Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Časy dlouhých nehtů ubíhají, dávají cestu na legitimní místo praktičtější, úhlednější a neméně sexuální podoby. Někdo si nemůže dovolit růst "drápy", jiní - nefunguje. Manikúra pro krátké nehty může být elegantní a módní - to je to, co ženy potřebují vědět. Není nutné se stydět a skrýt pera, musíte najít dobrý design.

Manikúra nápady pro krátké nehty

Moderní fashionistas musí zářit v každém prostředí. Mnoho variant manikúry bylo vynalezeno pro konkrétní případ, protože tam není tolik univerzálních vzorů. Krásná manikúra pro krátké nehty překvapí svou elegancí a jednoduchostí. Existuje mnoho nápadů na vědomí. Stačí se jen rozhodnout v souvislosti s oslavou, která na vás čeká, s nutností dodržovat speciální pravidla nebo jen s ročním obdobím. Jednoduché verze se snadným provedením často vypadají neobvykle a originálně, takže je neodstraňujte okamžitě.

Módní manikúra 2022-2023

Existuje mnoho možností pro ženy módy:

 1. Letošní manikúra ombre se dostala do módy - hladký, dokonce vágní přechod z jedné barvy do druhé. Často se používá pro tyto laky s malým třpytem.
 2. Neméně populární je dvoubarevná verze aplikace. V jednom případě spojte dva laky na jeden hřebík. V jiné verzi je konkrétní prst zvýrazněn jinou barvou, zbytek je namalován jedním tónem.
 3. Moden a měsíc nail art - liší se vytvořením díry na základně s použitím laku na „horní“ část nehtové desky. Výhody měsíční manikúry je mnoho. Hlavní výhodou je schopnost vizuálně prodloužit krátké nehty.

Svatba

Často si ženy vybírají na svatbu bílou manikúru. Na tento zvláštní den chtějí vypadat brilantně. Výzvou je cítit se bezvadně a jasně. Pro vytvoření požadovaného obrazu je vhodný typ manikúry. Používá pouze bílé, světle růžové tóny. Také všechny druhy kamínků, flitrů, bujónů a krajek nebudou zbytečné. Není třeba stavět dlouhé nehty a honit stereotyp. Nevěsta by neměla jiskřit obrovské "hrany" v kamínky. Tipy:

 • vyzkoušejte jemnou manikúru s jiskrami;
 • aplikovat francouzsky na krátké nehty s ozdobným vzorem;
 • hlavní věc - žádné jasně červené nebo černé nástěnné malby!

Do školy

Teen dívky v jejich touze vyniknout, být stylový může jít příliš daleko. Nemyslí si, že červená nebo černá manikúra není vhodná pro návštěvu vzdělávací instituce. Neutrální barvy se zdají nudné, i když to tak není. Můžete udělat světlo, ale ideální pro školní manikúru, pomocí béžové, šedé, světle růžové barvy. Aby bylo možné pastelní tóny mírně diverzifikovat, lze jeden nehet odlišit lakem nebo třpytem nebo vzorem. Geometrické tvary jsou nyní populární, jejichž efekt je tvořen vodorovnými nebo svislými pruhy.

Nový rok

Taková významná oslava se neobejde bez zajímavé zimní manikúry. Každý rok se vyznačuje barevným rozsahem, ale novoroční manikúra je spojena množstvím kreseb v podobě sněhuláků, vánočních ozdob, sněhových vloček a dalších příjemných věcí do srdce. Používají se kamínky, bouily, světlé barvy pro hlavní nátěr. Výsledkem je, že i krátké nehty vypadají úžasně a péče o ně je mnohem snazší. Mnoho lidí oceňuje klasickou nebo barevnou bundu a pod ní můžete kreslit atraktivní luky nebo jednoduché kudrlinky.

Na jaře

Jarní manikúra potěší oko svěží barvou. Často je tu vápno, tyrkysová, růžová. Ženy chtějí na svých nehtech vidět různé pestré květiny a srdce, není to nic pro to, že jaro je časem milovníků. V tomto teplém období, stejně jako v létě, si mnozí dovolují natírat nehty v nejodvážnější barvě a vybírat stejný vzor. Zdánlivě nekompatibilní tóny jsou kombinovány a design je neobvyklý. Jarní a letní návrhy často zahrnují:

 • tropické;
 • ovocná;
 • námořní;
 • Leopardské motivy.

Jak udělat krásnou manikúru doma

Denní péče je důležitá i pro velmi krátké nehty:

 • Potřebují podat, dát správnou formu a krmit se vanou. Majitelé dlouhých prstů mohou udělat čtvercové měsíčky, zbytek je lepší zvolit klasický ovál.
 • Je důležité odstranit kutikulu pomocí speciálních nástrojů, které ji předem změkčují. To vizuálně prodlužuje nehet, takže je dobře upravený.
 • Mezi povinné postupy a leštění desky se speciálním měkkým pilníkem na nehty. Poté se nehty stávají hladkými a lesklými.

S gelovým leštěním

Pro práci s šelakem (gelový lak) budete potřebovat tyto nástroje:

 • ultrafialové lampy;
 • odmašťovadlo;
 • základní nátěrové činidlo;
 • pilníky na nehty různé tvrdosti;
 • gel polish (oblíbené barvy);
 • povrchová úprava.

Manikúra na nehtech malé délky se ukáže jako krásná v domácích výkonech, pokud se budete řídit technologií práce s gelovým polštářem. Pomůže vám to krok za krokem:

 1. Připravte si nehty pro práci. Ořízněte nebo posuňte kůžičku. Dejte nehty stejný tvar pomocí pilníku na nehty.
 2. Nechte nehtovou desku promíchat měkkým pilníkem, dokud nebude odstraněna drsnost.
 3. Defatujte pomocí speciálního nástroje (nazývá se "prep").
 4. Naneste základní vrstvu a věnujte pozornost konci nehtové desky. Vysušte na lampě po dobu 1 minuty.
 5. Naneste barevný gel na leštění s lehkými pohyby od základny ke špičce nehtu. Vysušte každou vrstvu (doporučuje se chodit dvakrát).
 6. Krycí desku zakryjte vrchním nátěrem, lampu uzavřete.
 7. Naneste olej na kůžičku, navlhčete ruce krémem.

S kamínky

Krátké nehty jsou často zdobeny kamínky, ale doma je snadné s nimi pracovat. Budete potřebovat:

 • lepidlo (vezměte ho zejména pro práci s nehty, abyste je nepoškodili);
 • oranžová tyčinka nebo párátko;
 • kamínky;
 • barevný lak.

Manikůra design pro krátké nehty s kamínky se vyznačuje rozmanitostí, takže musíte potěšit alespoň jednou. Bílé i vícebarevné kamínky lze aplikovat na černý nebo hnědý lak, lemovat je nebo vytvářet vzor. Na základě bílé barvy, modré, zlaté, růžové oblázky vypadají dobře. Kontrast není vždy úspěšný, proto se na neutrální tóny často používají průhledné kamínky. Pokud jste se rozhodli pro květiny, můžete pokračovat na první lekci o práci s kameny:

 1. Na připravené nehty naneste dvě vrstvy základního laku. Před použitím druhého nechte zcela vyschnout.
 2. Použijte průhledný vzor lepidla, který vytvoří kamínky.
 3. S trochou tyčinky namočenou ve vodě nebo párátku nadzvedněte oblázek a rychle ho položte na lepidlo. Vyplňte výkres.
 4. Můžete použít fixační prostředek, ale velké kameny ztratí svůj lesk. Pokud máte profesionální lepidlo, manikúra neohrožuje.

Naučte se, jak udělat krásnou vínovou manikúru s kamínky.

Francouzská manikúra

Chcete doma vyzkoušet francouzštinu? Nejprve potřebujete:

 • bílé a béžové (nebo světle růžové) laky;
 • průhledná základna;
 • vzorník;
 • fixátor.

Od první chvíle perfektní francouzská manikúra nikdy nefunguje. Proto buďte trpěliví a pokračujte.

 1. Odstraňte kůžičku, odložte nehty, vyleštěte nehtovou desku.
 2. Naneste čistý lak, nechte uschnout.
 3. Hřebík přikryjte barevným lakem, počkejte, až zcela vyschne.
 4. Nasaďte papírovou šablonu na špičku měsíčku a natřete bílý lakovací proužek. Počkejte 5 minut.
 5. Odstraňte šablonu a aplikujte fixační prostředek, který dodá manikúru lesk a úplnost.

Výběr barvy laku na nehty pro krátké nehty

Dobře zvolená barva laku zkrátí krátké nehty o něco déle, takže byste měli pečlivě vybírat. Černá manikúra nebude vypadat velmi vhodně, takže je lepší to udělat, ředit jinými barvami. Červená barva je nahrazena vínovou, třešňovou, vínovou. Oranžová se snaží vyhnout. Bílá manikúra nevypadá tak dobře jako tmavě šedá nebo béžová. Milovníci tmavých barev lépe dbají na modré a fialové.

Video

Chcete-li vytvořit brilantní manikúru pro krátké nehty, existuje nespočet možností. Nezoufejte, pokud nemůžete růst slušnou délku. Pro ty, kteří si nejsou jisti, zda si budou moci vybrat požadovanou barvu, vzor a tvar nehtu, je lepší kontaktovat salon. Ti, kteří si chtějí vyzkoušet svou vlastní manikúru, budou užitečné seznámit se s níže uvedeným videem.

Shellac

Domácí manikúra

Výkresy

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: