Každá dívka má tendenci být štíhlá, vystupovat na veřejnosti v otevřeném oděvu a vyhrát srdce mužů s jejím vzhledem. Bohužel ne každá paní příroda prezentovala ideální formy. Mnozí z nich jsou nuceni zápasit s tím, jak zhubnout v náručí a ramenou. To není velký problém. Správná, zdravá strava v kombinaci s lehkým cvičením a jednoduchými postupy poskytne požadovaný výsledek po několik týdnů. Udělejte vše, co je v jeho silách, a všemi prostředky budete moci ztratit tyto kiláry!

Co dělat, abyste ztratili ruce a ramena

Odpověď na tuto otázku ve dvojici slov je nemožné. Lidské tělo je neuvěřitelně složitý mechanismus skládající se z mnoha orgánů a systémů. Oprava objemů zbraní a ramen vyžaduje integrovaný přístup. Chcete-li přebytečný tuk opustit, musíte vytvořit všechny podmínky pro to. Následující části tohoto článku obsahují specifické informace o odstraňování tuku z ramen a paží. Seznamte se s nimi, vezměte na vědomí cenná doporučení a pokračujte v boji s nenáviděnými kiláry!

Dieta a strava

Výrok „Jsi to, co jíš“ odráží podstatu zdravého stravování. Chcete-li snížit množství přebytečného tuku, musíte kontrolovat množství / kvalitu konzumovaných potravin. Proveďte přísné dietní menu na týden a striktně jej dodržujte. Naplánujte si stravu tak, aby po celý den bylo asi 5-6 malých jídel. Musíte odstranit ze stravy všechny, bez výjimky, škodlivé produkty, stejně jako zapomenout na přejídání. Pouze v tomto případě bude možné zbavit se nešťastných dalších centimetrů a dát své tělo do pořádku.

Fyzická aktivita

Tuk je dodávka energie, kterou tělo poskytuje na deštivý den. Chcete-li ji odstranit, musíte tvrdě pracovat. Fyzická aktivita zpřísňuje tělo, pomáhá spalovat další kalorií. Zaregistrujte se v posilovně, ráno začněte dělat cvičení a po několika týdnech si všimnete hmatatelných změn. Nastavte si cíl posílit svaly. Chcete-li jít do školy, požádejte kouče, aby vysvětlil, co cvičení musíte udělat, abyste zhubnout.

Masáž nebo zábal

Příjemná masážní procedura uvolňuje svaly, má léčivý účinek a pomáhá ztratit nadbytečné kalorií. Natáhnete ruce nad ramena, zvýšíte krevní oběh v těle. Díky tomu je metabolismus aktivován, což znamená zvýšení potřeb tkáně. K uspokojení těchto požadavků bude tělo ukládat část uloženého tuku. Je těžké uvěřit, ale se zdravou stravou a správným přístupem ke sportu, masážní postupy urychlují proces hubnutí ramen a paží o 25-30%.

Pokud jde o otázku, jak snížit ruce nad loktem, neměli bychom zapomenout na obal. Tyto postupy jsou také zaměřeny na zvýšení krevního oběhu v těle. Moderní hubnutí ženy jsou poměrně produktivně pomocí řas, čokolády, hořčice a éterických olejů zabalit ruce a ramena. Za předpokladu, že jsou přísně dodržována pravidla postupu, je zajištěn ohromující účinek hubnutí ramen.

Efektivní cvičení pro hubnutí paže, ramena a záda

Sportovní aktivity pomáhají posilovat tělo, budovat svaly a především ztrácet přebytečný tuk. Pokud se zaměřujete na správnou výživu, ale nevěnujte pozornost fyzickému cvičení, kůže na tenčích ramenech se může prohnout, ale tato žena se nemění ani plnosti. Aby se tomu zabránilo, cvičení 20-25 minut denně. Show persistence, a velmi brzy se stal šťastným majitelem štíhlé, napjaté postavy. Následující jsou nejúčinnější cvičení pro krásné paže a ramena:

  1. Cvičení se stoličkou. Vezměte si výchozí pozici: stojí se zády ke stoličce, opřete se o rohy rukama. Kartáče udržujte v normální poloze. Držet prsty pevně, držet kolena spolu. Opírající se o dlaň, pomalu sestupujte téměř k podlaze. Postavte se v této pozici na pár okamžiků a pak, namáhejte bicepsy a vraťte se do výchozí pozice. Opakujte cvičení popsané 13 krát ráno a večer.
  2. Zvedněte ruce za zády. Budete potřebovat ručník pro následující cvičení. Po položení nohou na šířku 40 cm lehce ohněte kolena, zatlačte tělo dopředu. Vezměte ručník a natáhněte ho tak, aby ve svalech bylo napětí. Hladce zvedněte ruce nahoru a pak dolů. Toto cvičení účinně spaluje přebytečný tuk, trénuje předloktí, posiluje bicepsy. Po zvládnutí stoupání za zády pochopíte, jak rychle zhubnout v náručí a ramenou. Opakujte cvičení třikrát denně, 16 krát, a velmi brzy si všimnete výsledku: přebytek tuku ustoupí.
  3. Push up v úhlu. Dalším velmi účinným cvičením pro ty, kteří nevědí, jak odstranit tuk z rukou. Pro něj znovu potřebujete židli. Podržte při současném udržování šířky ramen od sebe. Nakloňte nohy na židli. Držte tělo v rovné poloze a začněte pomalu tlačit dovnitř. Pokuste se lehce dotknout podlahy prsu. K účinnosti cvičení se nesníží, udržujte nižší úroveň zad, neohýbejte.
  4. Cvičení s činkami. Cvičení pro vypracování skupin svalů paží, hrudníku a předloktí, aby se spálil přebytečný tuk. Vezměte si činky a namáhejte ramena, zvedněte je před sebe na úrovni solárního plexu a lehce ohněte lokty. Na několik okamžiků v této pozici zamrzněte, pak roztáhněte ruce. Znovu krátkou pauzu a návrat do výchozí pozice. Při každodenním cvičení bude popsané cvičení poskytovat i úbytek hmotnosti ramen a ramen. Při každém přístupu opakujte 17 krát.
  5. Mill. Postavte se rovně, nohy od sebe oddělte. Střídejte ruce střídavě v kruhu, namáhejte ramena. Pravý zvednout (přes zadní), a doleva dolů dolů, pak naopak. Chcete-li urychlit proces zbavení se nadbytečného tuku, komplikujte cvičení - vyzbrojte se činkami. Další zátěž na svalech ramen vám pomůže rychleji zhubnout.

Video: soubor cvičení pro hubnutí

Po přečtení připojených videokazet se naučíte, jak zhubnout v náručí a ramenou, provádět jednoduché cvičení doma. Zkušení odborníci v oblasti fitness vám řeknou, jak se zbavit tuku rukou, aniž by to způsobilo poškození těla. Poslechněte si cenná doporučení zapomenout na bolestivé téma nadváhy navždy!

S činkami

Bez činek

S elastickou páskou

Kategorie: