivu nebo sezam) s lžící citronové šťávy. Přidejte zbývající ingredience, promíchejte. Zelenina má stejný poměr (můžete trochu více zelí).

Video: Salát pro hubnutí a čištění střev

Recenze

Elena, 23 let

Jsem velmi rád, že jsem se naučil recept na tento nádherný salát. Pomohl mi zhubnout a také se vyhnout hormonální léčbě. Jím šlehač k večeři s nějakým masovým pokrmem (jak mi poradil odborník na výživu). Odmítla jsem mouku a sladká, omezila jsem také množství soli. Za rok to trvalo 20 kg, testy se vrátily do normálu, zdravotní stav se zlepšil.

Valentine, 55 let

V jeho 55 berry znovu. A to vše díky takové nádherné zeleninové štětce! Pravidelně vykládám jen na salát, snažím se hodně chodit. Vyrostla, rostla, přílivy a odlivy klesly, bylo by žádoucí chvění. Přítelkyně jsou takovými metamorfózami překvapena, neustále žádají, aby odhalili tajemství jejich omlazení. Muži dávají pozor. Pěkné!

Inga, 32 let

Na televizi jsem se naučil recept na léky, rozhodl jsem se to zkusit. Je pravda, že po citronové šťávě mám silné pálení žáhy, jdu bez ní - salát plním jen olivovým olejem. Je to trochu větší váha, a já jsem se nebude hubnout, ale pouze na čištění střev. Čistím se jednou týdně - kůže svítí, viry se nelepí, tělo funguje jako hodiny.

Natalia, 27 let

Salát Turk mi poradil příteli. Je naléhavé zhubnout do léta. Týden na jednom salátu to nevydržel, jedl jsem na snídani a večeři. Pomalu, ale jistě ztrácí váhu. Opravdu se mi líbí tato technika - nepotřebujete moc času vaření, pokaždé můžete přidat novou přísadu a získat novou chuť. Šlehač opravdu funguje! A velmi vysoká kvalita.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: