Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Doba, kdy byl seznam kadeřnických služeb pro změnu barvy omezen na standardní monochromatické barvení, prošel nezvratně. Nové techniky se rodí denně, a to iv případě, že se jedná pouze o úpravy již známých, zájem o ně nezmizí. Trend z roku 2022-2023 prošel od roku 2022-2023 - zbarvení. Co je to jeho chuť?

Co je to barvení vlasů

Barvení jako celek je velmi složitá technologie, i když se jedná o standardní postup pro změnu barev bez jakýchkoliv nuancí. Zbarvení, podle mistrů, je nejvyšší úroveň v tomto umění. Představuje neobvyklé barvení vlasů, ve kterém může být buď gradace jednoho odstínu nebo hra s různými nuancemi. Varianta kreativní barvy není vyloučena.

Všechny techniky, které nesouvisejí s monochromatickým zbarvením, jsou zahrnuty ve skupině barviv a jsou rozděleny do kategorií:

 • zvýšená barevná hloubka (do 3 úrovní);
 • efekt vyhoření;
 • kreativní (barevné tipy, jasné, čisté barvy atd.).

Zvláštní pozornost si zaslouží následující možnosti:

 • Babylights Je to vytvoření zlatého blond efektu, zvláštního pro děti, díky práci s velmi tenkými prameny. Maximální autentický vzhled na měkkých vlasech. Perfektní barvení na krátké vlasy, protože nevyžaduje délku.
 • Ombre měkkého přechodu je způsob, jak bezpečně přidat zvýraznění obrázku. Změna primární barvy se provádí pouze o 2-3 tóny, pouze na koncích. Přesunutí hranice. Vypadá to úžasně na krátkých kroutících ranách.
 • Kreativní barvy - červená, modrá, zelená atd. - velmi náročný, zdůrazní špatně pojatý obraz.
 • Pixelové zbarvení, které je geometrickým vzorem, potřebuje podporu - geometrické stříhání vlasů a dokonalou hladkost plátna. Takové zbarvení vozu je dokonale kombinováno s asymetrií.

Jak si vybrat odstín pro barvení

Nová sezóna přebírá obušek z minulosti - módní odstíny vlasů v roce 2022-2023 zůstávají i v roce 2022-2023 relevantní. V očích stylistů je však přitažlivost přirozená, a jen oni vědí, kolik úsilí je vynaloženo na vytvoření tohoto naprosto přirozeného efektu. Pokud se nechcete mýlit s volbou barvy, odstraňte od původního (přirozeného) tónu, vezměte chodbu 3 úrovně nahoru nebo dolů. To bude kontrastní zbarvení.

Zvažte, že:

 • Některé módní možnosti vyžadují určitý odstín základny. Například, růžové zlato vypadá dobře jen na blond, takže černé vlasy budou muset nejprve zbarvit.
 • Zrzavé krásy budou mít zlatý, měděný vrchol. Majitelé černých vlasů mohou vyzkoušet tóny vína.
 • Barva a způsob barvení by měly být v souladu s účesem: je žádoucí zdůraznit geometrické linie krátkosrstých vlasů s kontrastními odstíny a měkké diagonály s podélnými tenkými světly.
 • Teplé tóny dokonale „zní“ s pálením a pihami, studené - vytvářejí kontrast s bledou pletí.
 • Populární stříbrný odstín potřebuje zdravou pleť, "sedí" jen na blond a blond.

Délka hraje také důležitou roli: barvení na krátkých vlasech je náročnější, protože když je prováděn nekvalifikovaný mistr, může vypadat neohrabaně. Zvažte, že přechod zde by měl být velmi přirozený, měkký. Můžete ji natáhnout na celou délku nebo vytvořit odnož od kořene 10-15 cm, hlavní věcí je, aby nedošlo k udržení čisté příčné linie - obličej a vlasy budou "řezány". Výjimky existují, ale jsou zvláštní pouze pro kreativní možnosti.

Technika barvení krátkých vlasů

Pokud změna v primární barvě znamená vyjasnění natřeného plátna, bude zapotřebí použití speciálního činidla pro rozpouštění barvy, mytí. Poté, co se její vlasy stanou červeně, jejich kvalita velmi trpí. Je nežádoucí provádět takový postup doma: nemusíte dostat barvu, kterou jste očekávali. Pokud pracujete s přírodním plátnem, vyzkoušejte tento způsob domácího barvení pro krátké vlasy:

 1. Vyzdvihněte si světlejší odstín než o 2 tóny, zakupte na něj 6% okysličovadlo.
 2. Barva se ředí. Nenechte ho oxidovat ve vzduchu - okamžitě se pusťte do práce.
 3. Oddělte vodorovné linie vlasů na silné vrstvy. Začněte zbarvení každého na špičce, pohybujte se nahoru.
 4. Uprostřed položte štětec, protáhněte hranu ke kořenům pomocí častého hřebene. Zabalte vrstvu do fólie.
 5. Doba expozice se u jednotlivých barev liší. Vymyjte přípravek pomocí šamponu.

Video tutoriály: jak udělat barvení doma

S níže uvedenými válečky můžete podrobněji sledovat proces barvení. Naučíte se, jak tento postup provést správně, v závislosti na základním odstínu plátna. Z úst odborníků uslyšíte, jak si vybrat techniku podle struktury vlasů, dozvědět se o jejich tajemství úspěšného a bezpečného zbarvení, ve kterém má účes přirozený vzhled.

Zbarvení na tmavé vlasy

Na blond vlasy

Světle hnědá

Zbarvení červené vlasy

Péče o vlasy po barvení

Bez ohledu na to, jakou technologii používáte, je master - zbarvení efektem agresivního chemického složení na vlasy, takže po zákroku je třeba se postarat o vypracování kompetentního plánu péče. Musí být přítomen:

 • hydratační balzám po použití šamponu při každém mytí hlavy;
 • dobrá výživná maska, prováděná jednou týdně a udržovaná na vlasech nejméně čtvrt hodiny;
 • Jemný šampon určený pro barvené vlasy - chrání pigment.

Náklady na řízení v salonech Moskvy

Tato služba je oblíbená mezi ženami, takže ji nabízejí všechny významné kosmetické salony a dokonce i některé levné kadeřníky. Omalovánky pro krátký účes vás bude stát 2000 p., Pro vlasy až po ramena - 3500-4000 p. Se značnou délkou se náklady na postup zvyšují na 6000-8000 s. Pokud mistr pracuje s prodlužováním vlasů, počet salónů zvyšuje cenu o 35-40%.

Foto: módní barvivo 2022-2023 - barvení

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: