Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Profesionální manikúra vypadá velmi pěkně a elegantně. Doma se můžete také naučit kreslit vzory na nehtech, vytvářet vtipné, elegantní a módní obrázky, které budou vypadat, jako by byly vytvořeny rukou mistra. K tomu je třeba se podívat na několik mistrovských kurzů, zvládnout dovednosti práce s nástroji, získat inspiraci pro nové nápady.

Jak udělat jednoduché kresby na nehtech doma

Ve specializovaných prodejnách prodávají soupravy pro kreslení. Pokud je nemůžete dostat, není to děsivé. Tyto minimální nástroje však budete potřebovat:

 • pro nejjednodušší kresby: jehla, párátko, oranžová tyčinka, skotská - nevyžadují zvláštní nákupy;
 • pro profesionální nail art: tečky, štětce;
 • základna pro základní vrstvu;
 • vícebarevné laky, gelové leštidla, akrylové barvy;
 • lampu na sušení (pokud používáte gelové leštidla, akryl);
 • fixátor.

První fáze - připravte si nehty. Odstraňte kutikulu, zarovnejte a podejte destičku. Nedotýkejte se rukama a nehty produkty péče. Poté naneste na desku průhlednou podložku - látka pomůže základní vrstvě udržet déle. Když uschne, vytvořte základ pro jednoduchý vzor. Chcete-li začít, monotónní verze bude dělat, s časem se můžete pokusit udělat francouzsky, gradient manikúra. Další přichází nejdůležitější okamžik - vytvoření obrazu.

Co kreslí vzory na nehtech

Nejjednodušší kresby na nehtech mohou být vytvořeny se všemi zařízeními, která mají ostrý hrot. Je nutné pro odstranění miniaturních prvků. Jednoduché techniky také často nabízejí tečkovaný vzor nebo vzor teček, například panda, květiny a abstraktní motivy. Jejich vytvoření bude vyžadovat nástroj s hrotem v podobě malé kuličky - tečky. Pokud tomu tak není, použijte prázdné kuličkové pero nebo jehlu s kuličkou.

S jehlou

Pomocí tohoto nástroje získáte krásnou a jednoduchou manikúru. S pomocí šicí jehly můžete vytvářet kresby na krátkých nehtech sami - vytvoření bude působivé. Jehličkovité obrazy vypadají příznivě na dlouhých nehtech. Podstata práce je popsána v jednoduchém poučení ze dvou kroků:

 1. Kreslení čar nebo bodů v určitém pořadí (jeden po druhém, v šachovnicovém vzoru, v kruhu atd.);
 2. Vytáhnutí hrotu jehly přes body / čáry v požadovaném směru.

Ostré zakončení táhne lak a vytváří zdání kudrnatých lístků. Pokud pracujete s vícebarevnými řádky, je to neobvyklá abstrakce. Učení vám zabere trochu času, protože technologie je základní. Nicméně, to může být použito k vytvoření velmi jasné a originální vzory na nehty: různé květiny, motýli, větve s lístky, jednoduché vzory s mícháním barev a další skvělé možnosti.

Dotsom

Jednoduché moderní nail art je snadné udělat s tečkami. Mohou být elementární, ale velkolepé. Klasická kombinace černé a bílé - Yin a Yang, domino, chaotické vzory teček - to vše není nové, ale stále relevantní. Nejjednodušší schémata naznačují použití bodů nebo čárek v určitém pořadí. Tečky se musí ponořit do laku nebo barvy a nastavit do práce. V procesu na nástroji se snižuje množství materiálu, což zajišťuje gradient ornamentu nehtu.

Kreslení teček na nehtech je velmi různorodé (můžete kreslit nápady z fotografií v katalogu):

 • zvířata: berušky, kočky, medvědi, psi, selata atd.;
 • květiny;
 • odrůdy francouzské manikúry s body;
 • Vánoční motivy: Santa Claus, jelen, dárky;
 • ztělesnění ročních období: léto, jaro, zima, podzim;
 • abstraktní kompozice s barevné hry.

Štětce

Provádění jednoduchých kreseb s kartáči může být i začátečníkům. Budete potřebovat nástroje s přirozeným vlasem různé tloušťky a délky. Začněte kreslením jednoduchých čar na základním krytu nehtu. Dobrá alternativa ke kartáčům - tužky na manikúru a pedikúru. Jejich nováčci pracují ještě snadněji. Když se přizpůsobíte pro kreslení tlustých a tenkých rovných čar, začněte kreslit kadeře. Jak se vaše dovednosti zlepšují, provádějte složitější skladby, jejichž myšlenky jsou prezentovány ve fotogalerii.

Párátko

Jednoduchá kresba může být vytvořena pomocí párátka. To rozhodně není poškrábání základní vrstvy, a pokud jde o účinnost to není mnohem menší než jehly, s výjimkou, že konec není tak ostrý a tenký. Pokud jste zvládli techniku vlastnění jehly, nebudou s párátkem žádné problémy - akce jsou stejné. Začněte s jednoduchou kombinací barev. Skromné kreslení na nehty přidat kamínky.

S lepicí páskou

Vzorovaná manikúra z lepicí pásky může být velmi neobvyklá. Chcete-li vytvořit geometrický vzor použitý pruhy šablony. Jsou umístěny v jiném pořadí na barevném základu, pak je nehet kompletně natřený jinou barvou. Když lak uschne, pásy se odstraní a získá se jednoduchý obrázek. Můžete řezat všechny šablony a experimentovat s kombinací tvarů a barev.

Jak nakreslit obrázek

Každý materiál, ať už je nový v umění nail nebo starý, známý lak, vyžaduje určitou dovednost a speciální přístup. Hlavní pravidla jednoduchého a přehledného vzoru jsou následující:

 • Nezapomeňte aplikovat podklad pod základní vrstvu - prodlouží se tím životnost manikúry.
 • Vždy vyčkejte na úplné vyschnutí každého prvku jednoduchého vzoru. Vytváření vzorů a obrázků na nehtech nevyvolává spěch.
 • Když nově vytvořená krása zaschne, naneste na nehty vrstvu kotvícího prostředku.

Lak

Pravidla pro práci s lakem:

 • vyberte si jakýkoli nástroj, který vám vyhovuje;
 • naneste tenkou vrstvu na nehty a pokud chcete sytou barvu, opakujte postup dvakrát (první vrstva by měla být před tím úplně suchá);
 • látka by neměla být příliš silná nebo tekutá;
 • důkladně vyčistěte nástroj, pokud jste předtím používali jiný barevný lak;
 • v průměru běžný lak schne od 1-2 do 5 minut;
 • Chcete-li vytvořit jednoduchý výkres, použijte následující schémata nebo fotografie.

Gel lesk

Gelové kresby jsou vytvářeny stejným způsobem jako jednoduché laky, ale vyžadují zvláštní přístup. Je velmi důležité mít speciální lampu pro sušení. Bez ní nebude obraz fungovat. Každá vrstva nebo prvek jednoduchého vzoru by měl být sušen ve lampě po dobu 0, 5-2 minut. Požadovaná přítomnost základny, barvy a povrchové úpravy. Po zaschnutí se odstraní lepivá vrstva. Chcete-li vytvořit výkresy, gelový polštář zapadne do všech nástrojů.

Akrylové barvy

Akrylové barvy pomáhají vytvářet opravdová mistrovská díla. Začátečníci začínají s nejjednoduššími prvky, ale rychle vyplní ruce. V tomto případě je vhodné použít speciální kartáče. Nejprve si je procvičte na rovném povrchu. Malování neberte z trubice, ale na paletu aplikujte velké kapky. Tam můžete míchat materiály. Nejprve zapněte tahy, které označují obrysy obrazu, a pak zapněte jeho plnění. Jednoduché vzory, kadeře, pruhy dostanete poprvé. V první fázi limit na 2-3 barvy.

Schémata výkresů na nehtech

Pro začátečníky je nejtěžší rozhodnout, co budou kreslit a jak to udělat. V tomto případě byste měli využít již existujících schémat, která velmi jednoduše vysvětlují algoritmus akcí. V některých fázích je proces kreslení obrázku zobrazen šipkami, na jiných je znázorněn celý obrázek, který nakreslíte. Pokud chcete dostat svou ruku, postupujte takto:

 • tisk na papír nebo kreslit obrázek na plast nebo karton jednoduchou tužkou;
 • označte tvar hřebu, můžete jej lakovat;
 • několikrát procházejte obrysy s vybraným nástrojem.

Naučte se, jak krásně kreslit monogramy na nehty.

Fotografie z jednoduchého nehtového designu

Video

Akce mistrů jsou téměř vždy mnohem více odhalující než teoretický materiál. Nedílnou součástí praxe v nail artu je sledovat videa, ve kterých profesionálové nebo samouci vytvářejí kresby na nehtech. Zde jsou čtyři videa, která jsou velmi snadno vysvětlit, jak udělat jednoduché a krásné kresby na nehty.

Vzory

Geometrie

Květiny

Tečky

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: