Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Je známo, že Larisa Guzeeva je krásná, talentovaná herečka divadla a filmu, ctěná umělkyně Ruské federace od roku 1994, televizní moderátorka a jen zajímavá osoba, která okouzluje svou bezprostředností. Televizní hvězda je známa jako hostitel programu Let's Get Married, který je k dispozici ke sledování na kanálu One.

Herečka Larisa Guzeeva

23. května 1959, malá vesnice Burtinskoye, Orenburg oblast, byl doplněn o další novorozené dítě. Dívka z dětství milovala tvořivost, představovala si ji různými způsoby, takže o své budoucí profesi věděla předem. Po absolvování 10. ročníku šla dívka do Leningradu a stala se studentkou LGITMK. Po institutu měla mladá herečka Larisa Guzeeva pokračovat v distribuci do Orenburgu, ale zůstala tam, protože se již zúčastnila natáčení. Larisa Guzeeva nedosáhla úspěšné filmové kariéry, i když život mimo místa byl úspěšný.

Larisa Guzeeva: její životopis, který lze nalézt na internetu, skrývá národnost žen z mnoha obdivovatelů. Jen málo zdrojů má tyto informace, i když to sama herečka může vědět. Podle státní příslušnosti matky je slavná televizní moderátorka Tatar. Tento rozsudek může být nesprávný, protože národnost rodného otce, stejně jako jeho jméno nebo životopis, zůstává neznámá.

Dětství let a rodina Larisa Guzeeva

Dívka neviděla svého otce od chvíle, kdy se narodila, zvedla svého nevlastního otce. Můžeme říci, že Larisa Guzeeva se narodila v rodině učitele, protože její matka pracovala jako učitelka. Navzdory tomu, že výchova jeho nevlastního otce byla přísná, budoucí televizní hvězda již od útlého věku projevila vzpurný charakter. Larisa si dovolila dělat, co se jí líbí. Matka se ve své škole ve škole neustále červenala: často chodila na lekce líčení a byla dokonce chycena cigaretami. Mladá Larisa Guzeeva byla pozoruhodná tím, že je příliš hubená, proto nebyla u chlapců oblíbená.

Studentské herecké roky

Sedmnáctiletá modrooká dívka ze sovětského zázemí se rozhodne jít do Leningradu, aby se stala herečkou. Poprvé vstoupí do LGITMK. Larisa Guzeeva se ve svém mládí snažila vždy vyčnívat z šedé hmoty, a proto během studia na vyšší vzdělávací instituci oholila hlavu. Spolužáci Larissa se jim nelíbili a ani se jich nebáli, ale ona měla jen malý zájem. Dívka strávila volný čas s avantgardním mládím v Leningradu a odpočívala v kavárně "Saigon", která byla považována za místo setkání pro české město.

Osobní život Larisy Guzeevové

Soudě podle biografie, život ženy mimo soubor byl vždy plný jasných událostí. Krása Larisy Andreyevny přispěla k tomu, že v okolí bylo vždy mnoho fanoušků. Celebrity vždy přitahoval zvláštní lidi, kteří byli na rozdíl od ostatních. Málokdo ví, ale Larisa Guzeeva se setkala s Sergejem Kurekhinem a měla krátký vztah s mladým charismatickým Dmitriem Nagievem.

První manželství bylo neúspěšné. Asistent se stal asistentem operátora, natáčel film "Rivals" - Ilya, kde herečka hrála hlavní roli. První manželka Larisy Guzeevové byla narkomanka a zemřela na předávkování. Podruhé byla její volba hercem z Gruzie - Kakha Tolordava. Manželství se konalo několik dní před prvním porodem, když jí bylo třicet dva let. Datum odloučení však bylo velmi brzy způsobeno rozdílností zájmů a případně rozdílnou státní příslušností manželů. Kakha neopustil Tbilisi a hvězda obrazovek s dítětem odjela do Moskvy.

Po návratu do ruských zemí se Guzeeva setkal se svým přítelem, slavným restaurátorem Igorem Bukharovou, kterého poznala více než sedmnáct let. Po dlouhém trápení muže se mezi nimi začala záležitost a pak se stal nedílnou součástí jejího životopisu - čtyřicetiletá herečka porodila dceru svého třetího manžela, kterou vůbec nelitovala. Dodnes žije Larisa šťastně s Igorem Bukharovem, výchovou dětí.

Děti Guzeeva

Žena se snaží zajistit, aby se žádné z jejích dětí nedostalo do očí veřejnosti, není předmětem diskuse. Herečka občas hovoří o svém životopisu, ale někdy ukazuje fotografii svého již dospělého syna Jiřího a její mladé dcery Olgy, která je chrání před veřejností. Děti Larisy Guzeevové mají velký věk, ale všichni udržují blízká přátelství. Syn často chodí k vlastnímu otci, který jeho matka upřímně schvaluje, Bukharov to nezakazuje. Larisa Andreyevna veřejně prohlašuje, že je šťastná a nechce změnit svůj život.

Filmová kariéra Larisa Guzeeva

Herečka nebyla populární u filmových režisérů. První role byla menší střelba ve filmu "Místo setkání nelze změnit." Krutá romantika E. Ryazanova na základě Ostrovského hry "The Dumpless", kde hlavní roli hrála Larisa Andreevna, se stala osudnou. Po tomto filmu, tam byl klid v hereckém životě hvězdy sovětské kinematografie. Potom se slavný režisér začal starat o mladou krásnou dívku, ale neplacila, za což platila svou kariérou.

Filmy s Guzeevou, kde to lze sledovat, ale většina rolí v epizodickém představení: „Verdikt“, „Střecha“, „Bell“, „Graffiti“ atd. V seriálech a mini-seriálech, které se objevily na ruských obrazovkách, bylo mnoho rolí: „Moře. Hory Expandovaný jíl “, “ tři soudruzi ”, “ Anakop ”, “ takový je život ”, “ Maroseyka, 12 ”, “ logika žen ”, “ život Klima Samgin ”a mnoho jiní.

Larisa Guzeeva: biografie hvězdy je téměř známá mnoha fanouškům. V současné době je široká veřejnost známá jako jasná televizní pořadatelka televizních pořadů „Let's get Married“ a Larisa je porotou několika on-line výstav: Doba ledová, Minute of Glory, Circus s hvězdami, Show s delfíny . V roce 2009 vyhrála ruská celebrita titul "Nejlepší talk show host", když se konal další ceremoniál ocenění TEFI.

Video: děti a manžel Guzeeva v programu "Zatímco všichni doma"

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: