Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Vysoké lícní kosti, zvýrazněné nádherným make-upem, činí tvář atraktivní a aristokraticky rafinovanou. Zrakově vypadající žena bez „extra“ zaoblení v lícní oblasti vypadá štíhleji. Pro úplné mladé dámy je úkol zhubnout na tvářích extrémně jednoduchý - dieta, tělesná cvičení pro tělo pomůže obnovit krásné formy celého těla. Co dělat, když ztratíte tvář, lákali krásy s štíhlou postavou? Speciální gymnastika, dodržování pitného režimu a jemnosti umění použití make-upu pomůže.

Jak odstranit tváře s dietou pro obličej

Důvody pro kulaté tváře, které vypadají tak krásně v dětství u dívek a tak zasahují do dospělých dívek, jsou:

 1. Dědičný faktor. Majitelé krásných, rudých tváří dělají tenký obličej obtížným. Budete muset neustále udržovat tón pleti, zatímco děláte speciální gymnastiku.
 2. Nedostatek vitamínů. Nedostatek vápníku, hořčíku, mědi, železa, vitamínů skupin A, C, B negativně ovlivňuje stav kůže, zhoršuje výsledky hubnutí. Při rozhodování o tom, co dělat, aby účinně zhubnout obličej, dávejte pozor na potraviny bohaté na vápník, obsahující užitečné aminokyseliny.
 3. Nedostatečný příjem tekutin. Pití méně než jeden a půl litru denně způsobuje, že tělo je nemocné a staví se do režimu „akumulace“.
 4. Nedostatečná péče. Make kosmetické masky, které otevírají póry a stimulují krevní oběh. Masáže, výlety do sauny nebo vany účinně pomáhají zhubnout na tvář, bradu.
 5. Přebytek soli. Nechcete, aby "rostou tuk" v obličeji - odstranění soli z potravy, nebo si jídla s malým množstvím.
 6. Pití alkoholu. Ztratit váhu nafouklé v ranních tvářích pomůže masku / krém, pokud si je na základě zeleného čaje, heřmánku, měsíčku.

Přísná strava, půst - není nejlepší způsob, jak zhubnout na obličej muže nebo ženy. Slabost z nedostatku kalorií, ochabující kůže - výsledky "rychlého" způsobu, jak najít krásné lícní kosti, potopené tváře. Co dělat, aby osoba zhubla:

 1. Chirurgický zákrok. Tato radikální metoda je zaměřena na odstranění tukové vrstvy na tvářích. Může být možné získat „novou“ tenčí osobu, pouze pokud vám získané výsledky potěší.
 2. Udělejte správný make-up. Použití základu tmavšího odstínu, použití červenat s efektem opálení na „vynikající“ lícní plochu pomůže vizuálně „zhubnout“ na obličej.
 3. Péče o pleť. Masáže, zahřívání masek, hydratační obklady jsou ideální způsoby, jak zdůraznit krásnou linii lícních kostí, tenčí tváře.
 4. Gymnastika. Při pravidelných speciálních cvičeních přivádíte svaly do tónu, vrátíte pokožce zdravý vzhled.
 5. Normalizace vodní bilance. Jak zhubnout tvář dívce zrychlit metabolické procesy? Pijte denně nejméně 2 litry tekutiny. Do menu přidejte diuretické čaje s heřmánkem, brusinkami, šípkami.
 6. Dieta obsahující maximum vlákniny, vitamínů a minerálů. Zelenina, ovoce, ryby, dietní maso pomůže zhubnout, odstraní opuch.

Jak udělat dokonalý tenký obličej: správná výživa

Jak odstranit tváře z obličeje, dodržovat základy správné výživy? Vzhledem k tomu, že většina žen uspěla v tomto posledním období, měla by být dieta navržena na dlouhou dobu. Po zásadách zdravého životního stylu by mělo následovat rozhodnutí o minimalizaci spotřeby „škodlivých“ sacharidů, živočišných tuků a alkoholu.

Co dělat, aby krásně ztratil váhu tvář, s využitím úspěchů dietologie: \ t

 1. Obohaťte dietu ovocem a zeleninou. Velká část všech konzumovaných potravin by měla spadnout na vlákno.
 2. Mořské plody, ryby, které díky bohatému obsahu mastných aminokyselin, vitamínům B, pomohou ženě pokožce vrátit se do jejich mládí a zdravého vzhledu, pomohou ztratit tváře.
 3. Nahradit sladkou sodu, nakoupené šťávy na bylinné čaje, ovocné nápoje, čerstvé džusy. Pomohou obohatit tělo o nezbytné mikroelementy, díky nimž obličej získá napjaté formy a bude vypadat tenčí.

Gymnastika a masáže

Hladké vrásky na obličeji, speciální obličejová cvičení pomáhají obnovit mladistvost pleti. Jsou zaměřeny na aktivaci svalů tváří a brady. Zvýrazněte čtvrt hodiny v boji proti narovnaným tvářím a provádějte každé cvičení komplexu nejméně 20krát. Masírujte tváře - stimuluje průtok krve, díky čemuž dochází k rychlejšímu metabolickému procesu. Utáhnuté lícní kosti, nedostatek druhé brady, krásná pleť budou příjemným bonusem každodenních procedur.

Efektivní cvičení na hubnutí tváře

Speciální komplex gymnastiky pro obličej účinně bojuje proti vráskám na tvářích, zlepšuje krevní oběh, posiluje malé cévy - kapiláry a začíná mechanismy regenerace kůže. Jak se zbavit tváří, a jaká cvičení pomohou vyřešit problém:

 1. Vzduch nebo voda. Vezměte do úst vzduch / vodu. Snažte se dělat cvičení pomalu, převalte obsah z jedné strany na druhou. Tento jednoduchý postup opakujte 20 krát.
 2. "Zachytit" rty. Cvičení pro dolní čelist jsou účinná, pokud chcete dosáhnout tenké plochy. Prodlužte ji dopředu tak, aby se spodní ret přes spodní okraj. Počet opakování - 15 krát.
 3. Výslovnost dopisů. Alternativně přeložte rty se slámou, snažíte se vyslovit zvuky "y" nebo "o". Pak si protáhněte rty, jako by se snažil usmívat.

Cvičení pro ovál obličeje a krku

Třicetileté (a starší) mladé dámy, které chtějí mít krásně načrtnuté lícní kosti s tenkými tvářemi, by měly věnovat zvláštní pozornost úpravě kontur obličeje, což dělá gymnastiku každodenním zákrokem. Tukové dívky, které chtějí zhubnout na tvářích, by neměly zapomínat, že krk vydává nejen věk, ale také reaguje na ztrátu kil. Co dělat, jak zhubnout obličej? Pomáhá podporovat pružnost krku, cvičení brady:

 1. Sklopná hlava Při ohýbání se snažte upevnit hlavu v nejnižším bodě na několik sekund. Cvičení se provádí s rovným hřbetem.
 2. Trénujte svaly krku. Křížte ruce rukama nad rameny. Můžete dělat cvičení stojící nebo sedící. V tomto případě by měl být hřbet rovný jako řetězec. S úsilím tlačit dolů, zatímco se snaží vytáhnout krk nahoru.

Jak se zbavit druhé brady

Druhá brada dává nafouknutí, takže obrysy jsou rozmazané, dodává věk. Milovníci spát na vysokých polštářích, knihomolech, kteří dávají přednost trávení času ležet s knihou, stejně jako každý, kdo chce mít krásný tvar obličeje, by měl věnovat pozornost komplexním cvičením. Jak odstranit bradu a tváře:

 1. Modely cvičení. "Pauza" knihu na hlavu, pošpinit po místnosti s dokonale rovnou zadní po dobu nejméně 5 minut. To pomůže posílit svaly krku, brady.
 2. "Dosáhněte nos." Nakloňte hlavu dozadu. V této poloze se snažte dosáhnout dolního rtu, tlačit čelist dopředu, špičku nosu. Pak udělejte stejný jazyk.
 3. Cvičení "stiskněte bradu." Leží na zádech, sedí na gymnastické podložce. Bez roztržení zbytku těla z podlahy zvedněte hlavu nahoru a upevněte horní bod pohybu. Udělej si své tváře zhubnout, až 20 krát.

Jak pumpovat lícní kosti

Pro zvýšení objemu lícních kostí jsou navržena cvičení, která zahrnují všechny svaly dolního obličeje. Opakované denní jednoduché cvičení, během tří týdnů si všimnete krásného tvaru a tenčí tváře. Jak udělat lícní kosti na obličeji pomocí gymnastiky:

 1. "Rotace … jazyk." Otevřete ústa, jako byste chtěli říct zvuk "o." Pohybujte jazykem v kruhu, pevně ho přitlačte na líce a patra.
 2. Držte rty pevně proti zubům, pootevřená ústa. Pomocí prstů můžete provádět kruhové pohyby od rohů úst až po lícní kosti.
 3. Úsměv bez otevření rtů. Utáhněte svaly lícních kostí a snažte se je vytáhnout do chrámů.

Jak udělat masáž obličeje doma

Při zahřívání masážních pohybů pomocí froté ručníku, měkkého otírání špičkami prstů, dotáhnete bradu, poskytnete klidný vzhled a jasný obrys obličejových kontur. Po ranní sprše pokračujte procedurou, která bude trvat 15-20 minut a pomůže vám zhubnout:

 1. Brew pro noční bylinné kolekce. Heřmánek, lipové květy, měsíčku jsou přírodní ingredience, které jsou účinné pro lymfodrenáž a aktivaci metabolických procesů kůže. Namočte malou froté ručník do vývaru na minutu, zmáčkněte. Jemné pohyby vzhůru, otírající tvář a bradu. Po masáži je bylinný obklad dobrý, takže tenčí tváře vypadají dobře.
 2. Namažte konečky prstů silicemi. Hladce, ale s úsilím, provádět masážní pohyby směrem k chrámům. Lehké poklepání, klepání prstem se střídají s stiskem problémových oblastí obličeje.

Masky

Vzhledem k mírnému účinku různých masek na bázi přírodních produktů se podkožní tuková vrstva na tvářích účinně rozdělí a kůže se stává měkkou a elastickou. Díky utahování, regeneračním vlastnostem vám obličej pomůže zhubnout:

 • řasy;
 • ovesné vločky;
 • vaječný bílek;
 • citrusové plody;
 • zelený čaj;
 • kvasinky;
 • káva

Domácí prostředky

Jak udělat tenký obličej pomocí masek připravených doma, které si zaslouží nejlepší recenze:

 1. Maska pro majitele mastné pleti pomůže ztratit tváře. Rozemele ve stejném poměru ovesné vločky, hrášek. Polévkovou lžíci směsi přírodního (nejlépe domácího) mléka rozpusťte na hustou viskózní směs. Přidejte několik kapek citronové šťávy.
 2. Vytvořte kvasnicovou masku. Smíchejte 2 porce kvasnic, jednu porci mléka, olivový olej, med, rýži / pohanku do homogenního kaše. Beat v jednom vejce. Každodenní používání masky pomůže tvářích zhubnout během několika týdnů.

Co dělat, aby se zabránilo vráskám

Po úspěšném zbavení se tlustých tváří a plné postavy je mnoho štíhlých mladých žen překvapeno, že si všimly nových „problémů“. Jsou spojeny s tvorbou vrásek na tvářích. Hlavními viníky prudkého zhoršení svalového rámce obličeje jsou:

 • nedostatek tekutiny v těle;
 • touha rychle zhubnout bez cvičení;
 • nedostatek vitamínů, mikroprvků.

Jak odstranit tváře z obličeje a vyrovnat následky pro kůži:

 1. Želatinové masky s glycerinem jsou účinné pro udržení tónu kůže zředěného obličeje. Potravinovou želatinu zředěnou ve vodní lázni smíchejte se stejným množstvím glycerinu. Naneste na čistý obličej a nechte působit 10 minut. Odstraňte vatovou vložkou nebo opláchněte teplou vodou.
 2. Dobře stimuluje tvorbu kolagenu kontrastní sprchy. Dělat postup, který pomůže osobě zhubnout, by měl být denně.

Jak udělat celý obličej tenký s make-upem a vlasy

Neúspěšný účes, make-up v zářivě růžových tónech může dát úhledný obličej s lehce zaoblenými tvářemi příliš plnými. Svěží mop délky vlasů k bradě, klasické auto dává zbytečný objem. Co musíte udělat, abyste ztratili obličej vizuálně:

 1. Přestat sbírat krátké účesy nebo vlasy dlouhé délky.
 2. Otrhané, šikmé rány, zakřivené vlasové linie jsou skvělou možností, jak dát „tenčí“ tvar obličeje.
 3. Použijte pro make-up béžově zlatou paletu. Přírodní odstíny, hra tónů - od světla po tmavší - zdůrazňují přirozenost, s důrazem na krásný tvar obličeje.

Co dělat, aby vaše tváře tlustší vizuálně menší

Snění o naprosto jasné linii lícních kostí, „jako na fotografii modelů“, nezapomeňte, že na jejich vzhledu pracovali známí stylisté. Než začnete drastické kroky, zvládněte tajemství a jemnosti opravného make-upu doma. To pomůže vizuálně "zhubnout", skrývá nadměrné částky. Poslechněte si rady o tom, jak udělat menší tváře:

 1. Chcete-li zhubnout obličej, použijte tonální základnu tmavší barvy. Použijte jej měkkými pohyby prstů a snažte se stínit obrys.
 2. Při aplikaci obvyklého tónu prášku použijte silný kartáč. Dělat make-up, sledovat hladké přechody odstínů: obličej by měl vypadat svěží a líce - přirozeně tenčí.
 3. Blush s bronzovými reflexními částicemi pomůže ztratit baculaté tváře. Zastavte na béžově hnědé paletě, několik tónů tmavších než barva vaší pleti.

Video

Často, tenčí dívky, které byly v poslední době škádleny tlustými ženami, jsou nešťastné, že úspěšně ztrácejí nadváhu a nedokáží napravit tvar obličeje: zůstávají kulaté nebo dokonce plné. Většina diet, cvičení komplexy jsou zaměřeny na spalování tuků v problémových oblastech. Co dělat v tomto případě? Naučte se, jak zhubnout do obličeje, objevit lícní kosti, vypadající video tipy.

Jak se zbavit baculaté tváře během 3 minut

Cvičení pro konturu obličeje

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: