Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Tato nádherná pochoutka patří francouzské kuchyni, která je dokonale asimilována ostatními národy. Kuřecí filet souffle má několik možností pro výrobu, můžete použít pomalý sporák, troubu, vařit pro pár a s jinou přílohu. Toto jídlo se podává jako teplé nebo studené občerstvení.

Jak vařit kuřecí souffle

Chcete-li vytvořit léčbu, je nutné mít formuláře, vhodné jak velké, tak malé. Ty jsou vhodné, protože okamžitě dostanete porce a nemusíte nic řezat. Můžete vařit kuřecí souffle z vařeného nebo surového produktu. Chcete-li získat požadovanou chuť, lehkost, je doporučeno koupit bílé maso. Za prvé, měl by být rozdrcen, můžete použít kuchyňský robot, mixér nebo mlýn na maso (v druhém případě musí být syrový pták dvakrát vynechán, aby se dosáhlo požadované jednotnosti).

V troubě můžete vytvořit velmi vzdušný a hustší pokrm. V prvním případě se dodatečně použijí vejce (šlehací bílkoviny), přidají se těsně před pečením, aby nedošlo k usazování vzduchové pěny. Pro vytvoření jedinečné chuti se používají různé produkty, někdy se přidává mléko, smetana, máslo a zelenina. Formuláře by se neměly plnit až po okraj, aby se během vaření nevařila masová šťáva, jinak bude ošetření suché.

Kuřecí Souffle - recept

Tato léčba může být bezpečně přičítána dietním možnostem. Souffle z kuřecího masa (zejména prsa) se snadno vstřebává do těla, s bílkovinami. Ze stejného důvodu je v mateřské škole dítě často krmeno tak jemným a jednoduchým jídlem. Tradiční recept na kuřecí suflé je velmi jednoduchý, pokud je to žádoucí, můžete jej rozšířit o další složky: přílohu, zeleninu, koření. Můžete si vybrat některou z níže uvedených možností.

Kuřecí suflé jako ve školce - recept

Doba vaření: 90 minut.

Porce: 3-4.

Kalorií nádobí: 141 kcal / 100 g.

Účel: hot / snack.

Kuchyně: Francouzská.

Obtížnost přípravy: snadná.

Recept na kuřecí souffle ve školce je jednoduchý, všechny komponenty lze snadno najít a koupit v obchodě. Ne všechny mateřské školy nabízejí takové dárky dětem, ale pro tělo dítěte to bude velmi užitečné a výživné. Většinu času bude pečení v troubě, můžete okamžitě ležet v malých porcích nebo vařit ve velkém, a pak řez. Níže je způsob, jak udělat kuřecí souffle pro děti.

Složky:

• mléko - 100 ml;

• sůl;

• mouka - 80 g;

• máslo - 40 g;

• kuřecí prsa - 500 g;

• vejce - 2 ks.

Metoda přípravy:

1. Kuře položte na pánev, nalijte kapalinu, vařte 40 minut na středním ohni. pravidelně odstraňujte pěnu, hotové maso musí být odstraněno, ochlazeno.

2. Žloutky oddělte od bílků. Roztrhněte kuřecí ruce, vložte do mixéru. Přidejte mouku, mléko, máslo a žloutky. Porazte vysokou rychlostí, dokud nebude kaše. Položte hmotu do hluboké misky.

3. Porazte do stabilních píku v oddělené proteinové nádobě. Přeneste je a jemně je promíchejte s ostatními komponenty, aby neztratily svou krásu (pohyby by měly být nahoře a dole).

4. Roztřete formy s máslem, rozprostřete do nich kuřecí maso a naplňte 2/3 objemu.

5. Zahřejte troubu na 180 stupňů, pečení trvá 60 minut.

6. Vypněte troubu na dalších 10 minut. nechte jídlo, pootevřete dveře.

Kuřecí prsa Souffle

Doba vaření: 60 minut.

Porce: 3-4.

Kalorií: 140 kcal / 100 g.

Účel: hot / snack.

Kuchyně: Francouzská.

Obtížnost přípravy: snadná.

Kuřecí prsa Souffle je ideální pro ty, kteří se rozhodnou jít na dietu. Léčba je velmi lehká, výživná a nízkokalorická. Vzdušnost léčit ošetřit bílkoviny, které je třeba šlehat do stabilní pěny. Hlavní problém spočívá v jemném promíchání složek tak, aby špičky nespal. Níže je krok-za-krokem recept, který vám pomůže udělat chutné soufflé kuřete.

Složky:

• tvrdý sýr - 45 g;

• kuřecí prsa - 510 g;

• mouka - 30 g;

• zakysanou smetanou - 30 g;

• krém 20% - 200 ml;

• vejce;

• sůl;

• mrkev - 45 g;

• koření;

• rostlinný olej;

• zelený hrášek - 45 g.

Metoda přípravy:

1. Kuře omyjte a utřete papírovou utěrkou, vložte do mísy mixéru a rozemele až do hladka. Dejte mouku, smetanu, vejce, mletý pepř, sůl, koření a metla znovu.

2. Pokud mixér není k dispozici, pak se provede mlýnek na maso. Maso několikrát přeskočte a mleté maso smíchejte s ostatními ingrediencemi, ale hotový pokrm bude méně uniformní, načechraný.

3. Vařte mrkev, nakrájíme na střední kostičky. Konzervy s hráškem, ale je lepší vařit zmrazené nebo čerstvé až do kvašení.

4. Do zbytku hmoty přidejte zeleninu, promíchejte. Můžete použít mixér znovu, ale celý multi-barevné zeleninové doplňky vypadají krásně na řezu.

5. Připravený podklad položte do předem namazaného rostlinného oleje. Namažte horní část zakysané smetany, přeskočte sýr přes struhadlo a zastrčte jim pochoutku.

6. Předehřejte troubu na 175-180 stupňů, pečení bude trvat 30-35 minut.

7. Podávejte hotovou omáčku pečenou / čerstvou zeleninou.

Kuřecí Soufflé - recept v troubě

Doba vaření: 1 hodina.

Porce na nádobu: 4-5.

Kalorií: 145 kcal / 100 g.

Účel: hot / snack.

Kuchyně: Francouzská.

Obtížnost přípravy: snadná.

Kuřecí suflé v troubě je klasickou verzí vytvoření této pochoutky. to dopadá velmi jemný, vzdušný, taje přímo v ústech. Pokud si přejete, můžete ho vařit na párovém nebo pomalém sporáku. Můžete péct v hluboké formě, jako koláč nebo použít porcované formy. Níže je krok-za-krokem recept na kuřecí suflé v troubě, pro které budete potřebovat následující složky.

Složky:

• kuřecí prsa - 400 g;

• máslo - 40 g;

• mouka - 1, 5 lžíce. l.;

• mléko - 1 šálek;

• kuřecí vývar - 0, 5 st .;

• vejce - 2 ks;

• muškátový prášek, sůl, mletý pepř.

Metoda přípravy:

1. Prsa vařte v osolené vodě, ochlaďte přímo ve vývaru. Rozdělte vařené kuře na malé kousky s rukama, rozsekejte mixér spolu s kuřecím vývarem, aby se pastovitý stát.

2. Rozpusťte máslo v pánvi nad nízkým teplem, přidejte mouku. Míchejte nepřetržitě, smažte asi 2 minuty a vytvořte lehký krémový odstín.

3. Intenzivně promíchejte obsah, nalijte mléko do tenkého proudu. Při nízkém teple přiveďte omáčku na zahuštění, neustále se míchejte, aby nedošlo k popálení.

4. Mírně osolené, posypte muškátovým oříškem, mletý v třecí misce, pepř. Míchejte šlehače šlehací žloutky, rychle zamíchejte, odstraňte z tepla.

5. Kombinujte omáčku s drceným kuřecím masem, zkuste ochutnat, pokud je to žádoucí, dosolit. Nechte misku vychladnout.

6. Ochlazené proteiny poražte v suché, čisté misce se solí, aby se vytvořily pevné, husté vrcholy. Použijte nejprve mixér při střední rychlosti, pak přejděte na vysokou rychlost.

7. Zkombinujte masovou a proteinovou hmotu. Pomalu promíchávejte zdola nahoru, není třeba šlehat. Aby se duše stala vzdušnou, nemůžete přerušit strukturu proteinů.

8. Smažte formy na pečení máslem, rozprostřete na ně kuře a pak pečte 25 minut v předehřáté troubě o teplotě 180 ° C.

Kuřecí suflé v pomalém hrnci

Doba vaření: 70-90 minut.

Dávky na balení: 6-7.

Kalorií: 142 kcal / 100 g

Účel: hot / snack.

Kuchyně: Francouzská.

Obtížnost přípravy: snadná.

Kuřecí souffle v pomalém hrnci se dobře hodí jako teplé jídlo k večeři / obědu, může být bezpečně podáván na slavnostním stole. S příchodem moderních kuchyňských spotřebičů, to stalo se mnohem jednodušší pro ženy vařit vynikající jídlo. Kuře v hrnci bude jemný, chutný a snadný. Chuť závisí do značné míry na koření, které přidáte do svého receptu.

Složky:

• stroužky česneku - 3;

Kuře - 600 g;

• krém - 150 ml;

• koření, sůl;

• cibule;

• škrob - 1 polévková lžíce. lžíce;

• vejce - 2 ks.

Metoda přípravy:

1. Kuře opláchněte studenou vodou, mletou nebo použijte mixér.

2. Nakrájejte česnek, cibuli, vložte ji do nádivky, sůl, přidejte koření.

3. Pro dosažení rovnoměrné hmotnosti použijte znovu mixér.

4. Od bílků oddělte žloutky. Vložte ty poslední do chladničky, smíchejte žloutky se smetanou, dobře rozšlehejte.

5. Výslednou hmotu naneste na malé části. míchat pokaždé, dokud hladké.

6. Vedle komponent umístěte škrob, znovu důkladně promíchejte.

7. Vyjměte bílkoviny z chladničky, přidejte k nim špetku soli, až po hustou pěnu. Pak je nalijte do masové masy.

8. Jemně lžící ingredience lžící, aby nedošlo k narušení struktury.

9. Namažte misku s rostlinným olejem rostlinným olejem, připravte souffle, vyrovnejte ji lžící. Zavřete zařízení, vyjměte parní ventil, vyberte režim pečení a nastavte časovač na hodinu.

10. Kuře bude zcela připraveno, vrchní barva je lehce bledá, ale pod ní se vytvoří rudá kůrka.

Kuřecí řízek v troubě

Doba vaření: 80 min.

Porce na nádobu: 4-5.

Kalorií: 141 kcal / 100 g.

Účel: hot / snack.

Kuchyně: Francouzská.

Obtížnost přípravy: snadná.

Kuřecí řízek v troubě se může zdát jako neobvyklý pokrm pro mnoho lidí. Spíše to můžete nazvat parní kotlety nebo dort, velmi něžný a vzdušný. Tradičně to je věřil, že souffle by měla být sladká, ale můžete udělat chutné léčbě na slavnostní stůl pomocí kuřete. Miska patří k dietním možnostem, a to i začátečník v tomto oboru může vařit.

Složky:

• zelené;

Kuře - 600 g;

• mouka - 1 polévková lžíce. l.;

• vejce - 2 ks;

• rozpuštěné máslo - 1 polévková lžíce. l.;

• mléko - 0, 5;

• černý pepř, muškátový oříšek;

• sůl;

• rostlinný olej.

Metoda přípravy:

1. Oloupejte, umyjte kuře, nakrájejte na malé kousky a přeskočte dvakrát přes mlýnek na maso, abyste získali jemnou mletou.

2. Oddělte žloutky, vložte do misky s masem, promíchejte ingredience.

3. Roztavené máslo vložte do stejné mísy, vezměte mléko při pokojové teplotě a nalijte přísady, důkladně promíchejte.

4. Nakrájejte zelení, dejte dohromady pepř, sůl, muškátový oříšek v misce. Pokud je toto jídlo připraveno pro děti, je lepší nepřidávat koření. Podklad důkladně promíchejte.

5. Nalijte lžíci mouky, promíchejte.

6. Poražte bílé a jemně promíchejte mleté maso.

7. Plnění můžete dát na vymastěný plech nebo po částech. Troubu zahřejte na 180 stupňů, pečte 40 minut.

Dietní kuřecí suflé

Doba vaření: 1 hodina.

Porce na nádobu: 4-5.

Kalorií: 130 kcal / 100 g

Účel: hot / snack.

Kuchyně: Francouzská.

Obtížnost přípravy: snadná.

Když člověk jde na dietu, stává se problémem udělat správné menu. Kuřecí souffle je dietní chutné, zdravé jídlo, které lze bezpečně zahrnout do vaší stravy. Pták je považován za jednu z nejlepších možností, pokud chcete zhubnout a neztratíte sval, protože obsahuje mnoho bílkovin. Níže je krok za krokem recept na výrobu lahůdek z kuřecího masa.

Složky:

• vejce - 2 ks;

Kuře - 800 g;

• sůl;

• krém - 200 ml.

Metoda přípravy:

1. Opláchněte, osušte kuřecí řízek, plátek a mleté maso (můžete použít mixér).

2. Oddělte žloutky, smíchejte s ½ dílem smetany.

3. Na bílky nasaďte špetku soli, aby se dosáhlo silných špiček.

4. Míchejte nádivku, přidejte zbývající krém. Základ by neměl být příliš tekutý. Protein jemně přidávejte, postupně zasahujte do nádivky, aby nedošlo ke ztrátě vzdušnosti.

5. Přemístěte sochoru na formy, pro vaření je vhodný pomalý sporák nebo dvojitý kotel. Příprava trvá asi 40 minut.

6. Vyjměte hotovou ošetření, nechte ji chvíli vychladnout a položte na talíře.

Vařené kuřecí suflé

Doba vaření: 1 hodina.

Porce: 3-4.

Kalorií: 135 kcal / 100 g.

Účel: hot / snack.

Kuchyně: Francouzská.

Obtížnost přípravy: snadná.

Soufflé z vařeného kuřete je další možností, jak tuto léčbu připravit. Zpravidla používejte syrový pták, ale můžete ho také připravit předem. Toto jídlo je označováno jako nízkokalorická dieta, ideální pro malé děti. Recept není složitý, začínající kuchař si s tím poradí. Níže je krok-za-krokem návod, jak udělat kuřecí souffle.

Složky:

• máslo - 30 g;

• kuře - 300 g;

• pepř, sůl;

• mouka - 1 polévková lžíce. l.;

• mléko - 150 ml;

• vejce.

Metoda přípravy:

1. V pánvi vaříme kuře do nabídky. Roztrhněte si ruce na malé kousky a potom nasekejte mixér.

2. Na pánvi rozpusťte nějaké máslo, smažte v něm mouku. Mléko trochu nalijte, neustále míchejte. Udržujte omáčku na ohni, dokud tlustý, nedovolte tvorbu hrudek.

3. Mleté maso smíchejte s hmotou mléka.

4. Dále přidejte sůl, pepř, vložte žloutky a dobře promíchejte.

5. Proteinový šlehač do stabilní, husté pěny, jemně promíchejte s hlavními složkami.

6. Výslednou hmotu rozprostřete do forem, nenechávejte ji naplněnou tak, aby se šťáva z kuřete během vaření nerozlila.

7. Zahřejte troubu na 180 stupňů a pečte, dokud se neobjeví zlatavě hnědá.

Dušená kuřecí suflé

Doba vaření: 1 hodina.

Porce: 2 ks.

Kalorií: 140 kcal / 100 g.

Účel: hot / snack.

Kuchyně: Francouzská.

Obtížnost přípravy: snadná.

Dokonce i začínající kuchař bude schopen vařit kuřecí steff. Tento způsob vaření je považován za jeden z nejúspěšnějších, hotový pokrm se ukazuje být vzdušný a chutný. Také, kuře je považován za velmi užitečné pro rostoucí tělo, takže tento lék je vhodný pro děti. Níže je krok za krokem recept na to, jak vytvořit vzdušné maso.

Složky:

• krém - 200 ml;

• zelený hrášek - 50 g;

• vejce - 2 ks;

• kuřecí řízek - 300 g;

• sůl;

• čerstvá dýně - 50 g.

Metoda přípravy:

1. Připravte kuře (opláchněte, osušte), nasekejte mixérem do hladka.

2. Nakrájejte dýně na kostky, vložte ji do cedníku, nalijte hrášek na stejné místo. Poté, ve vroucí vodě, blanší zeleninu po dobu 4 minut.

3. Pomocí mixéru poražte vejce smetanou. Dejte je do mletého, důkladně promíchejte.

4. Poté nalijte zeleninu do podkladu.

5. Nalijte základnu do parního vařiče. Doba vaření - 40 minut.

6. Hotový pokrm může být nakrájen na porce nebo zcela podáván na stole.

Kuřecí polévka s rýží

Doba vaření: 1 hodina.

Porce: 2-3.

Kalorií: 180 kcal / 100 g.

Účel: hot / snack.

Kuchyně: Francouzská.

Obtížnost přípravy: snadná.

Kuřecí suflé s rýží - perfektní kombinace masové složky a příloh. Někteří lidé používají brambory jako poslední, ale tento recept se zabývá touto obilovinou. pokud potřebujete jít na dietu a nechcete se vzdát chutného jídla, pak je toto jídlo ideální pro vyváženou a zdravou výživu. Níže je krok-za-krokem recept na chutné kuřecí soufflé rýže.

Složky:

• pepř - podle chuti;

• vejce - 1 ks;

• sůl - podle chuti;

• kuřecí řízek - 300 g;

• listy salátu;

• kari - 1 lžička;

• dlouhozrnná vařená rýže - 300 g;

• máslo - 5 g.

Metoda přípravy:

1. Filety se musí proměnit v mleté maso, opláchnout a osušit, přeskočit 2krát přes mlýnek na maso. Smíchejte vařenou rýži s masem, nalijte kari.

2. Oddělte žloutek a vaječný bílek, ihned ihned odešlete do masové směsi. Pepř, sůl a dobře promíchejte.

3. Poražte protein až do rezistentních píků, jemně promíchejte masovou hmotu. Do příchutí přidejte máslo.

4. Jemně promíchejte hmotu, aby se vytvořila hmota souffle, může být vyrobena ve formě koláče nebo karbanátky.

5. Miska se vaří 15 minut. Otočte se a ponechte po dobu 20 minut, pak odstraňte z dvojitého kotle, ozdobte listy hlávkového salátu a na stole můžete podávat pochoutky.

Jak udělat kuřecí souffle - doporučení od kuchařů

Tato masová omáčka není nijak zvlášť složitá, takže se můžete bezpečně pokusit vařit. Můžete udělat kuřecí soufflé nejen chutné, ale také krásné s pomocí zeleniny. vyberte si zvlášť jejich světlé a různé barvy (mrkev, zelený hrášek, fazole, atd.). V souvislosti s touto možností bude vypadat jasně a chutně. Pro vaření v troubě se doporučuje používat teflonové podložky, silikonové formy. Tyto nádoby nemusí být naolejovány, pokud je to žádoucí, můžete si vzít formulář pro cookies, pokud chcete urychlit proces pečení.

Video: kuřecí suflé pro děti

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: