Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Tablety do myčky - populární a populární nástroj, který slouží k vytvoření mycího roztoku, který čistí nádobí. Popularita tohoto nástroje je způsobena jeho snadným použitím a schopností vypočítat počet stažení z důvodu uvedené dávky každé tablety. Na domácím trhu je k dispozici celá řada tablet pro myčky nádobí. Abychom porozuměli této rozmanitosti a naučili se používat nástroje, náš článek vám pomůže.

Složení tablet pro myčky nádobí

Většina tablet obsahuje pouze tři složky: \ t

 • Přísada změkčující vodu
 • Detergent
 • Opláchněte.

Nicméně výrobci zlepšují kvalitu mycího procesu a prodlužují životnost myčky a vyrábějí více multifunkčních tablet, které obsahují další komponenty. Mezi nimi jsou:

 • přísady proti korozi
 • protipěnivá činidla
 • enzymy, které podporují rozklad tuků a bílkovin
 • alkalické soli, které rozpouštějí tuky
 • účinné látky, které po vysušení snižují přítomnost bílých skvrn na čistých nádobách
 • fosfáty pro ochranu myčky před tvorbou vápence
 • parfumerie.

V závislosti na jejich funkcích, uvedené komponenty pomáhají udržovat vnitřek stroje v provozuschopném stavu po dlouhou dobu provozu, zabíjet bakterie uvnitř zařízení, bránit tvorbě pěny, vytvářet ochranu nádobí před tvorbou plaku a skvrn po kontaktu s vodou.

Tablety do myčky - Jak si vybrat a která je lepší

Moderní domácí trh s detergenty nabízí obrovský výběr tablet pro myčky nádobí. Mezi nimi jsou drahé výrobky od známých značek a levné možnosti od firem, které dosud nemají populární jméno. Co si vybrat? Abychom vám pomohli s výběrem nástrojů, nabízíme Vám malý přehled o tabletách myček dostupných ruským uživatelům.

Od výrobce končí

Povrchová úprava je nejoblíbenější ochrannou známkou na světovém trhu a nabízí tablety pro myčky nádobí.

Sortiment vinylových tablet:

Finish Quantum je nejnovější práčka na mytí nádobí. Jejich vlastností je přítomnost skořápky, která chrání ruce před kontaktem s detergentem.

Ochranný obal není třeba odstraňovat a je zcela rozpuštěn ve vodě. Složení tablet zahrnuje detergentní prášek s aktivními enzymy, které poskytují vyhledávání znečištění. Zbytky potravin pod vlivem enzymů jsou rozděleny na malé částice. Tablety navíc obsahují opláchnutí, které dává misce lesk. Prostředky jsou nabízeny v balení na 20, 40, 60, 80 kusech.

Finish All in 1 0 - výrobek obsahující speciální recepturu, díky níž stroj vylévá nejsložitější nečistoty. Tablety poskytují promývací roztok namáčecí funkci, která pomáhá prát staré nečistoty; funkce lesku a ochranné funkce zajišťující ochranu před váhou. Díky této funkci lze nástroj použít nejen při mytí skla, ale také stříbra. Tablety v baleních po 14, 28, 56, 70, 100 kusech jsou v prodeji.

Povrchová úprava Vše v 1 Turbo se liší od předchozího v tom, že díky funkci rychlého rozpuštění se používá pro krátké režimy mytí při nízkých teplotách. Prodává se baleno po 14, 28, 56, 70, 100 kusech.

Finish Classic je sypký produkt, komprimovaný. Jeho vlastnosti jsou podobné předchozím verzím.

Econta

Jedná se o méně nákladné pilulky, které pomáhají prát nádobí z plaku kávy, čaje a spálené potraviny. Komponenty obsažené ve směsi chrání skleněné výrobky. Ideální při mytí sklenic, sklenic, sklenic. Chrání části stroje před tvorbou vápna a zabraňuje korozi kovových částí zařízení.

Lze jej použít při mytí nádobí, jako je měkká voda a středně tvrdá a tvrdá voda. Debata je povolena pro krátké mycí cykly.

Standardní balení obsahuje 30 tablet, z nichž každá je potažena ochranným filmem.

Víla

Belgická ochranná známka Fairy nabízí univerzální tablety do myček, které jemně čistí nádobí. Složení tablet poskytuje jejich použití pro výrobky z tenkého skla a stříbra.

Lze použít pro stroje jakéhokoliv typu, s krátkým režimem praní. Složky pracího prostředku zabraňují předčasnému opotřebení částí stroje.

Víla powerdrops jsou baleny ve vodorozpustném ochranném filmu.

Filtero

Filtero je jednou z populárních značek tablet myček . Uvolněte je v Německu. Zajistěte důkladné čištění. Obsahuje složky změkčující vodu, které přidávají lesk na skleněné výrobky a chrání je před poškozením. Lze použít při mytí nádobí z nerezové oceli a stříbra. Má komponentu, která eliminuje pachy.

Jsou vyrobeny s použitím nejnovější technologie a mohou být použity pro mytí nádobí v myčkách od předních výrobců.

Prodává se v balení 16, 90, 45, 150 ks.

Čisté čerstvé

Hypoalergenní Čisté čerstvé vyrobené v Německu. Ideálně se vyrovnat se silným znečištěním a vyrovnat se s odstraněním sušených potravin na nádobí. Obsahují oplach, změkčovače vody, chuť. Neutralizujte pachy. Odlišují se ve vysoké environmentální bezpečnosti bez fosfátů. Díky speciální výrobní technologii pomáhá vyhnout se tvorbě "prachu" z tablet, nezpůsobuje podráždění horních dýchacích cest. Lze použít s nízkoteplotními režimy mytí. 4, 15, 30, 60 kusů je zabaleno v každém.

Ikeep

Ikeep platí pro všechny typy myček. Odlišuje se v nejvyšší míře ekologické bezpečnosti, může být použit pro mytí dětských jídel. Pokročilý čistící prostředek s aktivním kyslíkem poskytuje mycí prostředky se zbytky sušených potravin jakéhokoli původu. Chraňte sklo a příbory před poškrábáním.

Tablety jsou biologicky rozložitelné a neobsahují fosfáty. Baleno ve filmu rozpustném ve vodě, který nevyžaduje jeho odstranění. Obsahují enzymy, neiontové povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, bělidlo na bázi kyslíku, speciální přísady proti změkčení a změkčující vodu. Zůstaňte účinné ve studené vodě.

Frau schmidt

Tablety Frau Schmidt se používají k mytí nádobí v myčkách nádobí. Odstraňují mastnotu, skvrny od kávy a čaje, chrání sklo, stříbrné předměty. Mít schopnost posilování. Kromě toho chrání pracovní jednotky stroje před předčasným selháním.

Čistěte nádobí při nízkých teplotách vody. Neutralizujte pachy. Prodává se v balení po 20, 30, 60 ks.

Kde nakupovat a kolik jich je

Tablety se prodávají téměř ve všech prodejnách, které prodávají domácí chemikálie. Značky Finish, Frau Schmidt, frosch a Clean fresh jsou také nabízeny v prodejnách domácích spotřebičů. Široká škála produktů je prezentována na přepážkách řetězců supermarketů, jako jsou: Magnit, Carousel, Magnat, Clean House, Crossroads, Auchan, Pyaterochka. Kromě toho, moderní technologický vývoj pomáhá objednávat je pomocí internetu.

Pokud jde o jejich cenu, obal Econta, obsahující 30 tab. Prodává se za 176 p., Finish bude muset zaplatit v průměru 450 rublů za ekvivalentní balení, víla pro balení je 24 kusů. - 300 rublů, Frau Schmidt pro 15 ks. - 155 str., Biomio pro 30 tablet - 450 rublů, aquarius pro 14 ks. - 180 rublů. Náklady na tablety jsou do značné míry ovlivňovány nejen značkou, ale také přítomností velkého množství různých přísad.

Nejčastější dotazy

Pokud používáte tablety pro myčku nádobí, vyvstává řada otázek týkajících se vlastností použití tohoto nástroje. Většina otázek se týká kategorie dávkování prostředků a schopnosti tablet se rozpustit. Pokud popis pomáhá s dávkou, pak je druhá otázka horší.

Proč se tablety často nerozpouštějí

Zvažte tři možné důvody, pro které se tableta nerozpustí.

 1. Tento problém nesouvisí s kvalitou pracího prostředku, nýbrž s porušením provozních předpisů nebo konstrukčních vlastností myčky. Jedním z důvodů může být zablokování dávkovacího prostoru, ve kterém se ventil neotevře. Uspořádání nádobí, ve kterém se kryt zásobníku nedotýká, pomůže situaci napravit.
 2. Běžný problém v případech použití levných modelů myček je považován za znak provozu spotřebiče pro domácnost a jeho nedodržování požadavků výrobce detergentu. Teplota stroje tak může být nižší než indikátor, což zajišťuje rozpuštění tablety, jak je stanoveno výrobcem.
 3. Tableta je nesprávně vložena do přihrádky určené pro prací prostředek. Aby se zabránilo výskytu problému, musíte správně položit kapsli. Instrukce vám řekne, kam má být kapsle vložena.

Co vyměnit tablety

V některých případech je třeba vyměnit tablety za myčku nádobí. Nahraďte je domácími kapslemi. Chcete-li je sami, budete potřebovat:

 • 500 g anglické soli (magnézie)
 • 150 g jedlé sody
 • 200 g boraxu
 • prášek kyseliny citrónové.

Všechny složky, kromě kyseliny citrónové, jsou smíchány a dostávají směs, jako na fotografii. Kyselina citrónová by měla být přidávána postupně, dokud se směs nezmění na pevnou hrudku.

Pak se pokládá ve formě ledu tak dlouho, jak je to možné, a ponechá se na teplém, suchém místě až do sucha. Aby se tablety nerozpadly, měla by se hmota pokládat při co největším zhutnění.

Video

Sortiment tablet pro myčky nádobí, které jsou prezentovány v domácích oknech, je tak rozmanitý, že správná volba je velmi obtížná. Nepomáhá reklamě, předení na televizních obrazovkách, informacím o balení detergentů, zejména proto, že výrobci používají neznámé výrazy a kódované složky.

Uživatelé televizních programů přicházejí na pomoc uživatelům, odkrývají tajemství a triky výrobců, kteří testují jak populární, tak málo známé prostředky. Jedním z těchto programů je "Test nákupu", jehož další příběh je věnován výběru detergentu pro myčku nádobí.

Recenze

Irina, 24 let: Chci se podělit o své zkušenosti s používáním tablet pro myčku nádobí od povrchové úpravy. Ukázali se přesně tak, jak slíbili na krabičce s nástrojem. Nenechávejte lepivé plaky a skvrny, tableta je zcela rozpuštěna ve vodě. Nádoby vyjdou čisté bez zbytků. Nicméně, radost není levná.

Oksana, 45: Použité tablety Finish, Fairy a Econtu. O Finish, a tak je jasné, že za takové peníze nebude žádný nesmysl, ale líbila se mi rozpočtová verze Econty. Rozdíl mezi nimi není zaznamenán, pokud je to jen v ceně. Mytí v pohodě, ale na nízkoteplotní mytí aut to nevadí.

Venuše, 31: Používání lesklých Lux pilulek. Jsou dvouvrstvé. V žádném případě horší než drahé fondy. Vůně finančních prostředků na nádobí neopustí. Nádobí se umylo úplně. Používá se na mytí skleněných pohárků.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: