Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Většina žen - jsou to blondýnky, brunetky nebo rusovlásky - v jednu chvíli přemýšlejí o změně svého obrazu. Pak jim na pomoc přijde nejen profesionální kadeřník, ale také dobré barvení vlasů. Aby nedošlo k pozdějšímu ošetření plešatosti, musí být výrobky obsahující barviva zvoleny moudře.

Profesionální barvení vlasů - seznam značek

Jít do obchodu prodávající kosmetiku, můžete se ztratit v každém smyslu slova. Na policích doslova lákají všechny druhy značek barev na vlasy, z nichž každá nabízí svůj vlastní jedinečný koncept. Pokud máte v plánu udělat barvení doma, budete muset nejprve prozkoumat hodnocení zákazníků a složení krémové barvy. Nejpravděpodobněji na policích uvidíte následující značky:

 • SYOSS;
 • Wellaton;
 • Wella;
 • L'Oreal;
 • Londa;
 • Schwarzkopf;
 • Estel.

Tito výrobci vyrábějí jak běžné barvy, tak i profesionální barvy, ale přizpůsobené pro nezávislé použití. V krabici najdete podrobný návod k použití, stejně jako trubky s barvivem a oxidačním činidlem. Nástroje třídy Premium jsou masovému uživateli k dispozici jen zřídka, takže je lepší si je objednat na webových stránkách výrobce. Totéž platí pro nízké ceny běloruských značek a kdysi známou krémovou barvu Gamma.

Bez amoniaku

Jednoduchá myšlenka vytlačila směs výrobců bez amoniaku. Většina žen si myslí, že nejlepší barvivo na vlasy je to, které jim nepoškodí a jejich zdraví obecně. Čpavek není pro tělo opravdu prospěšný, protože může pronikat póry kůže a navíc se může stát dráždivým pro sliznice. Vysoce kvalitní barvení vlasů bez amoniaku je považováno za šetrné, ale aby se do takových prostředků nezapojilo, není nutné. Zde je několik značek, které nabízejí tento typ produktu:

 • Francouzské značky L'Oreal a Matrix;
 • Německé značky Londa, Next, Galaktikos, Vella a Schwarzkopf;
 • smetana Estelle, jejíž výroba je uvedena na trh v Rusku.

Italština

Itálie může být bezpečně nazývána nejen centrem módních trendů v oděvu, ale také spolu s Francií inovátorem v oblasti krásy. Italské barvení vlasů je něco, co Rusko bude muset hledat, ale plně odůvodňuje čas strávený hledáním. Odolné výrobky z Itálie jsou benignější než populární a široce nabízené protějšky. Mezi nimi vystupují:

 • Selektivní odborníci. Značka, která je na trhu již téměř 35 let, vám po barvení vlasů nedovolí dostat špatný odstín. Element náhody je zcela vyloučen.
 • Lisap Milano. Tato značka je o 30 let starší než dříve zastoupená značka. Po celou dobu existence bylo možné nejen zdokonalit složení a technologii barvení, ale také rozvíjet něco, co se jiné značky nemohou chlubit. Například výrobky Lisap Milano se mohou přizpůsobit jakémukoli typu vlasů, i když se mění s věkem.
 • Maxim. Tato krémová barva má také vlastnosti, které chrání barevné vlasy.

Paleta profesionálních barev na vlasy

Barvy jsou to, co mnoho žen volí pro barvení. Paleta profesionálních barev na vlasy je mnohem širší než obvykle. Katalog obsahuje velké množství přírodních odstínů, které se liší v několika odstínech. Je vhodné odstínit šedé kořeny s takovými barvami bez změny přirozené barvy. Kromě toho jsou v paletě obvykle obsaženy zjasňovače, které se používají například pro zvýraznění. K zesvětlení vláken dochází v důsledku peroxidu vodíku obsaženého v prostředku.

Hodnocení profesionální barvy vlasů

Doplňte topy kosmetiky - společná věc pro jejich zákazníky. Pokud je mezi kosmetikou na vlasy, americká značka Genesis je v čele a šetří krásnou polovinu lidstva od plešatosti, pak se názory liší na barvících nástrojích. Faktem je, že každý, odpoví na otázku, jak si vybrat barvivo na vlasy, dává přednost výrobku podle některých kritérií. Na základě těchto údajů lze nejlépe určit pouze nejlepší způsoby. Profesionální barva vlasů 2022-2023 bude vypadat takto:

 1. Selektivní profesionální;
 2. L'Oreal Professional;
 3. Matrix;
 4. Igora Schwarzkopf;
 5. Estel.

Jak si vybrat profesionální barvení vlasů

Při výběru nástrojů pro malování by měla být věnována zvýšená pozornost, takže nebudete litovat poškozených pramenů a nebudete utrácet peníze za jejich léčbu. Nemůžete se zabývat tím, co je profesionální barvení vlasů lepší, a vycházet z vlastních potřeb. Pokud plánujete odlehčit barvu v několika tónech, pak by bylo správné uchýlit se k pomoci mistrů v salonech. V dalších případech vám následující body vysvětlí, jak si vybrat barvu na vlasy:

 • Se zvýšenou citlivostí pokožky a tendencí k podráždění si vyberte produkt bez amoniaku. Pokud se složení stále zdá být příliš škodlivé, pak zastavit výběr na možnosti s rostlinným základem. Je však třeba mít na paměti, že taková barva bude méně odolná.
 • Podívejte se na přibližný výsledek, který můžete získat na zadní straně balení. Některé odstíny mohou na tmavých vlasech ležet jinak.
 • Pokud jste se rozhodli koupit barvu v internetovém obchodě, pak před přečtením recenze o dodavateli, aby nedošlo k narazí na falešné.
 • Viz označení na datu výroby a datu expirace.

Cena

Cena je často určujícím faktorem při nákupu. Dobré barvení vlasů, jejich šetření a pokožka hlavy nemohou být příliš levné. Produkty s dobře známým názvem budou pravděpodobně drahé. Cena profesionálního nástroje může dokonce dosáhnout 3000 rublů. Orientační cenová tabulka pomůže určit výběr:

Jméno

Cena

Estel DeLuxe

295 r.

Londa Color Professional

380 r.

Igora Vibrance Schwarzkopf

400 r.

Matrix So Color Krása

475 r.

Wella Color Touch Plus

720 str.

L'Oreal Professionel

935 r.

Selektivní profesionální

1451 str.

Video

Recenze

Alexandra, 26 let

Dlouho jsem umíral vlasy, ale používal jsem jednoduché, levné prostředky. Začala si všimnout zlomení, jak ohlásil její pán v kabině. Doporučila mi, abych si koupila nátěr Matrix. Zpočátku jsem v něm nenašel nic zvláštního, ale po několika skvrnách jsem si všiml, že prameny se staly měkkými, nebyly sušené a barva byla stejně jasná.

Jekatěrina, 38 let

Byl jsem konfrontován s problémem brzkých šedých vlasů. Nechtěl jsem pokazit vlasy, ale nebylo to také možné chodit. Estel maloval za cenu a na krabici jsem viděl fotografii s krásnou barvou. Po třetím šamponování však úplně vystoupil. Tam byl stálý dojem, že se jedná pouze o nestabilní tónovaný šampon.

Victoria, 31 let

Čtení pozitivních recenzí o odolném profesionálním laku Selective Professional, který umožňuje dosáhnout ohromujících výsledků. Vzhledem k vysoké ceně na dlouhou dobu nemohl dostat. Nicméně, po koupi, jsem nelitoval vůbec. Barva se ukázala být ta, která byla uvedena na obalu, a dříve jsem měl potíže v podobě neočekávaných odstínů.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: