Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Spolu s rozhodnutím barvit přírodní vlasy v jiné barvě, žena čelí problému výběru výrobce a chemického složení barvy. Většina barviv poškozuje kořeny vysokého amoniaku a peroxidu vodíku. Vlasové barvivo bez amoniaku způsobuje menší poškození, ideální pro ženy, kudrnaté povahy a spravedlivý sex, jehož kadeře mají porézní strukturu.

Obsahuje barvivo bez obsahu amoniaku

Barvivo bez čpavku pro vlasy působí takto: neproniká hluboko do struktury, ale pouze obklopuje pramen venku. Chcete-li drasticky změnit barvu s non-čpavek sloučenin nebude fungovat. Kompozice může stínit přirozenou barvu nebo odstínově zbarvené kadeře. Při dlouhodobém použití jednoho barviva se efekt zesvětlí díky nahromaděnému pigmentu uvnitř. Konzistence bez amoniaku nevysychá, dodává lesk a poskytuje potřebnou péči.

Vážnou nevýhodou barviva bez amoniaku je cena, která daleko převyšuje náklady na výrobky obsahující nadměrné množství škodlivých sloučenin. Šedé kořeny bezammiahnye barvy vlasů nezvládnou. Ne každá žena může pociťovat pozitivní výsledek použití činidel bez amoniaku, v některých oblastech není účinek barvení vůbec viditelný. Tento pohled se rychle vymývá během 2-3 týdnů.

Práce s barvivem bez amoniaku se liší od použití běžných látek. Při použití se doporučuje, aby si vlasy nevypraly, aby chemické sloučeniny lépe impregnovaly strukturu vlasů. Pro úspěšné použití činidel bez amoniaku jsou nepostradatelné čisté prameny - aplikují se na promyté mokré nebo suché kadeře. Před nanesením pigmentu na celou délku pramenů je nutné rozdělit ochranný prostředek. Účinek bude lepší, pokud celá škála užívaných drog patří ke stejné značce.

Seznam barev pro vlasy bez amoniaku

Volba barviv bez amoniaku na pultech obchodů je skvělá. Kosmetické salony se mohou pochlubit také širokou škálou bezpečných barviv. Výběr výrobce, který je pro vás vhodný, není snadné. Mezi značkami je rozdíl v kvalitě a životnosti. Každá společnost má vlastní barevnou paletu. Volbu ovlivní individuální charakteristika žen.

Profesionální

  • "Estelle". Značka je populární ve většině kosmetických salonech, protože její cena je nízká a efektivita je až par.
  • "L'Oreal". Udržuje mnohem méně, asi pár měsíců, ale stav hlavy se výrazně zlepšuje. Paleta barev Loreal.
  • Matrix. Vytvořeno nejen pro použití v kabině, ale i pro domácí použití. Jedno z nejlepších barviv pro blond.
  • Schwarzkopf. Německá kosmetická společnost. Barva posiluje kadeře, protože obsahuje extrakt z liči a bílý čaj. Každá blondýna najde krásné barvy pro sebe.
  • "Capus". Drogy vyrobené v Rusku. Tam je také obrovská paleta odstínů, a obnovení vlasů, a trvalé barvy, a hypoalergenní.
  • "Kutrin." Finská značka, jejíž produkty obsahují pouze přírodní složky.

Krémové barvy

Názor, že pouze profesionální non-čpavkové barvy splňují úkol, který jim byl předán, nemá žádný základ. Barviva optimální cenové kategorie, masový trh, jsou schopna dát kadeře zdravý vzhled. Jemný krém na vlasy bez amoniaku odstraňuje škodlivou složku z kompozice. Složení masové spotřeby má své hodnocení mezi obdivovateli.

  • "Garnier". Těší se z nejoblíbenějších. Známý svou neškodnou činností. Široká paleta barev.
  • "Vella." Složky léčiva působí intenzivně na strukturu vlasů, barva je jasná a nasycená. Významně odlehčit kudrlinky těchto sloučenin není obtížné.
  • "Londa". Jedno z nejtrvalejších krémových barviv. Toning a zesvětlení s pomocí Londových příprav se vždy s výsledkem potěší.
  • "Odlévání". Kvalitní výrobek firmy Loreal. Zvýraznění těchto sloučenin uspokojí i ty nejnáročnější ženy.

Mohou těhotné ženy barvit vlasy bez amoniaku?

Ženy si často kladou otázku, zda je dovoleno barvit vlasy bez amoniakových sloučenin během těhotenství. Je obtížné učinit jednoznačné rozhodnutí, když stylisté odpoví kladně, a lékaři důrazně odrazují od použití barvících chemických sloučenin. Názor lékařů je podpořen skutečností, že barvivo obsahuje velké množství toxických látek. Toxiny vstupují do lidského těla nejen inhalací, ale i pokožkou hlavy a mohou vážně ovlivnit vývoj dítěte, zejména v prvním trimestru.

Složení toxických látek bez amoniaku neobsahuje toxické látky, používají se neškodné náhražky a barvení vlasů. Je lepší vzít odstín, který je nejblíže přirozené barvě, což sníží intenzitu zabarvení na minimum. Můžete změnit barvu na hlavě ne více než jednou za trimestr. Během těhotenství se může objevit alergická reakce, která nebyla dříve pozorována, takže před aplikací složek na celou hlavu zkontrolujte barvu na pramenech.

Jak často mohou být vlasy barveny nátěrem bez amoniaku

Bezpečné barvení vlasů nepředstavuje vážný důvod k obavám, žena může být klidná pro své zdraví. Komponenty, které tvoří tato barviva, nejsou odolné, takže často potřebujete odstín. Odborníci radí používat non-čpavkové barvy ne více než jednou za měsíc. Podle názoru žen, po celou dobu je barvivo drženo na kudrlinkách, ne spláchnutí. V závislosti na struktuře pramenů může barva trvat až tři měsíce, zejména při použití odstínů, které jsou blízké přírodním barvám.

Video o barvení šedých vlasů

Recenze

Maria, 25 let: Použila Lorealovu barvu bez amoniaku. Líbil se mi výsledek. Barva byla jasná, nasycená. Kudrlinky po použití sloučenin bez čpavku se nerozdělily, nevytvořily účinek bez života. Jsem rád, že mohu posílat fotky po malování na sociálních sítích.

Ksenia, 33 let: Po použití Estelu se mi líbí výsledek. Pro mě se ukázalo, že je to ideální volba. Přítelkyně dělají komplimenty, muži dávají květiny. Moje malé tajemství v boji proti nudným a bez života kudrlinek. Estelle Estelle není škodlivý, po chvíli se hlava nezmění na žlutou.

Catherine, 52 let: Použití výrobce barev Schwarzkopf. Zbarvím kořeny obvyklým složením bez amoniaku; tónovací barviva bez amoniaku. Škoda, že barva pro šedé vlasy s bezpečným složením ještě nebyla vytvořena. Přítel mi poradil, abych vyzkoušel italskou drogu, ale to se mi nehodilo, vrátila se ke starému, ale dokázala.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: