Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Tetování je dekorace pro tělo, které aktivně používají nejen muži, ale i ženy. Často jsou dívky s kresbami na noze, krku nebo paži. Spravedlivý sex dělají tetování na místě, což nijak zvlášť nezvyšuje tištěný obraz. Takováto dekorace neporušuje pravidla pro oblékání vůbec, pokud nosíte kalhotový oblek. Tattoo - druh touhy dívek zdůraznit krásu nohou.

Nápady módní ženské tetování na noze

Tetování v této oblasti těla jsou obzvláště oblíbené dívkami, protože nejsou tak vzdorné jako například na rameni nebo na zádech, ale velmi stylové a velkolepé. Tetování na noze vypadá skvěle, ale pořád to musí být vidět. Je to obtížné, protože nohy jsou téměř vždy v pohybu. To je krása tetování na takové části těla. Dámské tetování vzory obsahují nejvíce malé vzory. Velitel musí vyplnit obrázek na těchto částech těla jako:

 • noha;
 • holeně;
 • prst;
 • kotník

Náramek tetování

Samice tetování v podobě náramku jsou umístěny na kotníku, stehně a kotníku nohy. Vysoká popularita tohoto vzoru je způsobena jeho originalitou. Tattoo lze vidět na úpatí hollywoodské celebrity Nicole Richie. Položila obraz kolem kotníku. Představený obrázek má velmi ženský vzhled, zvláště když je zdůrazněn otevřenými botami na vysokém podpatku.

Malé hvězdy

Jeden z dávných symbolů, který je doposud velmi oblíbený u krásné poloviny lidstva, když se na nohu používá tetování, je hvězda. Malé hvězdičky jsou univerzálním symbolem a nesouvisí s žádným náboženstvím nebo kulturou. Tyto obrazy se vyznačují všestranností a krásou. Slouží jako symboly naplnění touhy. Taková dekorace pro tělo může pokrýt většinu z nich, zatímco zůstane neviditelná.

Hieroglyfy a nápisy

Tetování na noze pro dívky začalo být ve velké poptávce s nápisy s překladem, které, na rozdíl od tetování s kresbou zvířat a rostlin, jsou pro ostatní srozumitelnější. Nápisy jsou mnohem snazší identifikovat a rozpoznat význam, který je do nich vložen. Takové tetování vzory pro dívky na noze jsou stále častější, protože nepotřebují zvláštní vysvětlení. Když jsou aplikovány, dívka se snaží ukázat svou podstatu a postoj ke světu. Uvedení hieroglyfů na místo, které je samo o sobě krásné, zdůrazňuje majitel s dobrou volbou obrazu.

V oblasti nohou, kde se nachází tenký kotník, by měl být v květinovém písmu aplikován čistý nápis. Z takových nohou je mnoho mužů potěšeno. Jsou považovány za nejvíce bolestivé oblasti pod koleny, na zápěstí a na vnitřní straně stehna. Pro dívky, které se bojí bolesti, je lepší vyplnit hieroglyfy v oblasti lýtka na noze nebo na vnější straně stehna. Ještě populárnější je překlad svatební podvazky v horní části nohy. Vychutnejte si takovou krásu, že jen váš mladý muž nebo lidé kolem vás během plážové sezóny.

Květiny

Barevné tetování se vyznačuje hlubším významem. Nese symbol narození, znovuzrození nebo smrti. Větší význam má barva vyobrazené květiny. Například červená růže je symbolem vášně a bílá je čistota. Takový obraz se může stát nejen postavou pro tělo, ale může mít i hluboký význam. Květina je ztělesněním přírody, která má v různých kulturách jiný význam.

Takové tetování se může lišit svým designem a velikostí. Květiny, které zdobí ženské nohy vypadají velmi pěkně s jinými symboly. Mohou se kombinovat s náboženskými obrazy a znameními zvěrokruhu. Každý znak má své vlastní vlastnosti a vlastnosti. Když vytvoříte specifickou kombinaci, můžete říct těm, kteří jste ve skutečnosti, a jaký je váš postoj ke světu.

Motýli

Tetování s tímto vzorem má velký počet hodnot. Při použití motýlů na ženské noze je možné zdůraznit lehkost, ženskost a krásu jejich majitele. Pro dívky je takové tetování důležitým symbolem. Tento obraz je symbolem vzkříšení, nesmrtelnosti a znovuzrození díky své schopnosti přeměnit se z housenky na okouzlující stvoření.

V Japonsku, Číně, motýli slouží jako symbol manželského štěstí. Pro Číňany ztělesňují radost, nesmrtelnost a léto. Pro starověké Řeky, toto krásné stvoření ztělesňuje nesmrtelnost duše, a pro Římany to bylo považováno za předzvěstí války. V Mexiku, obrazy motýlů vždy personifikoval duši žen, které zemřely během narození dítěte.

Luky na nohách za sebou

Tento typ ženského tetování je považován za nejneobvyklejší a pikantní. Chcete-li použít tento obrázek, vyberte zadní stranu stehna. Pod patou má luk velmi odvážný, sexy vzhled. Takové tetování způsobuje obdiv u mužů a odpor u většiny dívek. Obrázek luk nemá žádnou hodnotu, ale doporučuje se, aby nebyl aplikován na každého:

 1. Toto tetování přitahuje pozornost ostatních, takže by neměly zdobit tělo, které má i menší nedostatky. Pokud máte celulitidu nebo kilá, budou okamžitě znatelné. Před použitím obrázku tedy musíte dát své tělo do pořádku.
 2. Na nohách za luky by měly být symetrické.
 3. Tetování je nutné na zadní straně stehna nad koleny (15-20 cm). Takové tetování bude vypadat velmi krásně, pokud si dáte na krátkou sukni, a luk se bude dívat zpod ní.

Zjistěte, jaké jsou tetování na zápěstí mužů.

Náčrtky tetování pro dívky na noze

Malé tetování pro holky na noze - skvělé řešení, které neporušuje individuální styl. Takový obraz nic neříká, ale slouží k podtržení odvahy a originality jeho majitele. Žena tetování v oblasti nohou může mít nejen jiný vzhled, ale obsahují naprosto jakoukoliv symboliku. Dívky často kladou na nohy následující obrázky:

 • motýli;
 • květiny;
 • kreslené postavičky;
 • vzory;
 • kříž;
 • pero;
 • hieroglyfy;
 • hadi;
 • drak;
 • sovy;
 • kotvy;
 • ptáků.

Tetovací náčrtky pomáhají nejen těm, kteří je chtějí aplikovat, ale i mistrům. Při prohlížení hotových příkladů obrázků je možné vytvořit novou jedinečnou a jedinečnou práci. Skica tetování v nohách pro dívky by měla nést ženskost a symboliku. S jeho pomocí může každá dívka zvýšit svou sexualitu, zakrýt vady v její postavě nebo jizvy po operaci. Pokud chcete ozdobit své tělo velkolepým vzorem, vyberte si místo, kam ho chcete umístit, a jděte do slavného tetovacího salónu.

Přečtěte si více způsobů, jak nakreslit tetování.

Fotografie nových barevných ženských tetování na noze

Žena tetování na noze vypadají velmi světlé a výrazné, zdůrazňují miniaturní, křehkost jejich majitelů. S takovou výzdobou na těle vypadá dívka mnohem přitažlivěji a svůdněji. Po dokončení kresby není nutné to všem ukázat najednou. Můžete se chlubit novým tetováním, když se hojí a obnovuje. Níže uvedené fotografie vám pomohou pochopit a určit, který obraz bude nejlépe vypadat na vaší noze. Zvažte také možnosti pro dívky po ruce.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: