Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Během procesu hubnutí v poslední zatáčce se ukázalo, že se zbavíte boků a břicha. Všimli jsme si, že i lidé štíhlé stavby tyto části těla jsou jasně viditelné. To je fyziologicky odůvodněno tím, že břišní svaly jsou méně zapojeny do našeho rytmu života. Proto je často potřeba ji snížit a dotáhnout. Fitness, gymnastika, cvičení, odstranění žaludku pomáhají dokonale v tomto: přispívají k hubnutí, tvarování krásný pas.

Co je to břišní nabíjení

Nejrychlejší cestou je „sbírat“ ty extra kilá na zónu vaší ženské břicho. Často ženy čelí tomuto problému po těhotenství (porod nebo císařský řez). Můžete začít cvičit po konzultaci se svým lékařem, protože každý má individuální kontraindikace. Po porodu může být takový problém jako diastáza, která je léčena speciální sadou cvičení, pouze pod dohledem specialisty.

Nezapomeňte, že nabíjení nesmí zahájit proces spalování vnitřního podkožního tuku a přispět k opačnému efektu - svaly posilují a rostou v objemu. Je důležité, aby cvičení na hubnutí břicha doma směřovalo ke všem svalům, aby měly různou intenzitu. Hlavní je pravidelnost (minimálně měsíc), po které bude výsledek znatelný. Silový trénink je nutný k odstranění volné kůže a získání pružného bříška.

Co udělat pro odstranění žaludku a boků

Pochopení, jaký výsledek máte v plánu získat, můžete snadno vybrat cvičební program. V této době byste neměli dodržovat přísnou dietu, je nutné vyloučit ze stravy polotovary, smažené a mastné, zaměřit se na ovoce a zeleninu. Ujistěte se, že cvičení, to nezávisí na tom, kde jsou školení - doma nebo v tělocvičně. Zaprvé, ve svalech se objeví nepohodlí, ale za pár dní to zmizí a po 2-4 týdnech budou první výsledky znatelné.

Pro muže

Než budete pokračovat v cvičení, musíte pochopit příčiny obezity, projevy mužského pivního břicha. Patří mezi ně:

 • neaktivní životní styl;
 • nesprávná strava;
 • problémy s endokrinním systémem;
 • špatné návyky (kouření, zneužívání alkoholu);
 • metabolická onemocnění (např. diabetes);
 • stagnace v zažívacím traktu.

Nejprve musíte minimalizovat všechny možné negativní faktory a pak začít provádět cvičení z břicha. Nabíjení kývání kostek je nejúčinnější s použitím těchto cvičení:

 • kroucení (čerpání přímých a šikmých svalů tisku);
 • "Horolezec" (běží na místě od zastavení lhaní);
 • visí na vodorovné liště, zatímco zvedá nohy;
 • bar;
 • činka bench press;
 • push up a dřepy.

Pro ženy

Každá dívka chce mít sportovní ploché bříško. Pouze kombinací správné výživy s tréninkem se stává skutečným. Sledujte dietu, věnujte zvláštní pozornost snídani: jíst jakékoli pokrmy. Večeře se s výhodou vyrábí lehce, jako je salát, kefír nebo tvaroh. Jezte pomalu z malých talířů. Pomáhá psychologicky. Zapomeňte na občerstvení a uhaste svůj hlad sušenými meruňkami nebo ovocem.

Školení by mělo být pravidelné (povinné minimálně 3krát týdně). Každý typ zátěže se provádí 15krát ve 3 sadách. Přestávka mezi cvičebními bloky je 1, 5-2 minuty, během kterých nemůžete sedět: musíte chodit a zahřívat se. Hodinu před tréninkem a dvě hodiny po jejím ukončení se nedoporučuje jíst. Pokud jsou tréninky naplánovány mimo posilovnu, doporučuje se připravit závaží a činky (mohou být nahrazeny baňkami s vodou).

Cvičení k odstranění žaludku

Předpokládá se, že při denní zátěži se tuková vrstva sníží rychleji. Ale to jen dodá úlevu svalům a v žádném případě je nesníží. Pro spalování tuků potřebujete výkonné a dlouhotrvající pohyby (bodyflex to zvládne dokonale). Cvičení v kombinaci s dietou, správnou tělesnou rovnováhou a dechovými cvičeními poskytují vynikající výsledky.

Pro břicho a pas

Nabíjení k odstranění žaludku a hubnutí je následující:

 1. Vezměte horizontální polohu, ohněte nohy. Mezi nimi držte ručník, zvedněte trup. Vydržte na sekundu, opakujte cvičení 15 krát.
 2. Výchozí pozice je podobná. Ohnuté nohy na 50 stupňů, ruce za hlavou. Zvedněte trup, držte 3-5 sekund. Čím více času se vám podaří zůstat v této pozici, tím vyšší je účinnost tohoto cvičení.
 3. Trénink s takovým simulátorem jako obruč dokonale pomáhá spalovat kalorie a čistit strany. Kroucení hulahup musí být nejméně 20 minut denně.

Pro tisk

Vedoucími mezi cvičeními pro čerpání tisku, které zvládnou i začátečníci, jsou tyto typy:

 1. Vakuum Za tímto účelem umístíme nohy na šířku, ruce na pás. Zhluboka se nadechneme, aby se plíce zcela naplnily vzduchem. Vytahování žaludku začíná pomalu vydechovat, někdy přetrvává v jedné nebo druhé poloze. Pak vdechněte a pokračujte v tažení v břiše. Jedno opakování trvá 20-30 sekund.
 2. Planck. Lehněte si na břicho, z této pozice, postavte se na ponožky a předloktí tak, aby tělo tvořilo přímku. Vytáhněte žaludek, utáhněte lis. Zůstaňte v této pozici co nejvíce pro vás.
 3. Jízdní kolo. Posaďte se na rovný povrch, položte ruce za hlavu a protáhněte nohy dopředu nad podlahou. Ohněte pravou nohu, přiveďte ji k tělu, dotkněte se levým loketem. V průběhu cvičení si vyměňujte ruce a nohy.

Pro spodní břicho

Pro efektivní trénink se zaměřte nejen na napětí svalů, ale také na jejich navíjení. Komplex cvičení pro břicho vypadá takto:

 1. Ležící na podlaze, přitlačte hýždě na podlahu, paže podél těla. Vytáhněte ponožky, zvedněte nohy. Pak rychlým tempem je zvedněte a spusťte, snažte se nedotýkat podlahy.
 2. Zatímco ve stejné poloze, ohněte nohy, položte levou ruku za hlavu. S vaší volnou rukou se natáhněte po levé straně a zvedněte rameno z podlahy. Opakujte to samé pro opačnou stranu.
 3. Posaďte se, ohněte nohy. Odmítněte záda, dokud nebudete cítit, že tisk je napjatý. Po tom, točit zleva doprava.

Video: hubnutí cvičení pro břicho

Jaké cvičení nejlépe odstraňuje žaludek? Jedna věc je nemožné vyjít ven. Je důležité změnit své návyky a zvyknout si na pravidelnou námahu, aby se odstranil žaludek, aby bylo tělo prominentní a štíhlé. Výše uvedená základní cvičení jsou popsána, ale to není vše. Následují účinná cvičení pro břicho ve videu, která jsou doporučena pro všechny, kteří chtějí zhubnout.

Cvičení na pálení břicha a boků

Co cvičí čistý žaludek

Gymnastika pro tisk

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: