Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Stálý stres, nezdravá strava, tvrdá práce často negativně ovlivňuje váhu. V současné době existuje mnoho různých způsobů, jak se zbavit přebytečné tělesné hmotnosti, ale nejdražší a populární prostředky jsou stále považovány za snížení množství energie. Týdenní dieta je jednoduchý systém, při jehož aplikaci se objem pasu může snížit o 5 cm Účinná dieta na týden vytvoří v těle pocit lehkosti.

Týden patří do skupiny expresních systémů, které velmi rychle pomáhají zhubnout v týdnu o 5 kg. Pointa je, že musíte dodržovat určitý nutriční režim po dobu sedmi dnů (odkud název šel), zatímco každý den můžete používat pouze jednu skupinu potravin v kombinaci s povolenými složkami. A musíte drasticky omezit množství spotřebovaných kalorií.

Jak zhubnout v týdnu o 5 kg

Mnoho dívek stále neví, jak zhubnout o 5 kg týdně. Současně je třeba mít na paměti, že každý potravinový systém, který je určen na sedm dní, má svá vlastní pravidla. To platí i pro dietu. Menu by mělo být navrženo tak, aby bylo možné jíst alespoň třikrát denně. Pozorování týdne, musíte mít snídaně, obědy a večeře v určeném čase. Kromě hlavních jídel by měla být další 2 svačina. V době, kdy dieta měla upustit od mastných potravin, alkoholických nápojů, zkuste cvičit.

Vodní dieta

Jakákoli strava je založena na snížení kalorií a na změně normální stravy. Vodní dieta - snadný a efektivní způsob, jak rychle zhubnout za týden. To vám pomůže zhubnout, normalizovat střeva. Hlavní věc v tomto systému je pít vodu správně! Vzhledem k tomu, že často přijímáme signál o žízni po velení hladu, může vodní výživa naučit správné rozpoznání těchto signálů. Pitná voda půl hodiny před jídlem pomůže vyhnout se přejídání. Sklenice, opilá dvě hodiny po jídle, vám ušetří od kalorického občerstvení. Dozvědět se více o tom, jak efektivní je vodní dieta.

Kefirova strava

Lehký dietní expresní týden na kefíru plně splňuje jeho název: hlavním produktem je oblíbený kvašený mléčný nápoj. Ačkoliv v šesti dnech základního dávkování kefírového systému, může být do nízkotučného kefíru přidán jeden nízkokalorický produkt, například zelenina a okurky, ovoce. Metoda hubnutí na kefíru v některých schématech navrhuje omezit fermentované mléko na 500 ml denně. V době diety by měl být vyloučen černý čaj, káva, cukr, sůl. Bez omezení můžete pít bylinný čaj a čistou čistou vodu.

Přísná strava

Je známo, že přísná strava na týden pro hubnutí je vhodná pro ženy, které se rozhodnou rychle zbavit zbytečné hmotnosti. Podle pravidel přísného systému by člověk neměl jíst pikantní koření, česnek, cibuli, moučné výrobky nebo cukr. Měli byste pít jen půl sklenice vody denně, můžete si kávu a bylinný čaj. Přísný režim je označován jako vegetariánská strava, díky čemuž je tělo očištěno od toxinů. Nevýhodou je, že se nedoporučuje dodržovat takovou dietu déle než týden, protože tělo se může kvůli nedostatku živin oslabit.

Zjistěte, co je snadná dieta pro hubnutí.

Ukázkové menu na týden

Dny / Čas

Snídaně

2. snídaně

Oběd

Odpolední čaj

Večeře

Pondělí

kus žitného chleba, zeleninový salát, sklenici mléka

tvaroh 2%, černý chléb

zeleninová polévka

žitný chléb, zeleninový salát

vařené ryby, žitný chléb

ovesné vločky, sklenici mléka, žitný chléb

Úterý

vařené vejce, zeleninový salát, kus žitného chleba s máslem

sklenici mléka, žitný chléb

vegetariánská polévka, vařené telecí maso, žitný chléb

tvaroh

mléko, zeleninový salát, žitný chléb

Středa

kus sýra, lžíce medu, žitný chléb

mléko, žitný chléb

zeleninová polévka, vařené kuře, zeleninový salát, žitný chléb

tvaroh 2%

zelený čaj, kus žitného chleba s máslem

Čtvrtek

zeleninový salát černý chléb, mléko

nízkotučný tvaroh, žitný chléb

minestrone polévka, zeleninový salát

vařené ryby, žitný chléb

obiloviny, kefír

Pátek

vařené vejce, máslo, žitný chléb

kefír a žitný chléb

vařené maso, vegetariánská polévka, salát

tvaroh 2%

zeleninový salát, žitný chléb

Sobota

máslo, sýr a černý chléb

mléko, žitný chléb

vařené kuře, zeleninová polévka, salát

tvaroh 2%

zelený čaj, máslo, žitný chléb

Neděle

pohanka bez másla, sklenka kefíru

čerstvé ovoce s výjimkou hroznů a banánů

zeleninový salát, vařené ryby, jablko

tvaroh

zeleninový salát, ovoce a sklenku kefíru

Video

Odborníci radí ztrácet váhu několik dní před dietou režim psychicky připravit se na skutečnost, že jakékoli omezení v potravinách bude mít prospěch, a nakonec dosáhnete obnovené ideální postavu, o které jste snili. Dieta hubnutí týden - rychlý způsob, jak pomoci zbavit se nenáviděné kilogramy na dlouhou dobu.

Recenze

Katya, 25 let: Rychle jsem musela zhubnout na dovolenou, ale zbývalo jen 10 dní. Na internetu jsem našel systém, jak ztratit 5 kg za týden. Následovala všechna nařízení, zpočátku to bylo obtížné, ale postupně se do tohoto procesu zapojilo. Nakonec jsem o týden více než jsem chtěl - 6 kg. Tvář se stala čistší, objevila se lehkost. Ze stravy postupně vycházely, postupně přidávaly výrobky a vzájemně se mísily.

Masha, 32 let: Strava s názvem týdne mi pomohla ztratit 4 kilogramy před svatbou. Předtím jsem nikdy neřídil žádné diety, ale po 30 letech bylo obtížnější bojovat s váhou, a ještě více pro triumf jsem chtěl vypadat perfektně. Proto jsem bez váhání použil dietu 7denního systému. Upřímně řečeno, první dva dny to bylo těžké, ale pak se mi to líbilo.

Irina, 40 let: Vždycky mám formu, sedím pravidelně na různých dietách. Zvláště se mi líbil týden energetického systému. Tato nezdravá strava mi velmi dobře vyhovuje, protože je tu hodně, co je dovoleno: můžete pít kefír, který se mi líbí, jíst sýr a další produkty. Za 7 dní se mi podařilo zbavit se 5 kilogramů, obvod pasu se snížil o 2 cm, celkově se zlepšil zdravotní stav.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: