Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Dieta Step dostane své jméno díky krok-za-krokem nutriční program, který má každý den vlastní stravu, pomáhá se zbavit kil. Každý krok na žebříku je novým krokem: očištění těla, obnovení síly, energie, budování tkání a buněk. Na samém konci diety budete spalovat tuk a zhubnout.

Diet Ladder - základní principy

Menu anonymního autora by nemělo být používáno častěji než jednou za 3 měsíce. Dieta se vztahuje na kategorii diet s nízkým obsahem sacharidů. Je důležité sledovat sled dnů. Krok dieta má své vlastní kontraindikace, včetně těhotenství, laktace, onemocnění ledvin, jater, gastrointestinálního traktu. Důležitou roli hraje morální výuka. Každý hubnutí člověk by měl kreslit žebřík s kroky pro sebe. V každé fázi musíte napsat dietu pro den a po dokončení teoretického výsledku. Mezi základní principy a pravidla dietního menu patří:

 1. Minerální voda bez plynu může být použita v neomezeném množství.
 2. Minimální množství vody by nemělo být menší než 1 litr.
 3. Paralelně můžete pít bylinný čaj a čekanku.
 4. Jídlo je rozděleno do několika recepcí, jsou zde zlomkové části.
 5. Výrobky by neměly obsahovat cukr, konzervační látky, barviva.
 6. Musíte brát vitamíny pro kůži a vlasy.
 7. Můžete použít dietní doplňky.
 8. Abyste dosáhli maximálního výsledku, musíte striktně dodržovat dietu, pokud jste zlomení - začněte znovu.

Dietní žebřík po dobu 5 dnů

Menu na den je rozděleno na stejné malé porce, které je třeba po celý den konzumovat rovnoměrně. Povoleno pít nesycenou vodu, ale pokud nechcete, pak je přípustné nahradit ji zeleným nebo bylinkovým čajem, čerstvým, zázvorovým nápojem. Pijte to všechno bez cukru. Dieta 5 kroků (pětidenní dieta) - klasická verze žebříků na hubnutí, která vám podle hodnocení umožní hodit asi 1 kg za 24 hodin. Tabulka zobrazuje podrobnou nabídku produktů pro pětidenní lakované dny:

Den v týdnu Pětidenní menu hubnutí
První den
 • aktivní uhlí - 10 kg hmotnosti 1 tableta (3 krát denně);
 • jablka (zelené odrůdy) - 1 kg;
 • voda - nejméně 1 l.
Druhý den
 • nonfat jogurt (kefír, ryazhenka, syrovátka, jogurt, kyselé mléko) - 1 l;
 • nízkotučný tvaroh (protein) - 600 g;
 • voda - nejméně 1 l.
Třetí den
 • rozinky - 300 g;
 • kompot bez cukru ze sušeného ovoce - 2 litry;
 • med (akácie, může, raznotrave) - 2 lžíce. Já
Čtvrtý den
 • vařené prsa nebo nízkotučné filé (kuřecí, krůtí nebo křepelka) s přídavkem citronové šťávy - 0, 5 kg;
 • čerstvé zelené;
 • voda - nejméně 1, 5 litru.
Pátý den
 • celozrnné ovesné vločky (pohanka nebo rýže) - 200 g;
 • surová zelenina, kromě mrkve, ředkvičky a řepy - 0, 5 kg;
 • ovoce, ale ne banány a jablka - 0, 5 kg;
 • voda - nejméně 1 l.

Dietní žebřík po dobu 7 dní

Super-hubnutí s žebříkovou dietou po dobu 7 dní je efektivnější než pět dní a umožňuje ztrátu 3 až 6 kg. Sedmidenní menu je stejné jako předchozí dieta, ale přidává se 6 a 7 dní, včetně hladkého odchodu ze stravy a návratu k normální dietě. Na snídani je vybráno jídlo, které doplní sacharidy, například kaši. Na oběd a večeři můžete jíst bílkoviny z drůbežího masa. A co je nejdůležitější, všechny porce by měly být malé, aby nedošlo k přetížení žaludku, který se uvolnil po dobu 5 dietních dnů.

Dietní žebřík 12 dnů

Krok dieta Žebřík také existuje ve 12-ti denní verzi. Tato doba vykládky má za cíl ztratit co nejvíce liber. Dvanáctidenní dieta se provádí následovně: pětidenní dieta se opakuje dvakrát, ale po prvních 5 etapách se provádí 1 den odpočinku, ve kterém můžete jíst obvyklým způsobem, ale bez slaných, kořenitých, mastných, sladkých pokrmů. V těchto 12 dnech můžete denně jíst asi 200 g černého chleba. Pokud je silný hlad, pak můžete jíst 1 jablko pečené nebo vařené vejce.

Ze stravy Ladder

Je důležité nejen dodržovat odstupňovanou dietu, ale také vědět předem, jak pohodlně se z ní dostat. Když opustíte dietní žebřík, nemusíte se vrátit ke staré stravě. Konec období omezení v potravinách může způsobit touhu rychle doplnit zásoby tuku, což vás nutí aktivně jíst a přibírat na váze. Pokud se rozhodnete nevrátit se do ztracené části kilogramů, vyloučte sladkou, moučnou, smaženou, uzenou, slanou. Pravidla výstupu z dietního menu:

 1. Po ukončení každého dne by dieta neměla obsahovat více než 2 nové druhy potravin, jejichž celkový kalorický obsah by neměl překročit 100 kcal.
 2. Nepřekračujte denní příjem kalorií, který je 1600 kcal.
 3. Snažte se jíst otrubový chléb, pečená nebo čerstvá jablka, saláty, jogurty.
 4. Doplňte krmivo celozrnnými obilninami, zeleninové polévky, parní kotlety.
 5. Mezi jídly, použijte pěna, berry kissel.
 6. Parní ryby se zeleninou lze jíst na večeři.

Video: Pětistupňová dieta Žebřík

Recenze na žebříčku stravy

Oksana, 32 let

Jednou "seděl" na odstupňovaném pětidenním menu. Ztratil asi 5 kg hmotnosti a 4 cm v bocích a pasu. Diet Ladder - menu, které je velmi dobře napsané, podle recenzí se nedoporučuje používat déle než 12 dní, protože mono-diety nejsou příliš užitečné. Pokud existuje silná touha zhubnout, pak kombinujte správnou výživu s jednotnou fyzickou námahou.

Marina, 26 let

Taková dieta není vhodná pro silné hubnutí, ale můžete hodit 4 kg. Začal jsem používat žebřík menu po dobu 7 dní, protože recenze a cítil tak lehkost v mém těle, že bych se řídit správnou stravu, aniž by jíst všechny druhy nebezpečí. Kůže se stává čistou, trávení se vrátí do normálu. Nevíme jak ucpat vaše tělo.

Kristina, 29 let

Snil jsem o házení asi 6 kg, s touto dietou se mi podařilo zbavit se 5 kg. Nahradil aktivní uhlí pouze Enterosgelem, který také odstraňuje toxiny a toxiny. Po celou dobu jsem se cítil dobře, až na to, že jsem nechtěl jíst tvaroh, takže místo 600 gramů jsem jedl 400 gramů, paralelně jsem šel do posilovny tak, aby byl efekt rychlejší.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: