Jako univerzální platební prostředek byla karta úspěšně použita pro cestování metropolitní veřejnou dopravou. Plastová analogová jízdenka šetří peníze, eliminuje postavení v řadě. Je důležité doplnit rovnováhu včas a správně tak, aby pohodlný způsob platby neztratil funkčnost.

Vzdálená dobíjecí karta Troika

Chcete-li vydělat peníze, nemusíte hledat pokladnu Mosgortrans. Jak rychle vyplnit kartu Troika? Dálkový vklad peněz na účet placené letenky je možný prostřednictvím platebních terminálů, SMS, internetového bankovnictví. Doplnění rovnováhy je možné na oficiálním zdroji projektu. Povinnou podmínkou dálkového převodu je aktivace dříve uložených prostředků. Přítomnost výchozí platby znemožňuje opětovný zápis.

Jak dobít Troiku z bankovní karty přes internet

Prostřednictvím účtu bankovní karty můžete převést prostředky na dopravu autobusem, trolejbusem a metrem. Jak doplnit Troiku prostřednictvím internetu? To se provádí okamžitě na oficiálních stránkách, na zvláštní záložce. Cena služby je nulová. Dalším způsobem je okamžitý převod z osobního účtu elektronické služby Sberbank, Alfa-Bank, Bank of Moscow, Rosbank, VTB 24, Moskva Credit Bank.

Na oficiálních stránkách Troiky

K převodu peněz na placenou vstupenku z oficiální stránky na internetu není nutná registrace. Jak dobít kartu Troika z bankovní karty? Vaše akce:

 1. Najděte místo projektu.
 2. Klikněte vlevo na tlačítko "Vzdálené doplňování".
 3. Zadejte číslo plastové letenky, částka v rozmezí od 1 do 2500 rublů.
 4. Uveďte platbu kartou jako metodu převodu.
 5. Klikněte na tlačítko Zaplatit.
 6. Zadejte podrobnosti o bankovní kartě.
 7. Zadejte jednorázový kód, který vám bude zaslán.
 8. Aktivujte platbu v metru.

Používání internetového bankovnictví

Elektronická služba, kterou většina bank nabízí, zjednodušuje platby za služby pozemní veřejné dopravy. Pokud provádíte platby online prostřednictvím Sberbank, Alfa-Bank, Bank of Moscow, Rosbank, VTB 24, Moskevské kreditní banky, proveďte následující:

 1. Přihlaste se ke svému účtu.
 2. Klikněte na možnost „Platba za služby“.
 3. Klikněte na "Vkladová karta".
 4. Zadejte desetimístné číslo uvedené na zadní straně plastu.
 5. Uveďte výši převodu, která nepřesahuje 2500 rublů.
 6. Potvrďte platbu.
 7. Aktivujte převod v jednom z terminálů metra.

Jak zaplatit Troika s elektronickou peněženkou

Jako uživatel systémů Webmoney, Qiwi, Yandex.Money, můžete snadno doplnit plastovou letenku z elektronického účtu. To lze provést z oficiální stránky projektu. Jak okamžitě doplnit kartu Troika? Vaše akce:

 1. Na webové stránce projektu zadejte číslo karty.
 2. Uveďte částku, která má být převedena.
 3. Vyberte si jednu z elektronických peněženek jako způsob platby.
 4. Potvrďte převod prostředků.
 5. Aktivujte platbu v metru.

Jak dobít kartu Troika z mobilu

Máte-li mobilní telefon, můžete převést peníze pomocí SMS. Službu mohou využít účastníci MegaFon, MTS a Beeline. Jak dobít Troiku z telefonu? Vaše akce:

 1. Poslat zprávu na číslo 3210: trojka (číslo karty) (množství peněz). Data musí být zadána bez uvozovek, oddělených mezerami. Přijatelné množství platby: od 10 do 2500 rublů.
 2. Potvrďte zrušení odeslané zprávy.
 3. Strávit aktivaci finančních prostředků prostřednictvím terminálu metra.

Aktivace platby Troika

Po dálkovém převodu na placenou vstupenku se připsané peníze uloží, ale nelze je použít. Platba musí být aktivována pomocí jednoho ze žlutých informačních terminálů umístěných v hale metra. Aby bylo možné používat uvedené peníze, proveďte následující:

 1. Vyberte možnost Vzdálený vklad.
 2. Přineste plast do žlutého skeneru.
 3. Počkejte na zprávu o úspěšné aktivaci platby.
 4. Zkontrolujte vyvážení.

Cena karty trojky

Převod peněz probíhá bez provize. To platí pro dálkový přenos prostřednictvím oficiálních stránek projektu, online bankovních služeb, elektronických platebních systémů. Cena převodu peněz prostřednictvím SMS je nulová. Platební terminály a pokladny fungují bez provize. Celá vynaložená částka je připsána na účet.

Kde doplnit kartu Troika

Přímé platby za služby veřejné dopravy jsou prováděny v pokladně, automatech na lístky v metru. Hotovost může být uložena v automatickém kiosku Mosgortrans. Převod je prováděn na pokladnách společnosti Aeroexpress a prostřednictvím bankomatů:

 • Megafon;
 • Moskevská úvěrová banka;
 • Aeroexpress;
 • Eleksneta;
 • EuroPlat;
 • Velobike.ru.

V pokladně Aeroexpress

Možnost převodu offline v kiosku Aeroexpress ocení ti, kteří jsou často na vlakových nádražích a na letištích v Moskvě. Transfer je zdarma. Zde můžete také zkontrolovat stav přepravního účtu karty Troika. Kromě toho je možnost platby Moskva aeroexpress s plastem. Tato inovace šetří čas cestujících, dává větší svobodu při volbě trasy.

Jak dát peníze na Troiku prostřednictvím platebního terminálu

Bankomaty jsou určeny k doplnění plastové karty v hotovosti, instalované v lobby metra. Terminály Europlat, které jsou k dispozici v salonech Euroset, také přijímají množství peněz od 50 do 3000 rublů. Tělo ATM s funkcí dobíjení má odpovídající obraz. Převod prostřednictvím platebního terminálu zahrnuje dvě fáze: převod peněz a jejich aktivaci na žlutém terminálu v metru.

Jak doplnit první tři v pokladně veřejné dopravy

Připsání hotovosti v pokladně metra nebo v kiosku Mosgortrans je tradičním způsobem doplnění plastové letenky. Chcete-li provést převod peněz, musíte kontaktovat operátora, zavolat na číslo karty, aby požadované množství není vyšší než 3000 rublů. Operace zápisu se provádí prostřednictvím speciálních automatů na lístky instalovaných v metru. Můžete také napsat letenku do plastu.

Naučte se, jak převést peníze z megafonu na kartu.

Video: Doplnění trojky online

Kategorie: