Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Tento druh otázek se ptal mnoha žen a mužů, kteří se potýkají s problémem ve formě nadváhy. I když jste zůstali celý den, počítal kalorií potraviny, večer - čas, kdy strava může "selhat." Abyste tomu zabránili, musíte menu správně nastavit.

Co můžete jíst v noci

Často problém těch, kteří dávají přednost jíst těsně ve večerních hodinách, je hledání kalorií a těžké jídlo pro žaludek. Výsledkem této situace je, že veškeré úsilí, které bylo zaměřeno na hubnutí, je zbytečné, narušený spánek. Abychom se takovým situacím vyhnuli a vytvořili postavu svých snů, musíte udělat správnou večeři pro hubnutí, protože jídlo v noci by mělo být lehké.

Ovoce v noci

Chcete-li jíst před spaním, téměř bez omezení sami, můžete bobule, ale ovoce by mělo být vybráno pro potraviny opatrněji, protože mnoho z nich má vysoký obsah kalorií. Stojí za zmínku, že i produkty, které jsou bezpečné pro postavu, by měly být konzumovány ne méně než hodinu před spaním, a je vhodné je zlikvidovat pro lidi, kteří mají zvýšenou kyselost žaludku. Takže, aby nedošlo k lepšímu a vychutnat si chuť svého oblíbeného ovoce, je důležité vědět, jaké ovoce se doporučuje jíst večer:

  • jablka;
  • ananasy;
  • pomeranče;
  • Kiwi;
  • hrušky;
  • mango;
  • avokádo

Ořechy na noc

Zjistit, co můžete jíst před spaním při ztrátě hmotnosti z těch potravin, které jsou zahrnuty v seznamech správné výživy, neměli byste zapomenout na ořechy. Arašídy jsou ideální volbou pro obohacení těla aminokyselinou, jako je tryptofan. Mandle, piniové oříšky a kešu také obsahují tuto látku, ale v menším poměru. Můžete jíst a vlašské ořechy v noci a ve večerních hodinách, ale nepřekračujte přípustnou rychlost 20 gramů: v žádném případě se již necítíte hlad večer před spaním, ale nadměrná spotřeba ovlivní číslo negativně, protože ořechy mají velmi vysoký obsah kalorií.

Sýr v noci

Většina sýrů je těžko strávitelná večer, z tohoto důvodu, s občerstvením pro příští, nemůžete usnout na dlouhou dobu, a pak hodit a otočit celou noc. Sýry často způsobují nespavost, protože obsahují prvek, který stimuluje nervový systém. Malý kus nízkotučného bílého sýra však může být v noci konzumován, pokud má člověk špatnou náladu, a chcete ho vylepšit a dokonce zklidnit pocit hladu. Podle odborníků na výživu je povolen sýr na noc, ale při hubnutí může být konzumován pouze v určitém druhu av minimálních dávkách.

Zelenina na noc

Surová zelenina způsobuje těžkost v žaludku, takže to není nejlepší volba toho, co potřebujete jíst ve večerních hodinách s hubnutí. Můžete vařit zeleninu na noc, ale je to lepší, pokud je to mrkev nebo řepa, a ne brambory. Můžete mít večeři, a ne lepší se zeleninou ve formě salátu, špenátu, celeru: jsou dobře vstřebává a nevyvolávají nepohodlí v gastrointestinálním traktu. Pokud jde o zelené, můžete také jíst, téměř bez omezení sami: petržel, kopr, bazalka nebo rukolou bude mít prospěch. Je žádoucí odmítnout zelí, cuketu, luštěniny, papriky, rajčata, cibuli a houby.

Jogurt v noci

Jogurt patří k těm málo užitečným produktům, které lze použít jak během dne, tak i večer bez obav o osobní pohodu a tvar těla. Ráno, na oběd nebo na večeři bude tento mléčný výrobek těžit jen tělu. Jogurt v noci zlepšuje trávení, zejména pokud byl opilý po poruše ve formě vydatné večeře, která způsobuje žaludeční potíže. Jestli to budete jíst večer, pak budete klidně spát a ráno se projeví pocit těžkosti. Jogurt významně snižuje zatížení trávicího traktu, urychluje trávení a asimilaci potravin.

Maso na noc

Vytváření seznamu výrobků, ze kterých je nemožné se zotavit, a to i ve večerních hodinách při dodržení diety pro hubnutí, je žádoucí věnovat zvláštní pozornost masu. Základem mnoha diet je zaslouží kuřecí prsa, králičí filé a krůta. Filetové části ptáků a zvířat neobsahují tuk, ale jsou zdrojem vitamínů B, včetně riboflavinu, kyseliny listové, thiaminu, kobalaminu. Jedí kuře, králík nebo krůta mohou iniciovat mnoho metabolických procesů těla a udržovat normální lidský nervový systém.

Jezte 50-60 gramů chudého bílkovinového masa v noci nebo večer vám pomůže zhubnout rychleji i bez stravy a vyčerpávajícího tréninku, díky takové malé porci, kterou se zbavíte stresu. Maximální množství užitečných látek obsažených v svíčkových částech ptáků je možné ušetřit tím, že se vaří v peci nebo v páře. Stojí za zmínku, že i když hovězí maso patří také k užitečným druhům masa, stojí za to omezit používání pokrmů s ním ve večerních hodinách při hubnutí.

Ryby na noc

Není možné říci kategoricky, že jíst ryby je velmi škodlivé večer před spaním. Pokud budete jíst ryby na noc ve vařené nebo pečené formě, pomůže vám to uklidnit probuzenou chuť k jídlu, aniž by to způsobilo poškození těla. Měli byste si vybrat dietní recept, který nebude znamenat použití rostlinného oleje. Pečená ryba nasytí tělo proteinem a rychle stráví i večer. Během několika hodin bude kus stráven a žaludek bude zcela volný a rachot nebude rušit noční spánek.

Sušené ovoce v noci

Pokud nechcete, aby se lépe, pak sušené ovoce, jako ořechy, by měly být konzumovány v omezeném množství, a to i s ohledem na jejich užitečnost pro tělo. Je lepší je jíst během dne, ale ne později. Jíst sušené ovoce v noci, je třeba je důkladně žvýkat, aby se sušené kousky snadno strávily a rozdělily. Sušené ovoce je koncentrovaný ovocný cukr, díky kterému můžete velmi rychle získat tuk. Pokud chcete, švestky, data, rozinky, atd., Pak si naplánujte si dobrou fyzickou námahu hned spálit další kalorií.

Polévka na noc

Tučná, obzvláště když jsem dlouho chodila do svých vážených parametrů, nechci nikoho. Z tohoto důvodu se mnoho dívek ptá na to, co můžete jíst ve večerních hodinách při hubnutí, co jíst, jak zhubnout, je možné jíst polévku na noc? Část prvního večera může být konzumována, ale jídlo by mělo být bezmasé, štíhlé a množství zeleniny v něm by mělo být minimální. Pokud dáváte přednost, dávejte přednost malému talíři rybí polévky z mořských ryb - to bude uhasit pocit hladu a rychle strávit v žaludku. Polévka je jednou z ideální možností pro večerní stravování s hubnutím.

Zeštíhlující večeře

Večerní příjem potravy by měl být přibližně 20% denní diety a porce by měla být stanovena podle pravidla „pěst“: to znamená, že celkové množství potravy konzumované večer s úbytkem hmotnosti by nemělo překročit velikost dlaně (bez prstů). Jaké potraviny můžete jíst v noci? Večeře s náležitou výživou by měla být lehká, bez sladkostí, smažené, mouky a těžké potraviny, a večer můžete jíst pouze bílkoviny a pomalé sacharidy.

Tvaroh na večeři při hubnutí

Přírodní mléčné výrobky, jako je zakysaná smetana, kyselé mléko, tvaroh, jsou plné kaseinu a aminokyselin. Lékaři důrazně doporučují, aby někteří lidé jedli ve večerních hodinách (a to nejen při hubnutí) jeden z výše uvedených komponentů, aby snížili hladinu inzulínu v krvi. Tvaroh na večeři pro hubnutí je vhodný, ale neměl by být větší než 8% tuku. Snažte se jíst jednu hodinu za 2 před spaním, jinak žaludek nebude mít čas strávit trávu, protože metabolismus ve večerních hodinách zpomalil.

Zelí v noci na hubnutí

Čerstvé bílé zelí, květák nebo brokolice jsou povoleny ve večerním menu pro ty, kteří bojují s nenávistnými kilemi. Výrobek můžete dusit s minimálním množstvím másla, pečeme s vejcem nebo si připravit čerstvý salát. Bílé zelí před spaním pomáhá odstranit všechny strusky z těla, což je důležité zejména pro hubnutí, ale nedoporučuje se jíst večer, a to ani v malých množstvích, pro osoby trpící různými trávicími problémy a pro ty, kteří mají nadýmání.

Pokud jde o zelí, pak pokud chcete jíst, naplánujte si menu tak, aby bylo zahrnuto v denních jídlech, a ne ve večerních hodinách. Přípravek se připravuje s přidáním velkého množství soli, které může být pro mnoho lidí spojeno s výskytem edému. Nechte zelí pomoci tělu kompenzovat nedostatek stopových prvků a vitamínů, ale raději je jíst alespoň 2-3 hodiny před spaním, a porce ve večerních hodinách by měla být alespoň několikrát menší než to, co byste jedli během dne.

Pohanka k večeři pro hubnutí

Někteří, kteří se snaží zhubnout, potřebují ve večerních hodinách něco podstatnějšího, než například ovoce. V tomto případě pomůže pohanková kaše, která se silnou touhou může být nahrazena rýží nebo doplněna okurkou. Pohanka před spaním na hubnutí vám pomůže nasýtit tělo pomalými sacharidy, což znamená, že glukóza vytvořená v důsledku jejího zpracování nezůstane ve formě přebytečných tukových záhybů na pasu.

Hubnutí vajec na noc

Protein je důležitou složkou zdravého krmiva, takže pokud si přejete večerní večeři, můžete si dovolit několik vajíček. Vařená vejce k večeři, zatímco zhubnout je nejvhodnější, ale část smažených vajec je lepší přesunout ráno. Pro změnu si večer udělejte omeletu pečenou v silikonové formě - tak může být vařena bez tuku, který nepoškozuje zdraví a tvar těla, pokud dodržujete dietu pro hubnutí.

Mrkev na noc při hubnutí

Kořenová plodina obsahující velké množství rostlinných vláken je mrkev. Tento zdroj vitamínu A nejenže účinně zlepšuje všechny tělesné funkce, ale také pomáhá při tvarování těla, zabraňuje hromadění tuků v tkáních. Pokud jde o to, zda stojí za to jíst mrkev za noc a zároveň zhubnout, existuje dvojznačná odpověď: ano i ne. Když čerstvý, několik mrkve může dobře nahradit večeři, ale vařená kořenová zelenina je lepší nejíst, protože po jídle mrkev, která byla tepelně ošetřena, může hladina cukru v krvi dramaticky vzrůst, a to je plná zvýšené chuti k jídlu.

Ovoce v noci při hubnutí

Otázka, zda můžete jíst ovoce ve večerních hodinách je relevantní pro mnoho, protože byste neměli popírat sami chutné večeři, hlavní věc je vědět, který z plodů lze jíst a kdy. Tedy ani odborníci na výživu nezakazují jíst ovoce v noci při hubnutí, ale je důležité si uvědomit, že poslední „ovocné“ občerstvení by mělo být nejméně hodinu před spaním. Je také důležité pozorovat kalorický obsah, například banán 89 kcal by měl být zlikvidován. Je lepší si vybrat mezi grapefruitem a pomerančem (nebo možná všechny dohromady) - rychle otupí pocit hladu a nedovolí, aby přebytečné tuky byly složeny v pase.

Salát k večeři pro hubnutí

Rajčata, zelenina a zelenina - ty potraviny, které jsou přijatelné k jídlu ve večerních hodinách, a to i při hubnutí, a můžete je kombinovat v libovolném množství, které se vám líbí. Vzhledem k obsahu kalorií můžete stále vařit vinaigrette z vařené řepy, mrkve a brambor. Pokud vaše tělo normálně nese ovoce související s luštěninami a obilovinami, například fazole a kukuřici, přidejte ještě jeden z nich do čerstvého salátu k večeři pro hubnutí - takže bude mnohem uspokojivější.

Dieta k večeři pro hubnutí

Ve snaze zhubnout, nemusíte nejen jíst nic, ale naplánovat si menu správně na den, a zároveň nechat určité množství kalorií na večer, jinak budete trápeni hladem celou noc, a vaše myšlenky budou jen o jídle. Zapomeňte, že když ztratíte váhu, nemůžete jíst po šesti - to platí pouze pro ty, kteří jdou do postele v 9 hodin. Pro mnohé by poslední jídlo mělo být 4 hodiny před spaním.

Co můžete jíst v noci hubnutí? Všechny principy zdravé výživy říkají, že nízkokalorická lehká jídla by měla být upřednostňována večer. Vaření dietní jídla k večeři pro hubnutí je lepší v páře, a některé zeleniny mohou být vařené. Kromě hlavního jídla, ve večerních hodinách při hubnutí, je stále dovoleno pít neslazený zelený čaj, aby se v menu připravil jeden krajíc chleba z hrubé mouky. Když silně chcete něco škodlivého pro postavu, ale velmi chutné, sníte polovinu minimální porce - takže vaše strava není v nebezpečí poruchy a dostanete to, co chcete.

Video: co jíst na večeři při ztrátě hmotnosti

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: