Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Nejznámější metodou odstraňování chloupků je holení. Současně, ženy moderní doby někdy nemají tušení jak oholit oblast bikiny tak že tam je žádné podráždění. Tělo po holení svědění, se stane pokryta vyrážka, bolí. Nepochybně je vždy možné přestat používat stroj a odstraňovat vlasy. Ale je lepší se podívat na holení intimních nabídek. Vezměte v úvahu vlastnosti, jak oholit oblast bikin bez podráždění.

Obsahuje vlasy na holení v oblasti bikin

Důležitou fází je příprava na proces odstraňování. Pokud jste majitelem dlouhých vlasů, měli by být oříznuti nůžkami, pak se odstraní břitvou. Zvažte pravidla:

 1. Holení vlasů v intimní oblasti by mělo probíhat pravidelně. Čím častěji děláte depilaci, tím více se k ní pokožka přizpůsobí.
 2. Stojí za to vybrat správný čas. Večer se musíme zabývat nechtěnou vegetací a pak klidně spát.
 3. Hlavní ženskou chybou, která způsobuje podráždění v oblasti bikin po holení, je nesprávný pohyb stroje, nikoliv podél linie růstu vlasů, ale proti. Tato technika přispívá ke zvýšení počtu mikrodamů kůže. Je nutné se holit podél linie růstu. Pak bude možné vyhnout se mikrotraumatům, bude vyřešen problém zarůstajících chlupů.
 4. Nezapomeňte během procedury umýt čepel vodou, aby se odstranila veškerá oholená vegetace.
 5. Chlupy odstraňte lehkým přidržením pokožky.
 6. Poté, co přišel na to, jak oholit oblast bikin tak, aby nedošlo k silnému podráždění, rozhodněte, které prostředky jsou vhodné pro pohodlné holení.

Jaké nástroje a nástroje budou potřeba

Při výběru holicího nástroje je lepší dávat přednost speciálním samicím strojům, které jsou ideální pro holení, mají ochranný pás. Břitva na jedno použití není vhodná pro takový postup, což je dáno nízkou kvalitou jeho lopatek. Na takovém stroji není žádný změkčovací proužek, který zvyšuje riziko poranění a podráždění po holení v intimní oblasti. Pro odstranění nežádoucí vegetace bude potřeba:

 • holicí strojek;
 • pěna na holení (gel);
 • pěna po depilaci (krém).

Pro odstranění vlasů potřebujete jednoduchý holicí gel nebo běžnou kůži. Je lepší, když jsou bez zápachu. Použijte mužský gel. Dokonale zpěňuje, hydratuje a vyživuje pokožku. Jakmile je oblast bikin hladká, bez chlupů, je nutné si na intimní oblast podráždění nasadit krém na tělo. Znát základy toho, jak se holit bez podráždění kůže, může zabránit zarůstání chlupů.

Jak postupovat doma

Aby jste nebyli rušeni silným podrážděním po holení při provádění procedury doma, měli byste se řídit následujícími tipy:

 1. Před holením si nůžky na nehty opatrně odstřihněte.
 2. Po přípravě ošetřenou oblast navlhčete teplou vodou, naneste speciální pěnu na holení (gel).
 3. Počkejte 3 minuty: aktivní složky pěny během této doby pronikají hluboko do kůže a měkčí vlasy.
 4. Vezměte holicí strojek, navlhčete teplou vodou.
 5. Pohybujte strojem hladce.
 6. Pro lepší uklouznutí musíte svou pleť natáhnout volnou rukou.
 7. Drobné řezy by měly být okamžitě ošetřeny desinfekčním zařízením, s výhodou peroxidem.
 8. Pokud máte akné v oblasti bikin, je lepší je obejít a postup sám je odložen.
 9. Po holení vznikají zarostlé chlupy, které je téměř nemožné oholit. Před zákrokem vydrhněte tělo - ušetří vám vlasy, které rostly.

Když skončíte, navlhčenou oblast dobře navlhčete teplou vodou, jemně osušte ručníkem a naneste zklidňující krém, použijte dětský prášek.

Jak se zbavit podráždění po holení v intimní oblasti

Už víte, jak oholit ochlupení ochlupení tak, aby v budoucnu nebylo příliš podrážděno. Věnujme pozornost situaci, kdy se objevilo svědění. Chcete-li se zbavit zarudnutí, které se objeví, použijte některé skvělé recepty:

 • urychlit hojení podráždění s pupínky pomůže masku na základě oleje tea tree;
 • se silným zčervenáním by měly být na poškozené oblasti aplikovány bavlněné podušky namočené v heřmánkovém vývaru;
 • vynikající léčivé činidlo - depantenol, panthenol;
 • normální dětský olej nebo dětský krém pomůže vyhnout se zčervenání;
 • odstranění chlorhexidinových pupínků;
 • v obtížném případě ochromí pubis od podráždění hydrokortizonovou mast.

Video: jak oholit oblast bikin

Je snadné najít fotografii na internetu, jak správně oholit intimní zónu tak, aby nedocházelo k podráždění, ale je lepší sledovat video jednou. Výběr tipů od odborné dívky vám pomůže vyhnout se standardním chybám během procedury. Podrobný popis oholení ochlupení ochlupení vám pomůže najít krásné tělo. Dozvíte se, jak vybrat, které nástroje pro postupy použít, jak odstranit vlastní nežádoucí vegetaci.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: