Při prodeji nebo nákupu přes internet jakéhokoli výrobku, nemovitostí, ojetých vozů, pozemků a mnohem více, Avito zdarma inzeráty se staly nepostradatelným pomocníkem. Každý den je stránka navštívena několika miliony kupujících a prodejců, aby za pár minut nabídla nebo našla ten správný výrobek.

Jak inzerovat na Avito zdarma

Předložení publikace by nemělo způsobit potíže. Uživatel se však někdy setkává s některými problémy. Podrobný návod, jak inzerovat na webu Avito zdarma:

 1. Abyste se mohli stát plnohodnotnými uživateli, musíte se nejprve zaregistrovat. Do příslušného pole zadejte své jméno, telefonní číslo, e-mail, vytvořte heslo a proveďte verifikační test z obrázku.
 2. Abyste zabránili zablokování svého účtu, přečtěte si podmínky smlouvy. Pokud souhlasíte se všemi body, klikněte na tlačítko "Registrovat".
 3. Otevřete svůj e-mail, najděte registrační dopis společnosti Avito a sledujte odkaz. Účet můžete aktivovat do jednoho měsíce po registraci.
 4. Po aktivaci účtu obdržíte krátkou zprávu o potvrzení registrace. Pak jděte na svůj osobní účet a dozvíte se, jak umístit reklamu na Avito.
Podívejte se na podrobné pokyny, jak umístit reklamu na Avito zdarma.

Jak inzerovat na Avito na prodej

Publikování ke koupi nebo prodeji produktu nebo služby je snadné. Na Avito můžete umístit reklamu následovně:

 • přejděte do sekce Moje reklamy, klikněte na tlačítko Odeslat;
 • poté vyplňte zvláštní formulář výběrem kategorie, s uvedením místa bydliště, názvu, popisu produktu nebo služby, kontaktního telefonního čísla;
 • uvádět cenu zboží v rublech celým číslem bez čárky;
 • vyberte kategorii „Pravidelný prodej“ a klepněte na příslušné tlačítko;
 • po kliknutí na tlačítko "Další" bude publikace kontrolována moderátory asi půl hodiny, poté bude zveřejněna;
 • kdykoli můžete upravovat nebo zveřejňovat své publikace;
 • V závislosti na vybraném balíčku bude vaše zpráva ve vyhledávání od 30 do 60 dnů, po které ji můžete znovu aktivovat.

Jak odeslat bezplatnou reklamu na Avito, tak to bylo prodej? Za tímto účelem byste neměli dát mnoho informací najednou - pro úspěšný text je potřeba malý formát. Je lepší, když se publikace vejde do jedné věty. Chcete-li přilákat pozornost kupujícího, měli byste udělat chytlavý titulek reklamy. Využijte výhod nebo otázek k oslovení správných lidí.

Jak umístit reklamu na Avito s fotografiemi

Potenciální kupci publikací s fotografiemi vykazují větší důvěru a zájem než běžné textové zprávy. Jak umístit reklamu na Avito s fotkou? Pořiďte si obrázek svého výrobku v různých úhlech. Poté nahrajte fotografii kliknutím na tlačítko „Procházet“, které se nachází vedle pole pro nahrání fotografie. V zobrazeném okně si stáhněte snímky z fotoaparátu, místního disku počítače nebo jiným způsobem.

Jak vytvořit reklamu na Avito v sekci "Práce"

Zveřejnění volného místa mohou podávat uživatelé, kteří jsou registrováni jako právnické osoby nebo jednotliví podnikatelé a uvedli své příslušné údaje. V kategorii "Jobs" jsou reklamy podávány za poplatek. Není možné podat žádost o volná místa jednotlivci a každý uživatel si může vytvořit svůj vlastní životopis bez ohledu na to, zda se jedná o právnickou osobu nebo osobu. Publikování publikace hledání práce je zcela zdarma. Jak umístit reklamu na zaměstnavatele společnosti Avito:

 • volné místo lze rozšířit pouze ve městě, kde je to relevantní;
 • duplikace volných pracovních míst v různých oblastech činnosti není povolena;
 • je dovoleno vysílat stejná volná pracovní místa vázaná na pracoviště na různých stanicích metra v různých městech;
 • musí být uvedena pozice, fyzická adresa, kontaktní telefonní číslo a jméno zaměstnavatele;
 • „Intern“ je místo pro absolventy a studenty a sekce „Bez zkušeností“ je nábor na stáž nebo stáž.

Jak napsat reklamu na Avito o hledání zaměstnání? Vyhledejte v sekci služby "Resume". V poli, které se otevře, vyberte oblast své činnosti, nastavte plán: celý den. Doplňte takový titulek, aby jste mohli stisknout a přečíst celý životopis, například: odpovědný strážce nebo veselý moderátor. Popis psát mimo krabici a zajímavý. Přidejte své koníčky a koníčky. Uveďte průměrné mzdy tak, aby nedošlo k vyděšení zaměstnavatelů. Nahrajte fotografii a klikněte na balíček „Pravidelný prodej“.

Jak vytvořit reklamu na Avito o službách

Můžete předložit neomezený počet publikací o zboží a službách. Aby bylo možné nabízet služby uživateli služby nebo hledat sebe, je třeba vyplnit pole, jak je uvedeno výše, a v kategoriích najít sekci „Služby“. Chcete-li lépe najít klienty, musíte správně vytvořit text, který bude znamenat výhodu vašich nabídek. Popište techniku ​​provedení, ale ty emoce a pocity, které nenechají zákazníky lhostejné. Přidejte k službě zájemcům zajímavý bonus a po zadání ceny slibujte v budoucnu slevy.

Video

Kategorie: