Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Není nutné utrácet peníze, abyste zjistili, kdo vlastní mobilní nebo pevnou linku. Messengery, sociální sítě, mobilní aplikace a dokonce i Sberbank vám pomohou získat potřebné informace zdarma. Hlavní je vědět, kde hledat.

Způsoby, jak zjistit, na koho je telefonní číslo registrováno

Nejjednodušší způsob, jak zjistit údaje o účastníkovi, je zavolat a zeptat se. To lze provést náhradním řešením. Například: „Ahoj, děláme průzkum. Představte se, prosím.“ Když si člověk rád povídá, můžete z něj vymámit jakoukoliv informaci.Pokud nemůžete zjistit, komu telefonní číslo patří, musíte jít dál.

Věnujte pozornost počátečním číslům. Podle nich můžete určit telekomunikačního operátora, region, ze kterého osoba volala. Kromě toho má telefonní společnost všechny informace o účastníkovi. Mobilní operátoři neprodávají SIM karty bez pasu.

Mobil

 • Komunikační operátor. Může uvést celé jméno podle telefonního čísla, ale takové informace jsou chráněny zákonem. Pro získání odpovědi je třeba požadavek zdůvodnit - terorizují vás hovory, stali jste se obětí podvodníka atd.
 • Policie. Kdo je vlastníkem telefonního čísla, můžete zjistit, když napíšete prohlášení, že účastník mučil hovory, vyhrožoval.
 • Seznamování na policii nebo v kontaktním centru operátora. Pokud nechcete formální odvolání, kontakty pomohou. Jen málokdo bude riskovat místo zadarmo, takže musíte dát peníze.
 • Soukromý detektiv. Nezajímá ho odpověď na otázku, proč jsou informace o předplatiteli potřebné. Má zdroje, které poskytnou informace. Hlavní je nenarazit na šarlatána, který si vezme peníze, zmizí nebo podá staré informace.
 • Internet. Údaje o předplatitelích se mohou objevit během vyhledávání Google. Adresáře a aplikace vám navíc pomohou zjistit, kdo vlastní telefonní číslo.

Stacionární

Většina čísel je v telefonním seznamu, který vychází každý rok. Mínus - je navržen tak, aby vyhledával podle jména majitele a ne naopak. Postupem času se data dostávají na internet. Správci stránek usnadňují vyhledávání, poskytují možnost najít předplatitele podle čísla. Mínus - informace mohou být zastaralé, pokud majitel změnil své telefonní číslo do bytu nebo domů.

Jak zjistit údaje o osobě podle telefonního čísla online

Vyhledávání na internetu vás udrží v anonymitě.

Pro práci můžete použít:

 • Poslové.
 • Vyhledávače.
 • Sociální sítě.
 • Mobilní aplikace.
 • Speciální programy.

Nevýhody metody:

 • Zastaralá data. Není snadné najít novou základnu, zatímco informace z dřívějších verzí mohou být zastaralé.
 • Klamavé stránky. Existuje mnoho portálů, které nabízejí vyhledání majitele podle čísla. Chtějí za své služby získat peníze, ale informace jsou často uvedeny špatně nebo nejsou poskytnuty vůbec.
 • Špatná navigace na webu telefonu. I když zdroj poskytuje přesné informace, jeho vyhledávání může být tak nepohodlné, že se uživatel v polovině zastaví.

Vyhledávače

Google, Yandex a další vyhledávače jsou držiteli velkého množství informací. Pokud předplatitel alespoň jednou zveřejnil telefon na stránkách (například inzeroval), můžete zjistit, kdo číslo vlastní. Chcete-li to provést, musíte vyplnit vyhledávací pole.Poté stiskněte Enter. Vyhledávače porovnávají data se svými informacemi, takže stejná čísla zapsaná různými způsoby jsou pro ně různá.

Měli byste zkusit napsat několik verzí, například:

 • +7(350)000-00-00;
 • 73500000000;
 • +73500000000;
 • +7 350 000 00 00;
 • 350-000-00-00.

Pokud kromě čísla znáte i další údaje, např. název firmy, kde subjekt, o který máte zájem, působí, zadejte jej. Zvýšíte tak své šance na získání potřebných dat. Důležité: vyhledávače mají různé algoritmy pro vyhledávání informací, takže byste se neměli omezovat pouze na jeden. Data, která nejsou na Googlu, zobrazí Yandex nebo jiná služba.

Sociální sítě

V poslední době Facebook (FB), VKontakte (VK), Odnoklassniki aktivně propojuje identifikaci uživatele prostřednictvím čísel mobilních telefonů. Tuto skutečnost lze zohlednit při vyhledávání údajů o majiteli mobilního telefonu.

Například:

 • FB. Metoda bude fungovat, pokud se předplatitel zaregistroval na sociální síti a neuvedl e-mail, ale telefonní číslo. Zadejte číslo do přihlašovacího řádku. Místo hesla zadejte libovolné slovo. Otevře se stránka, kde FB napíše: „Přihlaste se jako Ivan Ivanov. To nejsi ty? Zadejte prosím správné heslo." Získáte tak nejen jméno, příjmení, ale i fotografii majitele účtu.
 • VK. Přejděte na sociální síť, zadejte do vyhledávače čísla v následujícím formátu: 7(350)000-00-00.

Populární poslové

Patří sem služby WhatsApp, Viber, Skype, Telegram. Při registraci uživatelé často uvádějí své telefonní číslo. Vložením do vyhledávacího řádku služby najdete správnou osobu. Pro vyhledávání je dobré používat Viber: bez telefonu se účet nezaregistruje.

Předplatitele můžete najít takto:

 • Otevřete "Nastavení" - "Přidat kontakt" .
 • Zadejte číslo, klikněte na Pokračovat.

Pokud je předplatitel registrován ve Viberu, obdržíte jeho jméno, příjmení, případně - patronymie. Dostanete fotografii a poslední přihlášení do Viberu.

Seznamy mobilních telefonů na internetu

Mnoho stránek slibuje, že najdou jméno majitele mobilního telefonu. Chcete-li to provést, musíte se zaregistrovat na jejich portálu, někdy - zaplatit. Je důležité mít na paměti, že aktuální databáze je provozovateli udržována pod spolehlivou ochranou. Informace jsou důvěrné. Za prozrazení je pokuta. Takové informace může získat jen dobrý hacker.

Lidé často mění SIM karty - přecházejí na výhodnější tarif, schovávají se před sběrateli atd. Z tohoto důvodu jsou referenční knihy, které lze snadno najít na internetu, často zastaralé. Jsou vhodné, pokud si člověk číslo roky nezměnil.

Mobilní aplikace a speciální služby

Aktuální informace o předplatitelích poskytují aplikace určené k identifikaci čísla volajícího - Truecaller, Show Caller, Kaspersky Who Calls.Během instalace uživatelé udělují přístup ke svým kontaktům. K tomu dostávají potřebné informace. Služby jsou oblíbené, mají obrovskou databázi, lze je nainstalovat na Android, iPhone.

Truecaller

Tato aplikace je jako telefonní seznam. S ním můžete najít lidi, kteří nejsou ve vašich kontaktech, hledat známé podle geolokace, blokovat hovory. Truecaller vyhledává data nejen mezi svými uživateli, ale také na sociálních sítích, kde jsou instalována datová centra služby.

Program si najde člověka, i když nikde „nezářil“, ale je prostě zapsán v kontaktech kamaráda, který si Truecaller nainstaloval. Pro zjištění identity volajícího je nutné se přihlásit přes sociální síť a poskytnout své údaje. Uživatelé mají k dispozici placenou bezplatnou verzi.

Zobrazit volajícího

Aplikace má databázi miliard adres. To umožňuje Show Caller okamžitě identifikovat volajícího, i když volající není v seznamu kontaktů. Program zobrazuje nejen jméno, ale také fotografii předplatitele. Z mínusů - reklama.

Kaspersky, kdo volá

Když účastník používá firemní telefon, aplikace zobrazí jeho adresu, kategorii, pověst. Pokud je volající osoba uvedena v databázi jako podvodník, program vám o tom řekne. Kaspersky také chrání před spamem, nechtěnými hovory, nezveřejňuje váš seznam kontaktů.

Sberbank Online

Sberbank banking vám zdarma pomůže rozpoznat účastníka podle mobilního čísla. Instituce poskytuje službu, podle které můžete doplnit svůj účet uvedením telefonního čísla účastníka. Hlavní je, že člověk by měl být klientem banky.Po zadání čísel se zobrazí jméno, patronymie a první písmeno příjmení příjemce. Operace nemusí být dokončena.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: