Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Existuje mnoho internetových obchodů, kde prodejci z jiných zemí nabízejí různé produkty. Jeden z nich - Aliexpress, kde ženy kupují krásné šperky, včetně prstenů. Jen nespěchejte, abyste si objednali, protože musíte vzít v úvahu nejen vzhled výrobku. Před nákupem se dozvíte, jak měřit velikost prstence na Aliexpress.

Velikost kroužků na Aliexpressu

Standardní rozměry prstenců v Rusku a zemích SNS jsou dány vnitřním průměrem. Například, pokud se rovná 18 milimetrům, pak rozměrová hodnota bude 18. Většina prodejců z Aliexpressu používá americkou síť. Její standardy se liší od norštiny. Z tohoto důvodu je důležité vědět, jak si vybrat prsten na Aliexpress. Rozměry šperků mohou být prezentovány v jiné verzi. Evropské a čínské velikosti prstenů jsou již určeny po obvodu uvnitř dekorace, proto je překlad k Rusům prováděn dělením číslem „Pi“, tj. 3.14.

Vyčnívat z celkového počtu anglických rozměrových značek. Jsou označeny 15 písmeny, z nichž každá odpovídá určitým rozměrům prstence, vyjádřeným v palcích. Speciální mřížky francouzské nebo japonské velikosti jsou také určeny: jsou určeny odečtením 40 od vnitřního obvodu výrobku. Druhá hodnota je vídeňský systém, který je dokonce zakotven v normě ISO.

Jak zjistit velikost prstu

Než si vyberete velikost prstence na Aliexpressu, je nutné přesně určit jeho rozměry podle ruského označení. K tomu můžete navštívit jakoukoli klenotnictví, kde vám v této věci pomohou zkušení mistři. Pokud to není možné, musíte zvolit rozměry výrobku jedním ze způsobů popsaných níže. Aliexpress pro určení velikosti vyzvánění naleznete zde:

  • k určení požadovaného obvodu výrobku použijte řetězec;
  • pravítko měří vzdálenost mezi vnitřními stěnami prstence, tj. jeho průměrem;
  • použít třmen nebo kompas, které jsou vhodnější pro měření.

S pomocí nitě

Tato metoda, jak Aliexpress určit velikost prstence, je základní. Navíc ze všeho vyniká jako přesnější. Pro výpočet potřebujete řetězec nebo motouzy. V extrémním případě je můžete vyměnit za kus papíru o šířce 0, 3-0, 4 cm.

  1. Vezměte si nit a zalomte si prst, ale příliš nestáhněte, protože pokrytí prstem se může změnit během dne, a dokonce ani na nic, pokud je dekorace příliš hustá.
  2. Určete a označte body na průsečíku dvou konců nitě pomocí pera nebo tužky. Doporučuje se to udělat, protože během přechodu k pravítku se výsledek často ztrácí, pak se prstenec nemusí hodit.
  3. Pravítko nebo centimetr pro měření vzdálenosti mezi dvěma značkami - to bude délka vnitřního obvodu dekorace.

Změřte pravítko

Následující metoda je také velmi snadná, potřebujete jen vládce. Samotný proces měření trvá několik kroků:

  1. Umístěte prstenec, který máte na přístroji tak, aby měřicí čára probíhala přesně podél průměru, tj. Středem výrobku.
  2. Spočítejte počet milimetrů mezi dvěma vnitřními stěnami dekorace. Nezaměňujte si: tloušťka samotných zdí se nebere v úvahu.
  3. Výsledkem bude vnitřní průměr prstence. Zaokrouhlete na půl centimetru, tj. Pokud je 18, 3, proveďte 18, 5.

Tímto způsobem, jak zjistit velikost ringu na Aliexpress, má několik nevýhod, takže jej nemůžete doporučit s důvěrou. Za prvé to není považováno za nejpřesnější, protože okem je velmi obtížné uspořádat pravítko přesně podle průměru dekorace. Za druhé, nástroj může mít chyby v označení. Konečně poslední nevýhodou je, že je obtížné přesně měřit vzdálenost mezi vnitřními stěnami, aniž by to ovlivnilo boční povrchy.

Jak si vybrat velikost prstence na Aliexpress

Pokud jste byli schopni zjistit, jak používat Aliexpress k určení velikosti prstenu, můžete si koupit libovolný, který se vám líbí. K tomu přejděte z vypočtené hodnoty na požadovaný systém značení. Sekce Velikost v popisu dekorace obsahuje informace o tom, který z nich prodávající používá. Ve většině případů se jedná o americkou značku, ale může se lišit. Vedle uvedených rozměrů, které jsou k dispozici u prodejce, je uveden bod Informace o velikosti. Kliknutím na něj otevřete tabulku, ve které můžete vidět rozměrové hodnoty v různých systémech značení.

Tabulka velikostí prstenů na Aliexpress pro ženy

Poslední věcí, která vyžaduje instrukci, jak zjistit velikost prstence na Aliexpressu, je přechod od vypočteného obvodu nebo průměru ke specifickému systému značení. Jak je uvedeno výše, můžete přímo na webu otevřít znak. Můžete ji vyhledat na internetu, ale je lepší použít možnost nabízenou samotným prodejcem. Když kliknete na Sizing info, otevře se nové okno, kde se zobrazí 2 záložky: „Dimensional table“ a „How to measure“, to znamená, že prodávající vám dokonce nabízí možnost určení obvodu vaší budoucí dekorace.

V pravém sloupci uvidíte délku obvodu, která je uvedena v milimetrech. Díky tomu můžete jít na jakýkoliv systém označování, který je k dispozici na desce. Pokud jste použili metodu měření pomocí pravítka, pak musí být výsledná zaokrouhlená hodnota vynásobena číslem "Pi" rovným 3, 14. Výsledkem bude opět obvod. Hlavní věc - přeložit v mm, aby bylo možné použít tabulku.

Jak přeložit v mm

Dimenzionální hodnoty Ameriky, Číny, Velké Británie a některých dalších zemí jsou jednoduše vztahem mezi číslem nebo písmenem a určitou hodnotou obvodu. Chcete-li správně definovat své vlastní, musíte znát tento vzor. Shoda je uvedena v následující tabulce:

Čína, Japonsko

Evropa, Austrálie, Spojené království

USA, Kanada

Rusko, Ukrajina, Německo

Obvod, mm

Průměr, mm

8

4.5

15.5

47, 6

15, 27

9

J

5

15, 75

49.2

15.7

11

L

6

16.5

51.3

16, 51

14

N

7

17

53.4

17, 35

16

P

8

18

56, 6

18.19

18

R

9

19

58, 6

18, 89

20

T

10

20

60.7

19, 84

23

V

11

20, 75

63, 9

20, 68

25

X

12

21.25

66, 0

21, 49

Přečtěte si více o tom, jak zjistit velikost prstence.

Video: jak porozumět velikosti ringu na Aliexpressu

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: