Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Korupce je ve skutečnosti záměrné jednání proti člověku. Mozek ve slově "poškození" kreslí obrázky některých strašných rituálů se zrcadly, čarodějnicemi v hábitu. Poškození je však zpravidla důsledkem něčího návrhu někoho jiného. Víra v škody způsobuje zranitelnost osoby. Z tohoto důvodu je úkol zlého vůdce zjednodušen - „oběť“ je snazší uložit zlé oko. Stále více a více lidí se zajímá o: jak zjistit, zda je na mně škoda? Jak pochopit, co je s vámi špatně a jak se rychle zbavit výsledku něčího zlobu - poučte se z materiálu.

První známky poškození

Co je to škoda a jak se projevuje? Poškozuje člověka, jeho rodinu, auto, dům, domácí potřeby, peníze, fotky. Neúspěšný rituál se provádí za účelem rozpuštění manželského páru, narušení harmonie jejich vztahu, takže člověk podstupuje drogy, alkohol, hazardní hry, rychle zkrachuje a stává se žebrákem. Co je to škoda a jak se projevuje? Známky poškození osoby:

 • Podívejte se na dlaně. Majitel silného biofieldu má tři jasné linie. To jsou linie života, mysli, srdce. Při přejezdu posledních dvou dalších linek je majitel dlaně lehce otřesen.
 • Symboly na kříži ve tvaru kříže také naznačují silnou zranitelnost. Tyto symboly mohou varovat před poškozením, které není způsobeno majitelem, ale babičkou, dědečkem, rodiči. To znamená, že zlé oko je zděděno.
 • Krtci, zejména ve velkých počtech, signalizují: jejich majitel je vystaven silnému zlému oku a způsobenému poškození.

Co cítí člověk, nebo jinými slovy, jak zjistit, zda je na vás škoda nebo zlé oko? Důležité příznaky:

 • slabost;
 • častá bolest;
 • nervové napětí;
 • nadměrná podrážděnost;
 • výkyvy nálady;
 • strach ze slunečního světla;
 • člověk je často nemocný, zraněný;
 • neustálý pocit zmatku;
 • deprese a stres.

Integrita aury v zlém oku je zlomena a pro člověka je velmi těžké odolat bolestivým pocitům a obtížnému stavu nejen duše, ale i těla. Všechny výše uvedené příznaky nemusí být způsobeny zlým okem a úmyslným poškozením, ale měli byste být v bezpečí, zkontrolovat sami sebe. Dostupné metody pro domácí testování vaší energie a pod vlivem cizích vlivů jsou.

Způsoby určení poškození nebo zlého oka na osobu

Jak zjistit, zda je úmyslné poškození na mě snadným způsobem? Existuje několik účinných a dostupných způsobů:

 • Potřebujete sklenici vody a nezpracované vejce (obyčejné kuře bude dělat). Položte sklenici na horní část hlavy, vejce je poháněno do skla. Jak rozpoznat poškození? Ve skleněných rozvodech rozmazané, stříbřité kuličky - škoda je. Žloutek hladce padne na dno - nebojte se, poškození nebo zlé oko s vámi nemá nic společného.
 • Jak zjistit, zda došlo k poškození rodiny pomocí shod? Proveďte postup u každého člena rodiny. Vezměte si sklenici čisté vody. Držte se za ruce a chvíli se zaměřte na své myšlenky. Přeneseš tedy svou energetickou tekutinu. Pro zvýšení očekávaného účinku přidejte do vody špetku soli. Světlo zápas, počkejte, až hoří téměř až do konce, zbytek vložte do vody. Sledujte, co se stane s škváry, se dozvíte, jak zkontrolovat, zda je škoda. Konec svíčky zapadá do vody - je to záměrný záměr, a pokud zůstane nad vodou, znamená to, že jste se vyhnuli potížím.
 • Pomocí svíčky instalujte na člověka známky zkaženosti. Svíčka také reaguje na auru místnosti, proto pro takový rituál, nejen „testy“ se svíčkou, ale také zvláštní modlitby a spiknutí. Získejte obyčejnou voskovou svíčku. Zapálit svíčku a projet kolem osoby. Neměli byste se bát, pokud hoří neustálým plamenem. Tam je důvod k obavám jen tehdy, když plamen mizí, kouří černý kouř a praskání je slyšet. V tomto případě je problém vyvolán.

 • Diagnóza se zlatem poskytuje vysoce kvalitní kov pro efektivní výzkum. Šperky s nečistotami pro tuto metodu nejsou vhodné, ale je nejlepší použít prsten z čistého zlata. Mít čistou pokožku tváří nebo rukou, na ní v případě indukovaného poškození nebo zlého oka zůstane pruh tmavé barvy.

Jak zjistit, kdo zkažený nebo zkažený

Ne vždy ten, kdo se usmívá, dívá se do očí, chce upřímně dobře. Jak zjistit, kdo poškodil nebo zlé oko? Chcete-li zjistit, před svátkem Epiphany nebo Vánoce, nalít svatou vodu do jakéhokoli kontejneru. Nechte to stát jeden den, pak se umyjte před spaním. Pokud je přítomno zlé oko, sníte o zlovolném zlém skutku. Iniciátor se bude radovat z vašich pádů, nemocí, neúspěchů.

Jak se zbavit poškození doma

Škodlivé myšlenky přinášejí do vašeho života nepříjemné následky. Jak odstranit zlé oko nebo poškození na vlastní pěst? Pomocí jednoduchých pokynů můžete problém zastavit:

 1. Čtěte před naším spaním a na začátku dne modlitbu našeho Otce.
 2. Sledujte příspěvky.
 3. Zkontrolujte polštáře, peřiny, matrace na přítomnost cizích předmětů (jehly, kapesníky, peníze, kousky vlasů s mincemi). Pokud je nalezen, spálte všechno čtením našeho Otce. Při čištění plamenem budou materiály neškodné.
 4. Prsní kříž není ozdobou, ale kouzlem. Noste ho neustále, a připevněte pin k oblečení mimo dům.

Video

Nezakrývejte svůj energetický tok negativním myšlením a špatným přístupem k vašemu vlastnímu biologickému poli. Jak zjistit, zda je na mně škodlivé poškození? Budete zodpovězeni kompetentním specialistou na odstranění úmyslného zla ze života člověka. Osamělost, smrt, nemoc dítěte, věčné hledání práce by se vás nemělo týkat. Zbavte se zlého vlivu, špatných myšlenek a váš život bude jiskřit jasnými barvami!

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: