Denně navštěvujeme obchody, utrácíme peníze. To se stalo naším zvykem. Je to hezké, když utrácíte peníze, máte pozitivní emoce. To je možné díky programu „Děkuji ze Sberbank“, platíte za věci bezhotovostní platbou. Za tímto účelem získáte bonusy, za které můžete zaplatit část nebo všechny své další akvizice. Pak vyvstává otázka, kam se má díky spořitelně věnovat? Na tomto programu se podílí mnoho partnerských obchodů. V nich je možné získat něco užitečného pro sebe na vydělané body.

Co utratit nahromaděné body Děkujeme ze Sberbank

Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá. Je nemožné získat body, které máte k dispozici, kupují nové věci nebo služby. Nákup potravin, elektroniky, domácích spotřebičů, cestovních poukazů, jste oprávněni je používat zcela nebo zčásti při placení. Je třeba věnovat pozornost tomu, že díky partnerským společnostem, které se programu účastní, je možné poděkovat.

Nákup potravin

Nákup potravin je každodenní, obyčejná záležitost, zřídka vyvolávající pozitivní emoce, zejména u mužů. Utrácíme peníze a nemyslíme si, že je možné to udělat více ziskové. Kdokoli, kdo je držitelem karty, tato banka tuto příležitost poskytla. Nákup potravin v hypermarketech a placení za ně bezhotovostní platbou, bylo možné vrátit část prostředků na účet. Stále častěji jsou kladné recenze bonusového programu, na který získáte body.

Je pro ni nejvýhodnější kupovat jídlo, protože každý den na to trávíme spoustu peněz. Platbou za produkty s kartou této banky získáte určitý úrok na účtu. Jsou zpoplatněny určitým způsobem a mají povoleno trávit pouze partnerské obchody. Bonusy nemohou být proplaceny, mohou plně uhradit celkové náklady na šek nebo použít pouze část nahromaděných bodů. To vám umožní nakupovat produkty za výhodných podmínek.

Mobilní komunikace

Nyní se nemusíte starat o to, kde můžete díky spořitelně utratit bonusy. Moderní existence lidstva je neoddělitelně spjata s používáním mobilních komunikací. Trávíme na něm spoustu peněz. Pokud máte kartu této banky, je možné za výhodných podmínek doplnit účet pro mobilní telefon. K tomu musíte být plnohodnotným účastníkem programu „Děkuji ze Sberbank“.

Je důležité mít na paměti, že tato banka spolupracuje pouze s určitými mobilními operátory. Zůstatek mobilního telefonu je možné doplnit prostřednictvím internetu na osobním účtu banky, prostřednictvím platebních terminálů a bankomatů. Aktivací služby Autopayment vám bude účtováno deset procent částky, o kterou se váš zůstatek zvýší. To je dostupné pro mobilní operátory: Megafon, Beeline, MTS, BaykalWestKom. Doplnění prostředků na telefonu s nahromaděnými body, ušetříte peníze a čas.

Platba za cestovní služby

Kromě nákupu potravinářských výrobků platí akumulované finanční prostředky za mnoho položek elektrických zařízení, příslušenství pro mobilní zařízení, jsou placeny za nákup SIM karet, veřejné dluhy, pojištění, oslavy. To vše je snadné v síti salonů Euroset při používání bankovní karty a poradenství konzultanta. Chcete cestovat? Cestovní poukázky jsou snadno zaplaceny akumulovanými body.

Sberbank spolupracuje s několika cestovními společnostmi, takže je možné snadno zaplatit za jakékoli cestovní služby pomocí bonusového programu. Oficiální stránky poskytují seznam všech touroperátorů, se kterými se můžete kdykoliv setkat, vybrat si pro Vás nejvhodnější a nejvýhodnější. Všechny nabízejí jedinečné akce s nabíranými bonusy při platbě za cestovní služby.

Nákup zboží od partnerských společností

Účastníci tohoto bonusového programu mají často otázku, kam mohu díky bonusům utratit? Nahromaděné body, které používáte při nákupu všech druhů zboží, a to vše se děje online. Tato banka spolupracuje s obchody, kde si můžete objednat online věc, kterou potřebujete. Seznam partnerských společností, které přijímají a získávají body, je zveřejněn na oficiální stránce banky. Po přezkoumání si vyberete společnosti, které jsou pro vás výhodnější a vhodnější.

Jak zaplatit za produkt nebo službu s bonusy od Sberbank

Bonusy získané na účet, rozšiřují možnosti zákazníků. Není třeba utrácet peníze navíc a volný čas na nákup. Platba za elektroniku, potraviny, věci pro děti s bankovní kartou, získáte na účtu úroky z akvizic. Díky tomu se utrácí peníze. Kumulované bonusy jsou vhodné při platbě v hypermarketech, cestovních kancelářích, komunikačních salonech. Musíte vědět, jak to udělat správně, takže později nebudou žádné otázky o tom, kde akumulovanou vděčnost strávit od spořitelny.

Použití v partnerských prodejnách

Akumulované bonusy jsou pohodlné a příjemné platit za zakoupené zboží a služby, zejména proto, že jejich seznam je poskytován v otevřeném režimu na internetu. Často poskytují ziskové akce na bodování na vašem účtu. Strávit, co se nahromadilo snadno a jednoduše:

 • Upozornit pokladníka, děrování vám věci nebo produkty, že nákup bude provedeno pomocí bonusů.
 • Vyznačte částku akumulovaných prostředků, které chcete odepsat.
 • Platba za zboží prostřednictvím bankovní karty.

To je výhodné pro ty, kteří neustále získávají věci nebo služby prostřednictvím bezhotovostních plateb.

Jak platit za nákupy v internetových obchodech

Bonusy, které se nashromáždily po celou dobu vašich nákupů, mohou být použity nejen v partnerských společnostech, ale také v internetových obchodech, které přijímají WebMoney. Každý z nich má svůj vlastní bodový bodovací systém, který přichází na váš účet, který budete moci v budoucnu využít při platbě za produkty, věci nebo služby. Nákup věcí a služeb on-line, získáte určitý zájem o účet, nestráví spoustu času a získat radost z nakoupených věcí.

Zaplacení nahromaděných bonusů online není obtížné:

 • Přejděte na webovou stránku internetového obchodu, který přijímá WebMoney.
 • Všechny vybrané položky vložte do virtuálního koše na webu.
 • Mezi prezentovanými způsoby možného zaplacení je třeba vybrat bonusy díky.
 • Poté postupujte podle pokynů internetového obchodu, ve kterém provedete nákup.

Seznam partnerských obchodů bonusového programu

Bonusy mohou být získány nebo odepsány pouze od partnerů, kteří se tohoto programu účastní. Tato banka má seznam některých zúčastněných společností, které přijímají a přidávají body na kartu při nákupu zboží nebo služeb. Na oficiálních stránkách této banky je uveden kompletní seznam partnerů, s nimiž si každý může přečíst. Po prostudování tohoto seznamu budete přesně vědět, kde a jak utratit nahromaděné body.

Populární obchody-partneři Sberbank, přijímání a udělování bodů:

 1. Obchody s mobilními telefony: Euroset, MTS, Svyaznoy.
 2. Řetězec klenotnictví: Sluneční světlo, 585, GOLD, GLAM.
 3. Řetězové obchody: Tableware Center, Deli, ENTER.
 4. Lékárny: Zdraví lidé, Rigla, Fitofarm.
 5. Síť stavebních obchodů KERAMA.
 6. Online prodej letenek KASSIR.RU: St. Petersburg.
 7. Síť obchodů s elektronikou a domácích spotřebičů Expert: Čeljabinsk.
 8. Internetový obchod Ozone.
 9. Řetězové obchody "Pyaterochka" v Moskvě, Petrohrad, Čeljabinsk.
 10. Hypermerket "Vivat" ve městě Perm.

Jak zjistit počet jejich bodů

Každý, kdo má kartu této banky, má možnost připojit se k programu „Díky od Sberbank“. Registrace se provádí pomocí terminálu, mobilní banky nebo prostřednictvím internetu. Body vám budou připsány pokaždé, když provedete platbu v partnerských společnostech banky. Pokud nemáte kartu, dostanete ji v pobočce banky, aktivujete program, připojíte k němu program a začnete přijímat procentní podíl nákupů na účet při platbě. Často mají účastníci otázku, jak zjistit, kolik bonusů mají díky.

Díky spoustě akcí se můžete díky spoření dozvědět, jak je to díky spořitelně:

 1. Přihlaste se na svůj osobní účet na webové stránce banky, přejděte na kartu "Moje bonusy". Zde obdržíte podrobné informace o stavu vašeho účtu.
 2. Přejdete-li do sekce "Bonus program" v terminálu nebo v bankomatu, zmizí otázka, jak tyto bonusy kontrolovat.
 3. Pomocí mobilního telefonu zjistit, co váš bonusový účet není obtížné. Musíte poslat zprávu s číslem 9 na krátké číslo 6470 nebo zavolat na kontaktní centrum na horké lince.

Naučte se, jak zkontrolovat zůstatek na kartě Sberbank.

Video: jak utratit Děkuji ze Sberbank Ruska

Téměř každá rodina nyní používá kartu této banky, takže bonusový program je k dispozici mnoha lidem. Ne každý ví, jak dělat ziskové akvizice se získáváním bodů, které pak můžete utratit. Po přehrání tohoto videa se dozvíte o všech výhodách bonusového programu z této banky, o partnerských prodejnách a můžete nejen utratit peníze, ale také získat body a pozitivní emoce.

Kategorie: