Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Masochismus je zrušen! Dnes, to stalo se jasné, pro mnoho, že těsné diety nejsou nejlepší způsob, jak udržet váhu normální. Naše tělo miluje pečlivé zacházení. Těžká omezení v potravinách často vedou k metabolickým poruchám, chorobám a ještě většímu zvýšení tělesné hmotnosti. Cvičení v posilovně není také pro každého. Mnoho „hubnutí“ po několika týdnech takového tréninku je překvapeno rostoucím počtem na váhách. Samozřejmě to není rostoucí tuk, ale svalová hmota. Ale o tom nemluvíme, že? Pokud náhle přestanete cvičit (unavený, unavený, budou tam další zájmy a problémy), váha se vrátí a stále si přinese pět kilogramů.

Chceme být štíhlý zítra, ne pro svatbu nejlepšího přítele, ne pro nadcházející dovolenou, ale vždy. Koneckonců, jsou lidé, kteří nejsou znepokojeni problémem nadváhy, a mají štíhlé boky a napjaté bříško, bez ohledu na sezónu a životní nepokoje. Dědičnost? Štěstí? Ne! Dobré návyky!

Takové návyky v mnoha rodinách jsou vštepovány již od dětství. A díváme se na krásnou rodinu, kde všechno, od babiček po vnoučata, zřejmě zmizelo z obalů časopisů a závidíme dobrou genetiku.

Nebuďte žárliví, ale do vašeho života zavádíme takové „štíhlé zvyky“.

Zdravý spánek

Na jedné z univerzit v jižní Austrálii skupina vědců spí výzkum. Dokázali, že pravidelný nedostatek spánku je přímou cestou k obezitě. S nedostatkem spánku stoupá hladina cukru v krvi a roste aktivita sympatického nervového systému. Tam je nerovnováha hormonů leptin a ghrelin, který být zodpovědný za chuť k jídlu, a osoba začne se přejídat.

Je také důležité, kolikrát půjdete do postele. Faktem je, že v 11 hodin večer se v těle začíná produkovat růstový hormon somatotropin. Tento hormon je nezbytný, aby děti rostly na délku. U dospělých se pod jeho vlivem vyskytuje spalování tuků a svalová tvorba. Proto je lepší usnout v 10-11 hodin.

Snídaně je nutná

Vědci jednomyslně říkají: odmítnutí snídaně je hlavní příčinou obezity na planetě. Metabolismus lidí, kteří jedí snídani, je o 6% vyšší než u těch, kteří vynechávají ranní jídlo. Ranní jídlo je absorbováno 100% a dodává energii na celý den. Jako výsledek, ve večerních hodinách už nebude gang na jídlo a může si dovolit něco lehkého. Při absenci snídaně, tělo dostane ztracené kalorií ve večerních hodinách. A zpravidla se částečně přeměňují na tuky.

Je také důležité, co máme na snídani. Pokud je to pohanka nebo ovesné vločky, pšeničné otruby nebo přírodní müsli bez přísad. Dobrá snídaně na základě vajec a tvarohu, který po dlouhou dobu dodá pocit sytosti.

Pijte vodu

Všichni víme, že musíte pít vodu, abyste zhubli. Je také důležité, aby to bylo správné.

Sklenka vody po probuzení a 30 minut před jídlem urychlí metabolismus. Pokud pijete vodu během jídla nebo bezprostředně po jídle, tuk se naopak uloží do tkání.

Často si pleteme hlad s žízní. Snažte se pít vodu, kdykoli budete chtít jíst. To vám pomůže odolat použití "potravinového odpadu", který se často snaží potlačit hlad - ořechy, sušenky, hranolky.

Láska zelený čaj

Zelený čaj byl považován za dobrý způsob, jak zhubnout během doby čínských císařů. Zlepšuje metabolismus, odstraňuje přebytečnou tekutinu z těla, evakuuje toxiny a toxiny. K úbytku hmotnosti dochází přirozeně as přínosy pro zdraví.

Obnovení metabolismu

Je zbytečné snažit se zhubnout, pokud je metabolismus sacharidů a lipidů v těle narušen. Můžete jej obnovit pomocí speciálních komplexů na bázi léčivých bylin. Existují rostliny, které dokonale obnovují metabolismus, přispívají k rozpouštění akumulací tuků, pomáhají kontrolovat chuť k jídlu. Nejlepší z těchto rostlin tvoří elixír pro hubnutí „Idealex“.

Jezte z malých talířů

V malém talíři se porce zdá větší. Tato psychologická technika bude klamat náš mozek a jíst méně jídla.

Procházka pěšky

Nic nemá příznivý vliv na vaše tělo než chůze. Nechte auto pryč od kanceláře a projděte se pár bloků pěšky. Procházka před spaním - část čerstvého vzduchu urychlí metabolismus. Nepoužívejte výtah, je vhodný pouze pro staré muže a matky s invalidními vozíky. Lezení po schodech vám umožní spalovat až 1000 kalorií za 20 minut, trénuje srdce, posiluje svaly gluteální a gastrocnemius.

Dodržování uvedených pravidel není tak obtížné. Hlavní věc je, že se stávají zvykem a stávají se součástí vašeho životního stylu.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: